רוצים לזכות בפאזל מולטימדיה מדליק?

../images/Emo41.gifאיזה כיף להיות עם הבת שלי../images/Emo41.gif

מאז שליאני שלי היתה קטנה.. כבר בגיל חצי שנה הייתי יושבת איתה ב
ומציירת איתה...
כרגיל יש את אלו שאומרים...היא גם ככה לא מבינה... אבל עם סבלנות ואהבה הילד פורח.. היום שהיא יותר גדולה היא כבר מציירת מדהים עם צבעים
פשוט נהנית עם הגואש והצבעים .. וגם עם כל הליכלוך תמיד נהנים!!!

nawa

New member
זמן איכות עם האחיינים

בתור מי שלומד להיות גנן אני מרבה להתנסות עם האחיינים שלי ולבלות איתם זמן איכות: פעילויות ספורט שונות שאנחנו עושים ביחד כתרגול למה שאני הולך להעביר בגן משחקי חברה (תופסת עכברים וכד') פעילויות "לימודיות" - מיון, ספירה ועוד... מעבר לזה בתור חובב פאזלים אני מרבה לעשות עם האחיינים שלי פאזלים ולשתף אותם גם בפאזלים הגדולים שאני עושה (1000 חלקים ויותר) וגם קיפולי נייר שאני מאוד אוהב, אמנם אני לא מומחה גדול לקיפולי נייר אבל בעזרת חוברות אנחנו מצליחים לעשות ביחד כמה דברים ממש מגניבים כמו למשל דינוזאור - אגב בעניין הזה יש לי אנקדוטה קטנה לימדתי את הבן דוד של חברה שלי לעשות כוכב מקיפולי נייר ומאז בכל פעם שהוא רואה אותי הוא מראה לי משהו חדש שהצליח לעשות בקיפולי נייר. תודה, נאור.

ברביוץ

New member
../images/Emo13.gif אצלינו זמן איכות = זמן פיטפוט

כשהילדודס חוזרים הביתה [בת 6 ובן 3.5 ] , אנחנו יושבים ומפטפטים, זה התחיל מהצורך שלהם לספר משהו טוב שקרה היום, וכל אחד בתורו משתף את השאר. הכי נחמד לראות אותה מדרבנת את אחיה , להיזכר במשהו....כי הרי אין מצב שלא קרה משהו נחמד , לפחות אחד

בר1411

New member
זמן איכות

יש לי ילדה בת5 שמידי יום שהיא חוזרת מהגן אנחנו יושבות לאכול ביחד אח"כ היא נכנסת להתקלח ויש לה חוברת מוכנות לכיתה א' שאותה היא עושה מידי יום בעזרתי. לאחר מכן אנחנו ביחד שותפות כלים מנקות את הבית ויושבות לשחק בפאזל או משחק חשיבה רואות קצת טלוזיה ולקראת הערב הולכות לבקר את סבתא רבה בת 98 .

אז איך אני מבלה עם הילדים שלי

אז יש לי 2 בנים האחד בן 7.5 והקטן בן 4.5 כל יום אחרהצהריים אני איתם ומשתדלת תמיד לתת זמן גם לשניהם ביחד וגם לכל אחד לחוד. אז עם שניהם ביחד אנחנו בונים אוהל גדול על המיטה שלהם שפתוחה , עם כל השמיכות והכריות וזה כייף גדול. אנחנו משחקים בקליעה למטרה, אנחנו מרכיבים פאזלים, משחקים סולמות ונחשים, בונים מגדלים בלגו והכי הכי הם אוהבים את משחק הדגדוגים. ועכשו בחנוכה הוצאנו את שקית הסביבונים שלנו ואנחנו עושים תחרויות סביבונים וכל מיני משחקים שקשורים לאותיות נ ג ה פ . עם הגדול אנחנו עוברים יחד על השעורים, משחקים טאקי / סודוקו/ מונופול / בול פגיעה. מרכיבים פאזלים קשים של 200 חלקים- הוא מאד אוהב את זה. ופותרים המון חוברות תשבצים . עם הקטן אני משחקת דומינו / לגו/ לוטו/ משחק הזיכרון / פאזלים קטנים יותר...ויש עוד המון. והכי הכי חשוב כל ערב אחרי המקלחת והאוכל מקריאים סיפור יחד במיטה.

