רוצים לזכות בפאזל מולטימדיה מדליק?

רוצים לזכות בפאזל מולטימדיה מדליק?

גידול ילדים הוא משימה לא פשוטה שכוללת בתוכה חובות ומטלות רבות, אך ההנאה העצומה שאנו חשים כאשר אנו מבלים עם ילדינו - שווה את כל המאמץ וההשקעה. פורום עולים לכיתה א' מזמין אתכם לספר כיצד אתם מבלים זמן איכות עם הילדים במהלך חיי היום-יום ואולי לזכות במתנה נפלאה!
אז מה צריך לעשות?
החל מהיום ועד לתאריך 13.12 בשעה 12:00, עליכם לכתוב, כתגובה להודעה זו, כיצד אתם מבלים זמן איכות עם הילדים במהלך היום יום. הרעיון הוא לספר דווקא על הדברים הקטנים שאפשר לעשות עם הילד בשיגרה היומית: להכין ביחד שיעורים, לשחק ב"צוללות", להרכיב פאזל מולטימדיה ביחד וכדומה.
עשרה גולשים שייבחרו על ידינו, יקבלו מאיתנו פאזל מולטימדיה של כנעני שיווק.
קצת פרטים על פאזל מולטימדיה
"כנעני שיווק" מביאה את הפטנט העולמי החדש במשחקי הילדים - פאזל מולטימדיה. הגירסה החדשנית, מבית היוצר של חברת הפאזלים העולמית המובילה ,Clementoni מפגישה את דור העבר עם הדור הממוחשב של הפאזלים ומבוססת על עולמו הקסום של וולט דיסני. התוצאה: חוויית משחק אינטראקטיבית מאתגרת, הפותחת בפני הילדים אפשרויות והנאות חדשות: לצד צורת המשחק הקלאסית, ניתן להפוך את הפאזל לחידון ויזואלי, למשחק צביעה – ממוחשב או על דף מודפס, ואפילו לשעשוע של יצירת פאזל אישי על פי הדמיון. השימוש בערכות פשוט, קל להפעלה וידידותי למשתמש הצעיר. ‫תוכנת המולטימדיה ניתנת להורדה ולהתקנה באמצעות קוד גישה וסיסמה שמזין ההורה. מרגע זה ואילך הילד יכול לשחק בצורה עצמאית – או כמובן להזמין אחרים לחלוק עימו את החוויה. עכשיו כבר לא צריך להתלבט מה לתת לילד כדמי חנוכה. מחיר היכרות מיוחד לחודש דצמבר – 64.90 שקל בלבד, הופך את הפאזל למתנה המשתלמת ביותר לחג. כנעני שיווק: קיימים בשוק למעלה מעשרים שנה ומאירים את עולם הצעצועים של ילדי ישראל בדמיון, יצירה, חדשנות ושמחה. המותגים הם מותגי על, המובילים את עולם הצעצועים והם עשירים בתוכן וצורה. המותגים מבטיחים איכות, עניין, התרגשות ויצירה לילדים ומבוגרים כאחד. תחת הגג של כנעני נמצאים עשרות קטגוריות ומאות רבות של מוצרים הממלאים ומזינים את עולם הפנאי של המשפחה בישראל. המשחק מיועד לגילאי 5-12. מחיר היכרות מיוחד לחודש דצמבר: 64.90 שקל – במקום 79.90 שקל. ניתן להשיג ברשתות הצעצועים "טויס אר אס", "הפיראט האדום" ו"כפר השעשועים" וכן ב"כנעני שיווק" – 08-9426321.
אנא עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1851000

זמן איכות עם הנכדה שלי

התענוג כולו שלי. לסבתא יש יותר סבלנות לשבת עם הנכדה בת 7 שהיא בכיתה א'. אמנם בתי יושבת עם הנכדה אבל לי יש יותר סבלנות אליה. אני לא מתעצבנת בקלות ואני יושבת איתה אחרי הלימודים להכין שיעורי בית בכיף. אם היא לא מבינה משהוא, אני מוכנה לחזור על זה כמה פעמים עד שהנכדה המקסימה שלי תבין. לאחר מכן . הנכדה אוהבת להרכיב פזלים. היא ממש חולת פזלים. והיא בקלות כזאת יכולה להרכיב פאזלים הכי מסובכים שיש. והתענוג שלי הוא לשבת איתה ולראות אותה באיזה מהירות היא מרכיבה אותם. לאחר מכן אנחנו יושבות יחד מול המחשב. וגם שם יש פאזלים ומשחקים להרכבה . כשהיא כבר מתעייפת קצת. אנחנו יושבות יחד וצופות בפינוקיו בפרקים הכי מצחיקים. ושנינו פשוט צוחקות. אוכלות חטיפים ונהנות אחת מהשניה, כשאני כל כמה דקות , חייבת לנשק אותה. היא באמת כל כך חמודה והיא כל עולמי.....

