לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76857,685 עוקבים אודות עסקים

פורום עולים לכיתה א'

פורום "עולים לכיתה א'" נועד לסייע לילדים העולים לכיתה א' ולהוריהם בהתמודדות עם ההתרגשות והחששות לקראת המעבר המשמעותי ביותר בחיים - הכניסה לבית הספר.כולם מוזמנים להשתתף, ושתהיה לכולנו עליה מוצלחת וקיץ טוב.

אודות הפורום עולים לכיתה א'

פורום "עולים לכיתה א'" נועד לסייע לילדים העולים לכיתה א' ולהוריהם בהתמודדות עם ההתרגשות והחששות לקראת המעבר המשמעותי ביותר בחיים - הכניסה לבית הספר.כולם מוזמנים להשתתף, ושתהיה לכולנו עליה מוצלחת וקיץ טוב.
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'רוצים לזכות בפאזל מולטימדיה מדליק?'
רוצים לזכות בפאזל מולטימדיה מדליק?
<< ההודעה הנוכחית
07/12/2010 | 12:19
72
28
גידול ילדים הוא משימה לא פשוטה שכוללת בתוכה חובות ומטלות רבות, אך ההנאה העצומה שאנו חשים כאשר אנו מבלים עם ילדינו - שווה את כל המאמץ וההשקעה.

פורום עולים לכיתה א' מזמין אתכם לספר כיצד אתם מבלים זמן איכות עם הילדים במהלך חיי היום-יום ואולי לזכות במתנה נפלאה!

אז מה צריך לעשות?

החל מהיום ועד לתאריך 13.12 בשעה 12:00, עליכם לכתוב, כתגובה להודעה זו, כיצד אתם מבלים זמן איכות עם הילדים במהלך היום יום. הרעיון הוא לספר דווקא על הדברים הקטנים שאפשר לעשות עם הילד בשיגרה היומית: להכין ביחד שיעורים, לשחק ב"צוללות", להרכיב פאזל מולטימדיה ביחד וכדומה.

עשרה גולשים שייבחרו על ידינו, יקבלו מאיתנו פאזל מולטימדיה של כנעני שיווק.

קצת פרטים על פאזל מולטימדיה
"כנעני שיווק" מביאה את הפטנט העולמי החדש במשחקי הילדים - פאזל מולטימדיה. הגירסה החדשנית, מבית היוצר של   חברת הפאזלים העולמית המובילה ,Clementoni מפגישה את דור העבר עם הדור הממוחשב של הפאזלים ומבוססת על עולמו הקסום של וולט דיסני. התוצאה: חוויית משחק אינטראקטיבית מאתגרת, הפותחת בפני הילדים אפשרויות והנאות חדשות: לצד צורת המשחק הקלאסית, ניתן להפוך את הפאזל לחידון ויזואלי, למשחק צביעה – ממוחשב או על דף מודפס, ואפילו לשעשוע של יצירת פאזל אישי על פי הדמיון.
השימוש בערכות פשוט, קל להפעלה וידידותי למשתמש הצעיר. ‫תוכנת המולטימדיה ניתנת להורדה ולהתקנה באמצעות קוד גישה וסיסמה שמזין ההורה. מרגע זה ואילך הילד יכול לשחק בצורה עצמאית – או כמובן להזמין אחרים לחלוק עימו את החוויה.

עכשיו כבר לא צריך להתלבט מה לתת לילד כדמי חנוכה. מחיר היכרות מיוחד לחודש דצמבר – 64.90 שקל בלבד, הופך את הפאזל למתנה המשתלמת ביותר לחג.
כנעני שיווק: קיימים בשוק למעלה מעשרים שנה ומאירים את עולם הצעצועים של ילדי ישראל בדמיון, יצירה, חדשנות ושמחה. המותגים הם מותגי על, המובילים את עולם הצעצועים והם עשירים בתוכן וצורה. המותגים מבטיחים איכות, עניין, התרגשות ויצירה לילדים ומבוגרים כאחד. תחת הגג של כנעני נמצאים עשרות קטגוריות ומאות רבות של מוצרים הממלאים ומזינים את עולם הפנאי של המשפחה בישראל.