ורק להוסיף עוד משהו קטן

אני כרגע בחודש תשיעי מחכים כולנו לנסיכה שאמורה להגיע כך שמן הסתם זמן האכות שלנו עומד קצת להשתנות בתקופה הקרובה ולכן פאזל כזה זאת תעסוקה חדשה לילדים ואין זמן טוב יותר מזה כדי לקבל כזאת מתנה :)

liza26

New member
זמן איכות עם המתוקות שלי

מגיעה מהעבודה אחרי הצהריים , בועטת בתיק ומקדישה את השעות עד לזמן השינה רק להן וכל היתר יחכה משחקים משותפים, צפייה בטלויזיה, משחקי מחשב, ריקודים, ציורים - מה שבא. והכי כיף - שעת סיפור לפני השינה.....

זמן האיכות שלנו...

הגדולה שלי בת ה 5 נמצאת עכשיו בשלב של ראשית ההתעניינות בשפה הכתובה. היא מזהה את המילים אמא ואבא. כרגע היא הכי נהנית מזה שאני מקריאה לה סיפור שיש בו את המילים הללו והיא קוראת אותן בעצמה. לאט לאט היא גם מזהה יותר אותיות וצלילים וזה כיף אמיתי. חוץ מזה באמת יש אינסוף דברים שהיא אוהבת לעשות איתי ובלעדיי , האהוב מכולם אם תשאלו אותה זה להכין כדורי שוקולד, עוגה או עוגיות. חוץ מהלכלוך והבלאגן זה כיף גדול גם לי. את עוגת יום ההולדת שלה הכנו ביחד. נתתי לה המון עצמאות כולל בקישוט ויצא מדהים. עם הקטנה שלי בת השנתיים זמן האיכות המועדף כולל שירי משחק הכוללים דגדוגים, הצחקות נשנושים ונשיקות והמון גלגולי כדור והשתוללות בגינה.

1אמאלה

New member
זמן האיכות שלנו

אני מנסה ללמד את הגדול שלי את המשחקים שאני אהבתי בתור ילדה: אנחנו משחקים בטאקי,"מלחמה" עם קלפים ולאחרונה קנינו רמיקוב וכל המשפחה יושבת ומשחקת. בעיני זמן איכות והרגע הכי טוב ביום הוא שכולנו על השטיח, הקטנצ'יק משחק לידי ואני והגדול משחקים ביחד רגעי אושר טהור

dafnau

New member
זמן איכות זה כל הזמן שבעולם איתם

יש לי 3 ילדים מקסימים בגילאי 7,4, ו8 חודשים זמן יכו זה המזן להיות איתם על המחשב מול הטלויזיה על הריצפה משחקת עושה פאזלים או סתם מוצאת משחקים בחוץ בגינה, זמ איכות זה הזמן לרכב איתם על אופנים או להכין איתם לביבות, זמן איכות זה להיות איתם !!!

זמן איכות עם הבת דודה הקטנה שלי

אנחנו רוכבות על אופניים עד שמתעייפות ואז עוצרות לאכול גלידה בגלידריה הכי טעימה בעיר