eliyho

New member
זמן איכות עם הילדים

אצלנו מאד אוהבים לשחק יחד בWII, ישנם היום כ"כ הרבה משחקים משפחתיים שפשוט כייף לשחק יחד הילדים גם נהנים וגם מוציאים המון אנרגיה וגם אנחנו המבוגרים מאד נהנים מהאתרגים שהילדים מציבים לנו אך מעל הכל החוויה המשפחתית משחקת פה תפקיד חשוב. ובסופ"ש בדר"כ פעם בשבועיים אנו נוהגים לעשות טיול אופניים בשכונה ומחוצה לה, הילדים ממש משתוקקים לטיול אופניים, כ"כ נהנים ומאושרים.

דפנוניק

New member
זמן איכות עם הילדים

אני משחקת עם הנכדים שלי מונופול הם נהנים ומחכים שאני אבוא אליהם ונשחק זה יכול לקחת כמה שעות ואנחנו משחקים ונהנים ביחד

יונשיר

New member
זמן איכות עם הילדים

משחקים בגן השעשועים, משחקים קלפים מלחמה, רואים טלויזה ביחד, מציירים, מכינים כדורי שוקולד, קוראים הרבה ספרים, מקשיבים למוזיקה, משחקים במחשב. ומאוד אוהבים את צעצוע של סיפור 3 !!!

nissanm1

New member
זמן איכות

אנו משתדלים לעשות כל יום את משחק ה :עצוב, שמח, מעצבן" כל יום מקדישים לפחות 10 דקות לשאלות .מה היה לי שמח / עצוב / מעצבן היום. הבנות שלי (3 ו 6) משתפות פעולה בשמחה ונהנות משיתוף חוויותיהן. אני נהנת להתעדכן באיך עבר עליהן היום מעבר להיה כיף, זוהי גם דרך מצויינת לפתח את הקשר עם הבנות שלי, ללמוד על עולמן ולשתף אותן מעט בעולמי (גם עלי מוטלת המשימת שיתוף).

אמנם אני לא הורה,

בס"ד אבל זמן האיכות שאני לא מוותרת עליו עם אמא שלי הוא הרגע הזה שאחרי הדלקת נרות. אחרי שאמא מנקה ומבשלת כל היום ואני לומדת ועובדת כל היום, שתינו מגיעות לכניסת שבת "עם הלשון בחוץ", מדליקות נרות, קוראות שיר השירים ויושבות על כוס תה וחתיכת עוגה מפנקת של אמא ומסכמות את השבוע..מה עבר עלינו, מה נעשה עם דילמות שיש לנו בחיים, מה יהיה שבוע הבא, מה צריך לזכור לסדר וכו'. אין כמו הדקות האלה..

ואנחנו לאורך כל ימי החג

הכנו בכל יום חיה אחת מתוךספר של חיות פלסטלינה, לפעמים כל ילד חיה (יש אחד בן 6 ואחד בן 3.5) ולפעמים הכנו יחד חיה מורכבת יותר מתוכנן גם לבנות את הסביבה של החיות אם החופשה תספיק מאוד מאוד נהנים וגם משחקים בחיה במשך היום - במיוחד הקטן

זמן איכות עם הילדה שלי

בכל ערב אני והילדה שלי נכנסות למטבח ומכינות ארוחת ערב קסומה <לדברי ביתי> את ארוחת הערב "הגברת" בוחרת ולפי המתכון שלה אנחנו מבשלות (-: היא חותכת סלט <כמובן בסכין המותאם לילדים> לפעמים מצפרות את עצמינו ומקנחות בעוגת שוקולד טעימה הילדה מאוד אוהבת לעזור לי בהכנות ובשבילי זה פשוט כייף!

artjob

New member
בכל יום חמישי בשעה חמש

אני לוקח את הילד ואנחנו נפגשים עם עוד אבות ובנים מהגן אחד האבות מעביר אימון ואז משחקים משחק כדורגל הילדים משתוללים ונהנים ומצפים לזה כל השבוע מומלץ

אצלי הקטנים יודעים להעסיק את עצמם

כך שכל פעם אני מוצאת את עצמי אחד על אחד עם ילד אחר הגדול מאד אוהב טאקי הבינוני אוהב פאזלים והקטנטן אוהב שעושים לו ספורט

liata17

New member
זמן איכות עם בניי...