המשחק מיועד לגילאי 5-12.
מחיר היכרות מיוחד לחודש דצמבר: 64.90 שקל – במקום 79.90 שקל.
ניתן להשיג ברשתות הצעצועים "טויס אר אס", "הפיראט האדום" ו"כפר השעשועים" וכן ב"כנעני שיווק" – 08-9426321.

אנא עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם הנכדה שלי'
זמן איכות עם הנכדה שלי
07/12/2010 | 13:38
5
התענוג כולו שלי. לסבתא יש יותר סבלנות לשבת עם הנכדה בת 7 שהיא בכיתה א'. אמנם בתי יושבת עם הנכדה אבל לי יש יותר סבלנות אליה. אני לא מתעצבנת בקלות ואני יושבת איתה אחרי הלימודים להכין שיעורי בית בכיף. אם היא לא מבינה משהוא, אני מוכנה לחזור על זה כמה פעמים עד שהנכדה המקסימה שלי תבין. לאחר מכן . הנכדה אוהבת להרכיב פזלים. היא ממש חולת פזלים. והיא בקלות כזאת יכולה להרכיב  פאזלים הכי מסובכים שיש. והתענוג שלי הוא לשבת איתה ולראות אותה באיזה מהירות היא מרכיבה אותם. לאחר מכן אנחנו יושבות יחד מול המחשב. וגם שם יש פאזלים ומשחקים להרכבה . כשהיא כבר מתעייפת קצת. אנחנו יושבות יחד וצופות בפינוקיו בפרקים הכי מצחיקים. ושנינו פשוט צוחקות. אוכלות חטיפים ונהנות אחת מהשניה, כשאני כל כמה דקות , חייבת לנשק אותה. היא באמת כל כך חמודה והיא כל עולמי.....
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם הילדים'
זמן איכות עם הילדים
07/12/2010 | 14:42
1
8

אצלנו מאד אוהבים לשחק יחד בWII, ישנם היום כ"כ הרבה משחקים משפחתיים שפשוט כייף לשחק יחד
הילדים גם נהנים וגם מוציאים המון אנרגיה וגם אנחנו המבוגרים מאד נהנים מהאתרגים שהילדים מציבים לנו
אך מעל הכל החוויה המשפחתית משחקת פה תפקיד חשוב.
ובסופ"ש בדר"כ פעם בשבועיים אנו נוהגים לעשות טיול אופניים בשכונה ומחוצה לה, הילדים ממש משתוקקים
לטיול אופניים, כ"כ נהנים ומאושרים.
עולים לכיתה א' >>
זמן איכות עם הילדים
12/12/2010 | 11:31
6
אני משחקת עם הנכדים שלי מונופול הם נהנים ומחכים שאני אבוא אליהם ונשחק זה יכול לקחת כמה שעות ואנחנו משחקים ונהנים ביחד
עולים לכיתה א' >>
זמן איכות עם הילדים
07/12/2010 | 15:00
8
משחקים בגן השעשועים, משחקים קלפים מלחמה, רואים טלויזה ביחד, מציירים, מכינים כדורי שוקולד, קוראים הרבה ספרים, מקשיבים למוזיקה, משחקים במחשב. ומאוד אוהבים את צעצוע של סיפור 3 !!!
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות'
זמן איכות
07/12/2010 | 15:10
6
אנו משתדלים לעשות כל יום את משחק ה :עצוב, שמח, מעצבן" כל יום מקדישים לפחות 10 דקות לשאלות .מה היה לי שמח / עצוב / מעצבן היום. הבנות שלי (3 ו 6) משתפות פעולה בשמחה ונהנות משיתוף חוויותיהן. אני נהנת להתעדכן באיך עבר עליהן היום מעבר להיה כיף, זוהי גם דרך מצויינת לפתח את הקשר עם הבנות שלי, ללמוד על עולמן ולשתף אותן מעט בעולמי (גם עלי מוטלת המשימת שיתוף).
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'אמנם אני לא הורה,'
אמנם אני לא הורה,
07/12/2010 | 15:16
6
בס"ד