רומי58

New member
זמן איכות עם הילדים

במשפחה שלי יש לנו תוכנית שבועית שכל יום זה חג חדש : יום א' הוא "מדעים" ( מכיון שבני בן ה-9 הוא חוקר קטן ונמצא בחוג שכזה אז אנחנו מאוד אוהבים להמשיך גם בבית) . אנחנו עורכים ניסויים שונים ומשונים עם צבעים , חומרים , בקבוקים, פלסטיקים ומאוד נהנים לגלות גברים חדשים כל פעם מחדש. יום ב' הוא "טבע" יוצאים ביחד לחצר,גינה או בפארק ומחפשים חרקים שונים,שבלולים,לטאות,צבים,פרפרים,ציפורים,פרחים כדי לראות וללמוד על הטבע המקסים שיש סביבנו (יש לנו בבית ספריה מלאה ספרי טבע בכל הנושאים) לפעמים גם מאמצים איזו חיה חדשה הבייתה ולאחר כמה ימים משחררים אותה חזרה לטבע. יום ג' הוא בישול: כולנו לובשים חלוק או כובע טבחים גדול , לפעמים בגדים מצחיקים מגפיים או נעלים מוזרות של איזה סבא (ממש פורים) ומאוד אוהבים להכין עם הילדים (וכמובן גם להינות מהאוכל אח"כ) עוגה,ספגטי,פיצה,כדורי שוקולד,עוגיות,פשטידה,מרק,פנקייק,וכד'. יום ד' טיול אופניים: נוסעים באוטו עד לטיילת בשפת הים , ומשם יוצאים עם אופניים או קורקינט או רולרבלייס לנסיעה כייפית באוויר המדהים של הים רואים את השקיעה ואוכלים גם גלידה. יום ה' משחקים: בסלון על השטיח אנחנו משחקים מונופול ,דוק,רמי קוביות, ששטוס,המירוץ למיליון,דומינו,משחקי קלפים, או משחקי מחשב,תשבצים,חידונים,ולפעמים אפילו שמים מוזיקה עם שירים שהילדים אוהבים ורוקדים. כאשר מגיע סוף השבוע : יש זמן למנוחה , לראות סרטים יחד במיטה של ההורים או בקולנוע , יציאה לטיולים בשבת בבוקר, ארוחות משפחתיות בבית או מסעדה, ביקור אצל סבא וסבתא. אלה הדברים הכי קטנים והכי כייפים בעולם שעושים אותנו הכי שמחים ומאושרים! ( מי צריך יותר מזה?) ושנהייה רק בריאים.

haklayn

New member
זמן איכות עם הילדה שלי

אנחנו אוהבים לשחק ביחד עם השיער של הבת שלי: עושות צמה, שתי צמות, קוקואים בצבעים שונים. נו, שטויות כיפיות כאלה

gedi22

New member
זמן איכות באוטו, בדרך חזרה מהצהרון

הדרך הביתה מאוד קצרה אז אני נוסעת בסיבובים ומעגלים ודרך כל מיני רחובות נוספים ע"מ להאריך אותה. בזמן הנסיעה נמצאים רק הילד ואני. זמן איכות של שנינו, לפני המרוץ של אחר הצהרים, שכולל חוגים, חברים, ועוד ועוד. זה הזמן שאנחנו יכולים לדבר, רק שנינו, בלי הפרעות. לשמוע חוויות מהיום, מבית ספר, גן, צהרון, הכל. ודבר חשוב שהוספנו לשיחה באופן קבוע- צריך לספר דבר אחד טוב ואחד לא טוב שקרה. זה מלמד הרבה.

שמחה60

New member
זמן איכות עם אחותי

אני מבלה עם אחותי בכך שאני יוצא איתה לפארק,בכך שאני צובע איתה בגועש , אבל תמיד אותו דבר או גועש או פארק היא בעצמה אומרת שזה משעמם יהיה מאוד טוב וכיף אם נקבל את הפאזל. אם נקבל תודה רבה אם לא לא נורא זה עדיין בסדר אני יעשה איתה עוד דברים אחרים.

הטריק הוא להפוך זמן המתנה משעמם לרופא לזמן אי

כשאנו מחכים לשניננית, רופא הילדים או כל "סידור" מעיק אחר, אנחנו נהנים לעשות תרגילים למוח עם ילדיי בני החמש, ושלוש (התינוקת מנסה ללא הצלחה); לחרוז חרוזים למילים קשות, למצוא מילים עם הברה של אי אה, או למצוא מילים שמתחילות באות מסוימת, מסתימות באות מסוימת או שהיא באמצע. הכי כיף זה להמציא ביחד סיפור, אני מתחילה, ונעזרת בהם כדי לרענן את העלילה...