יש לי שני בנים בני אוטוטו 4 ואוטוטו 6, ילדים מקסימים 555 אך מאווווד שובבים, יש להם נטייה גדולה לריב לכן אני מעסיקה אותם יחד ולחוד כדי שילמדו דברים חדשים ושילמדו לשחק יחד בשיתוף פעולה. כשהם חוזרים מהגן, לאחר מקלחת, אחננו מקימים אוהל מסדינים, מכינים יחד סלט ירקות ואוכלים ארוחת צהריים בתוך האוהל, הילדים מאוד אוהבים להרכיב פאזלים באוהל, הקטן מרכיב פאזל רצפה והגדול מרכיב פאזלים של 250 חלקים די בקלות, אז אנחנו יושבים יחד ונעזרים אחד בשני, כך לומדים לשתף פעולה. לפעמים הילדים ואני אופים יחד עוגות ועוגיות, מתלכלכים, מנקים ונהנים מכל רגע. בשעות הערב כשאבא חוזר מהעבודה, אנחנו יושבים עם הגדול על אותיות ומספרים, מרכיבים מילים ופותרים פעולות חשבון והקטן יושב לידינו ולומד מאחיו הגדול. מאוד חשוב ללמד את הילדים דרך משחק, כך הם גם לומדים דברים חדשים וגם נהנים וכולנו מרוויחים בדרך זו או אחרת. בהצלחה לכולם...

yafiti3

New member
בילוי זמן איכות עם ילדתי

כל ערב מאז שהיא נולדה בעצם המתוקה שלי.אנו קוראות ספר.במשך חצי שעה.אני מקריאה לה ומאז שהיא למדה לקרוא אז גם בחלק מהזמן הקסום גם היא מקריאה לי.אין פיספוס כל ערב זה הבילוי הכיפי והנעים ששייך רק לשתינו

זמן איכות עם הנכדות שלי

אין כמוני, סבתא מאושרת ושמחה כשהגר ואלה, הנכדות שלי מבלות איתי יחדיו, זמן איכות אמיתי. כל יום שישי – מפגש משפחתי ! הפתיחה – חוזרת על עצמה ... וההמשך הוא תמיד הפתעה! אחרי חיבוק חזק ונשיקה וארוחת ערב טעימה.... באה שאלה: מה הכנת לנו היום ליצירה? ה פ ת ע ה! כל פגישה אני מכינה להן פעילות חדשה! פעם יצרנו מפונפונים קטנים – נחש... וביום אחר צבענו בצבעי מים וגואש! לקראת פורים - הכנו תיאטרון ליצנים וכשנולדה אלה, למדה הגר לחתל בובה בחיתולים. פעם תרגלנו חשבון – כמויות ומספרים. וכמעט כל פגישה אני מספרת להן סיפורים. לפעמים אנו מדביקות מדבקות או סתם מחברות אטבי כביסה לחולצות משתטות, מתופפות על סירים, שרות ורוקדות והצחוק הקולני שלנו מתגלגל במדרגות .... המון רגעים של אושר ואהבה יחד עם נכדותיי – הגר ואלה! אין כמוני, סבתא מאושרת ושמחה !

ima12

New member
עושים הרבה דברים כמו: משחקי קופסה, פאזלים

משחקי דמויות, שיעורי בית כמובן, מזמינים חברים וחברות, מכינים עוגה ביחד וכו'. מאוד נשמח לקבל את הפאזל מולטימדיה של כנעני שיווק.