אבל זמן האיכות שאני לא מוותרת עליו עם אמא שלי הוא הרגע הזה שאחרי הדלקת נרות.
אחרי שאמא מנקה ומבשלת כל היום ואני לומדת ועובדת כל היום, שתינו מגיעות לכניסת שבת "עם הלשון בחוץ", מדליקות נרות, קוראות שיר השירים ויושבות על כוס תה וחתיכת עוגה מפנקת של אמא ומסכמות את השבוע..מה עבר עלינו, מה נעשה עם דילמות שיש לנו בחיים, מה יהיה שבוע הבא, מה צריך לזכור לסדר וכו'.

אין כמו הדקות האלה..
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'ואנחנו לאורך כל ימי החג'
ואנחנו לאורך כל ימי החג
07/12/2010 | 15:27
7
הכנו בכל יום חיה אחת מתוךספר של חיות פלסטלינה, לפעמים כל ילד חיה (יש אחד בן 6 ואחד בן 3.5) ולפעמים הכנו יחד
חיה מורכבת יותר
מתוכנן גם לבנות את הסביבה של החיות אם החופשה תספיק
מאוד מאוד נהנים
וגם משחקים בחיה במשך היום - במיוחד הקטן
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם הילדה שלי'
זמן איכות עם הילדה שלי
07/12/2010 | 15:31
1
15
בכל ערב אני והילדה שלי נכנסות למטבח ומכינות ארוחת ערב קסומה
<לדברי ביתי>  את ארוחת הערב "הגברת" בוחרת ולפי המתכון שלה אנחנו מבשלות (-: היא חותכת סלט <כמובן בסכין המותאם לילדים>
לפעמים מצפרות את עצמינו ומקנחות בעוגת שוקולד טעימה
הילדה מאוד אוהבת לעזור לי בהכנות ובשבילי זה פשוט כייף!
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'בכל יום חמישי בשעה חמש'
בכל יום חמישי בשעה חמש
07/12/2010 | 16:05
7
אני לוקח את הילד ואנחנו נפגשים עם עוד אבות ובנים מהגן אחד האבות מעביר אימון ואז משחקים משחק כדורגל הילדים משתוללים ונהנים ומצפים לזה כל השבוע מומלץ
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'אצלי הקטנים יודעים להעסיק את עצמם'
אצלי הקטנים יודעים להעסיק את עצמם
07/12/2010 | 16:14
7
כך שכל פעם אני מוצאת את עצמי אחד על אחד עם ילד אחר הגדול מאד אוהב טאקי הבינוני אוהב פאזלים והקטנטן אוהב שעושים לו ספורט
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם בניי... '
זמן איכות עם בניי...
07/12/2010 | 16:42
8
יש לי שני בנים בני אוטוטו 4 ואוטוטו 6, ילדים מקסימים 555 אך מאווווד שובבים, יש להם נטייה גדולה לריב לכן אני מעסיקה אותם יחד ולחוד כדי שילמדו דברים חדשים ושילמדו לשחק יחד בשיתוף פעולה.
כשהם חוזרים מהגן, לאחר מקלחת, אחננו מקימים אוהל מסדינים, מכינים יחד סלט ירקות ואוכלים ארוחת צהריים בתוך האוהל, הילדים מאוד אוהבים להרכיב פאזלים באוהל, הקטן מרכיב פאזל רצפה והגדול מרכיב פאזלים של 250 חלקים די בקלות, אז אנחנו יושבים יחד ונעזרים אחד בשני, כך לומדים לשתף פעולה. לפעמים הילדים ואני אופים יחד עוגות ועוגיות, מתלכלכים, מנקים ונהנים מכל רגע.  בשעות הערב כשאבא חוזר מהעבודה, אנחנו יושבים עם הגדול על אותיות ומספרים, מרכיבים מילים ופותרים פעולות חשבון והקטן יושב לידינו ולומד מאחיו הגדול. מאוד חשוב ללמד את הילדים דרך משחק, כך הם גם לומדים דברים חדשים וגם נהנים וכולנו מרוויחים בדרך זו או אחרת.
בהצלחה לכולם...
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'בילוי זמן איכות עם ילדתי'
בילוי זמן איכות עם ילדתי
07/12/2010 | 18:50
7
כל ערב מאז שהיא נולדה בעצם המתוקה שלי.אנו קוראות ספר.במשך חצי שעה.אני מקריאה לה ומאז שהיא למדה לקרוא אז גם בחלק מהזמן הקסום גם היא מקריאה לי.אין פיספוס כל ערב זה הבילוי הכיפי והנעים ששייך רק לשתינו
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם הנכדות שלי '
זמן איכות עם הנכדות שלי
07/12/2010 | 19:18
20
אין כמוני, סבתא מאושרת ושמחה
כשהגר ואלה,  הנכדות שלי
מבלות איתי יחדיו,  זמן איכות אמיתי.
כל יום שישי – מפגש משפחתי !