0 נעמה 0

New member
מחברים בעצמנו סיפור אלף לילה ולילה

אני והתאומים (בן ובת) המקסימים שלי, נכנסים מתחת לשמיכת הפוך, מפנקים את עצמנו בסלט פירות צבעוני שחתכנו קודם ביחד, או בשוקו ועוגיות שאפינו בצורות שונות. או בצלחת ירקות שהקטנים הכינו בצורת חיילים: ריבועי לחם, גבינה צהובה, גמבה וכובע זית.. במיטה אנחנו מרכיבים ביחד סיפור בהמשכים שאת תחילתו אנחנו יודעים, אבל לאן זה ממשיך אף אחד לא באמת יודע. הסיפור מאוד דינמי משום שכל אחד לוקח אותו לכיוון אחר. נוצרים סיפורים מאוד מפתיעים, משעשעים ומצחיקים. סיפור אגדה יכול להפוך בין רגע לדרמה, וסיפור מתח לקומדיה מטורפת... זה הולך ככה: הראשון מתחיל להמציא סיפור. הוא אומר משפט או שניים, למשל כמו: בארץ רחוקה רחוקה חייה לה בבקתה קטנה ועלובה משפחת איכרים ענייה אך שמחה בחלקה. והתור עובר לבא אחריו שממשיך להמציא עוד 2-3 משפטים כמו: יום אחד מגיע לאזור נסיך המחופש לאדם פשוט, הנסיך תועה בדרכו ופוגש את בת האיכר היפה ומתאהב בה ממבט ראשון. הבא אחריו מוסיף משהו כמו: "בת האיכר פוקחת זוג עיניים שחורות וגדולות ושואלת אותו: "יווו, תגיד, אמרו לך שאתה חתיך הורס ודומה לג'סטין ביבר? אפשר לקבל חתימה בבקשה?!.." וכך מגלגלים את הסיפור עוד ועוד... מה שנחמד שזו יצירה משותפת ודינאמית חוויה כיפית ומהנה לכולנו

רוני ר

New member
זמן איכות שלנו

יש לי שלושה ילדם "צפופים" וכדי להעניק להם זמן איכות אמיתי ויחודי, אני מזמינה כל פעם ילד אחר שיהיה רק עם אמא לכמה שעות שהם רק שלו ושלי : מלפעמים אנחנו הולכים לים, יושבים בחול, מסתכלים על הגלים, מדברים וחולמים על מקומות רחוקים לפעמים אני מזמינה אותם לשתות שוקו עם אמא בבית קפה (אמא שותה קפה) של גדולים, לפעמים אנחנו הולכים לסרט, זוללים פופקורן וכמובן שמדובבים את הסרט, דיבוב נוסף לפעמים אנחנו לוקחים דפים וצבעים ומוצאים איזה פינה נחמדה ומנסים לצייר ביחד, לפעמים יוצאים סתם לטיול קטן בשכונה ומנסים ל"נחש" באיזה בית מגדלים כלב, באיזה גינה ראינו בפעם הקודמת צב לפעמים אנחנו הולכים יחד לספריה ומדפדפים בספרים חדשים לפעמים נוסעים באוטובוס, או ברכבת ליעד קרוב ותמיד, חוזרים הביתה ומשתפים את כולם ב"יום המיוחד שלי".