mevav1

New member
אצלי זמן איכות נפרש ע"פ כל היום עם אהובתי

שכן, אני לא עובדת ובתי היא הדובדבנית שבקצפת וילדיי הגדולים שיהיו בריאים כבר גדולים ויוצא שכל היום, זה איכות לי ולבתי. ומה אנו עושות ביחד??או !!אז ככה, בבוקר, אני שוכבת לידה לפחות חצי שעה ואז אנו מתחבקות ומתנשקות וצוחקות ומצחיקות אחת את השניה...וגם פותרות תרגילי חשבון בע"פ וכד' ותמיד יקירתי תמצא עוד משחק לשחק עמי. בדרך לביה"ס זה לשיר שירים ולדבר על כל דבר שלא יהיה ולהנות(עד השמיים). אחרי שפעמיים בשבוע זה אומר ללכת לשיעור כינור כאשר אנו אוכלות במסעדה ומדברות ונהננות ואם יש זמן עד השיעור אז אנו הולכות לספריה ואם אין, אז ישר עולות לשיעור הכינור כשלאחריו זה אומר קריאת ספר בספריה ו/או הכנת ש.ב ואז בימי רביעי יש לנו חוג אומנות משגע וביום אחר מגיעות הביתה להבין ש.ב או סתם לשכב עליי ולצפות בטיוי אם יש זמן.. בימים שאין חוגים ואנו בבית אז כשאין מה לעשות אנו צופות למשל בטיוי ובתי שוכבת עליי תוך כדי התפנקות שתינו שזה הכייייי כיף בעולם.. ומשחקות משחקי קופסא ובכלל, אנו אוהבות לצחוק המון ביחד ולדבר ולהצחיק ולהתנשבק(נישוקים וחיבוקים)
פעמיים בשבוע אם יוצא, בתי גם נפגשת עם חברים לשעתיים כך שרק אז יש לנו חופש האחת מהשניה
ובלילה..כל לילה, אנו אומרות את הטקס שלנו ואז שרות את השיר שלנו("באה מנוחה ליגע" אם זה מעניין מישהו, אך ללא הבית האחרון יש לציין) ואחרי כן אני "נכלאת בידיה" ולא יכולה לקום מהמיטה אלא כעבור "לפחות" !! רבע שעה, כך הבוסית רוצה ואז, אנו משחקות משחקי מילים וחוזרות על החשבו ן(בתי אוהבת את זה לאללה) ובכלל, שמות רגליים ומתחבקות ונהננות כמו שרק שתינו יכולות
וככה שתינו נהנות האחת מהשניה ואני מתפללת שזה יימשך לעד ולא ייפסק גם כשקטנתי תהיה גדולה

juli1974

New member
זמן מיוחד עם ילדים

אני עושה הצגה בהשתתפות הילדים אשר מהווים שחקנים פעילים בהצגה: הם בוחרים תפאורה, ממציעים תלבושות, וחושבים ביחד עם התסריט

jif

New member
זמן איכות עם הילדים

כאשר כולנו נמצאים יחד ועושים פעילות משותפת זה זמן איכות בשבילי. בשבוע האחרון, לאחר הדלקת הנרות מדי ערב שיחקנו דווקא "פרה עיוורת". הזמן לאחר הדלקת הנרות הוא זמן שיש בו איסור לעשות מלאכה כך שכולו מוקדש למשפחה. המשחק הזה או משחק בסביבונים בהחלט מהנה. במיוחד שנמצאים נטו עם הילדים ללא עיסוקים מסביב. ובימים שאינם חנוכה, כל זמן שמציירים יחד או עושים חוברות הנו זמן איכות. כאשר יש רגיעה בבית ועובדים בשיתוף פעולה אין יותר איכותי מזה....

silvik123

New member
WOW יש המון

אופים פיצות קטנות,משחקים טאקי פותרים התשחץ של שבת,רואים את הדיסק של דוד חיים 1000 פעם ביום!!!

זמן איכות

אמנם אין לי עדיין ילדים משלי אך אני מתנדבת במשפחתון לילדים ממשפחות הרוסות אני חונכת ילד מדהים בן 6. זמן האיכות שלנו ביחד הוא בעיקר עידוד הילד לקריאת ספרים באוזני כדי לפתח את הקריאה שלו, עשיית פאזלים , כדי לפתח את המוטוריקה שלו ולבסוף לתת לו לפרוק עול בגינה הציבורית. להתלכלך קצת בבוץ ולהשתעשע יחד איתו כמו ילדה קטנה. בזה טמון הקסם בזמן האיכות שלנו יחדיו.

למעלה