הפתיחה – חוזרת על עצמה ...
וההמשך הוא תמיד הפתעה!
אחרי חיבוק חזק ונשיקה
וארוחת ערב טעימה....
באה שאלה:  מה הכנת לנו היום ליצירה?
ה פ ת ע ה!

כל פגישה אני מכינה להן פעילות חדשה!
פעם יצרנו מפונפונים קטנים – נחש...
וביום אחר צבענו בצבעי מים וגואש!
לקראת פורים - הכנו תיאטרון ליצנים
וכשנולדה אלה, למדה הגר לחתל בובה בחיתולים.  
פעם תרגלנו חשבון – כמויות ומספרים.
וכמעט כל פגישה אני מספרת להן סיפורים.

לפעמים אנו מדביקות מדבקות
או סתם מחברות אטבי כביסה לחולצות
משתטות, מתופפות על סירים, שרות ורוקדות
והצחוק הקולני שלנו מתגלגל במדרגות ....

המון רגעים של אושר ואהבה
יחד עם נכדותיי – הגר ואלה!
אין כמוני, סבתא מאושרת ושמחה !

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'עושים הרבה דברים כמו: משחקי קופסה, פאזלים'
עושים הרבה דברים כמו: משחקי קופסה, פאזלים
07/12/2010 | 20:32
76
משחקי דמויות, שיעורי בית כמובן, מזמינים חברים וחברות, מכינים עוגה ביחד וכו'.

מאוד נשמח לקבל את הפאזל מולטימדיה של כנעני שיווק.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'אצלי זמן איכות נפרש ע"פ כל היום עם אהובתי'
אצלי זמן איכות נפרש ע"פ כל היום עם אהובתי
07/12/2010 | 21:28
6
שכן, אני לא עובדת ובתי היא הדובדבנית שבקצפת וילדיי הגדולים שיהיו בריאים כבר גדולים ויוצא שכל היום, זה איכות לי ולבתי.

ומה אנו עושות ביחד??או !!אז ככה, בבוקר, אני שוכבת לידה לפחות חצי שעה ואז אנו מתחבקות ומתנשקות וצוחקות ומצחיקות אחת את השניה...וגם פותרות תרגילי חשבון בע"פ וכד' ותמיד יקירתי תמצא עוד משחק לשחק עמי.
בדרך לביה"ס זה לשיר שירים ולדבר על כל דבר שלא יהיה ולהנות(עד השמיים).
אחרי שפעמיים בשבוע זה אומר ללכת לשיעור כינור כאשר אנו אוכלות במסעדה ומדברות ונהננות ואם יש זמן עד השיעור אז אנו הולכות לספריה ואם אין, אז ישר עולות לשיעור הכינור כשלאחריו זה אומר קריאת ספר בספריה ו/או הכנת ש.ב ואז בימי רביעי יש לנו חוג אומנות משגע וביום אחר מגיעות הביתה להבין ש.ב או סתם לשכב עליי ולצפות בטיוי אם יש זמן..