einav211

New member
זמן איכות

כשהילדים חוזרים הביתה מבית הספר , אנחנו כולנו יושבים לאכול ארוחת צהריים ומשוחחים על החוויות שהיו בבית הספר. אח"כ מכינים שיעורי בית ביחד , אם יש ובד"כ הם מקבלים הרבה שיעורי בית. הבן הקטן למד קריאה והוא אוהב להקריא לי סיפורים. אחה"צ אנחנו משתדלים לצאת מהבית ולטייל. לפעמים אנחנו הולכים לגינות השעשועים (במודיעין יש הרבה ואפשר לגוון) , לקניון (הרבה פעמים יש הפעלות לילדים אחה"צ), לפעמים לפארק ענבה ולעשות פיקניק או לבריכה. אנחנו מאד אוהבים ליצור ביחד, יש לנו ערכת יצירה שיש בה בדים ,פימו ,בצקי משחק ,חרוזים ודאס ולפעמים אנחנו כולנו יושבים ביחד ליצור. כל אחד לוקח חומר יצירה שמעניין אותו ויוצר איתו. הבת אוהבת מאד לתפור, הבן אוהב לפסל ולפעמים אנחנו גם מציירים כולנו ביחד על בד קנוואס גדול , כל אחד מצייר מה שבא לו ובסוף יוצא לנו ציור מקסים, לפעמים אנחנו מכינים שרשראות מפימו, או סיכות לשיער מפימו. אנחנו אוהבים לפתור תשחצים ביחד, לשחק במשחקי קלפים, להרכיב פאזלים מסובכים של 1000 חלקים ואז אחרי שמשלימים את חתיכת הפאזל האחרונה, אנחנו מדביקים את הפאזל ונהנים מהתוצאה. יש לנו גם מכשיר קריוקי בבית ואנחנו אוהבים לעשות תחרות של כוכב נולד בשירה במשפחה בימי שישי בערב , אחרי ארוחת הערב . הילדות גם אוהבות לעשות הופעה של ריקודים ולהראות לנו את הריקודים שהן המציאו. לפעמים אנחנו שמים בוי או די תוכנית שמלמדת ריקודי בטן ורוקדות ביחד. אנחנו מאד אוהבים לראות תוכניות יצירה בטלוויזיה או באינטרנט וללמוד רעיונות חדשים ליצירות. אנחנו אוהבים לראות סרטים ביחד ולאכול פופקורן. אנחנו אוהבים לקחת ספר מתכונים ולהכין ביחד עוגות, פיצות, עוגיות עם צורות, כדורי שוקולד, לחמניות, פיתות עם זעתר ושמן זית, לחמניות עם שום ועוד. הילדים מאד נהנים גם לראות איך השמרים תוססים בקערת השמרים ואיך הבצק תופח. לפעמים אנחנו רואים תוכניות בלוגי ולומדים על ניסויים מעניינים ואז אנחנו נהנים לנסות גם. בערב אחרי ארוחת ערב,אנחנו יוצאים לפעמים לגינה ומתנדנדים על הערסל. .

daliae1

New member
רגעים עם הילדים שבהם אנו חוזרים להיות קטנים

לבלות עם הילדים, זאת אחת מההנאות הגדולות בחיים, רגע שחוזרים להיות ילדים קטנים מציירים, גוזרים, מדביקים, קוראים סיפורים, משתוללים כריות אחד על השני זורקים במכוניות ובמוסך משחקים בלגו בונים ממציאים שירים, שרים, רוקדים פאזלים מרכיבים ובמשחקי חשיבה מאתגרים משחקים. בישולים כולנו אוהבים ולכן נמצא את כולנו במטבח מבשלים לפעמים פיצות אופים, לפעמים לחמניות טעימות, עוגיות עם כל מיני צורות של חיות,ירח, שמש ופרחים כדורי שוקולד גדולים וגלידה מכינים עם כדור הגלידה המדהים בנסיעות מדברים על דברים מעניינים חידות חדים ועל המוסיקה לא מוותרים להכין שיעורים, זה חלק מהחיים, ומשתדלים בלי לחצים להתכונן גם למבחנים. לטייל בגינות ובפארקים אנחנו מאד אוהבים ועליהם לא מוותרים בימים יפים בסוף היום לפני השינה כל אחד ואחד מספר על חוויה נפלאה מהיום שעבר וחותמים את היום בנשיקה

למעלה