בימים שאין חוגים ואנו בבית אז כשאין מה לעשות אנו צופות למשל בטיוי ובתי שוכבת עליי תוך כדי התפנקות שתינו שזה הכייייי כיף בעולם.. ומשחקות משחקי קופסא ובכלל, אנו אוהבות לצחוק המון ביחד ולדבר ולהצחיק ולהתנשבק(נישוקים וחיבוקים)

פעמיים בשבוע אם יוצא, בתי גם נפגשת עם חברים לשעתיים כך שרק אז יש לנו חופש האחת מהשניה

ובלילה..כל לילה, אנו אומרות את הטקס שלנו ואז שרות את השיר שלנו("באה מנוחה ליגע" אם זה מעניין מישהו, אך ללא הבית האחרון יש לציין) ואחרי כן אני "נכלאת בידיה" ולא יכולה לקום מהמיטה אלא כעבור "לפחות" !! רבע שעה, כך הבוסית רוצה ואז, אנו משחקות משחקי מילים וחוזרות על החשבו ן(בתי אוהבת את זה לאללה) ובכלל, שמות רגליים ומתחבקות ונהננות כמו שרק שתינו יכולות

וככה שתינו נהנות האחת מהשניה ואני מתפללת שזה יימשך לעד ולא ייפסק גם כשקטנתי תהיה גדולה
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן מיוחד עם ילדים'
זמן מיוחד עם ילדים
07/12/2010 | 23:06
6
אני עושה הצגה בהשתתפות הילדים אשר מהווים שחקנים פעילים בהצגה: הם בוחרים תפאורה, ממציעים תלבושות, וחושבים ביחד עם התסריט
עולים לכיתה א' >>
זמן איכות עם הילדים
08/12/2010 | 08:19
13
כאשר כולנו נמצאים יחד ועושים פעילות משותפת זה זמן איכות בשבילי. בשבוע האחרון, לאחר הדלקת הנרות מדי ערב שיחקנו דווקא "פרה עיוורת". הזמן לאחר הדלקת הנרות הוא זמן שיש בו איסור לעשות מלאכה כך שכולו מוקדש למשפחה. המשחק הזה או משחק בסביבונים בהחלט מהנה. במיוחד שנמצאים נטו עם הילדים ללא עיסוקים מסביב.
ובימים שאינם חנוכה, כל זמן שמציירים יחד או עושים חוברות הנו זמן איכות. כאשר יש רגיעה בבית ועובדים בשיתוף פעולה אין יותר איכותי מזה....
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'WOW יש המון'
WOW יש המון
08/12/2010 | 10:20
10
אופים פיצות קטנות,משחקים טאקי פותרים התשחץ של שבת,רואים את הדיסק של דוד חיים 1000 פעם ביום!!!
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות'
זמן איכות
08/12/2010 | 10:45
6
אמנם אין לי עדיין ילדים משלי אך אני מתנדבת במשפחתון לילדים ממשפחות הרוסות אני חונכת ילד מדהים בן 6.
זמן האיכות שלנו ביחד הוא בעיקר עידוד הילד לקריאת ספרים באוזני כדי לפתח את הקריאה שלו, עשיית פאזלים , כדי לפתח את המוטוריקה שלו ולבסוף לתת לו לפרוק עול בגינה הציבורית. להתלכלך קצת בבוץ ולהשתעשע יחד איתו כמו ילדה קטנה. בזה טמון הקסם בזמן האיכות שלנו יחדיו.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'איזה כיף להיות עם הבת שלי'
איזה כיף להיות עם הבת שלי
08/12/2010 | 11:08
7
מאז שליאני שלי היתה קטנה.. כבר בגיל חצי שנה הייתי יושבת איתה ב ומציירת איתה...
כרגיל יש את אלו שאומרים...היא גם ככה לא מבינה...

אבל עם סבלנות ואהבה הילד פורח..
היום שהיא יותר גדולה היא כבר מציירת מדהים עם צבעים
פשוט נהנית עם הגואש והצבעים ..

וגם עם כל הליכלוך תמיד נהנים!!!
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם האחיינים'
זמן איכות עם האחיינים
08/12/2010 | 11:16
4
בתור מי שלומד להיות גנן אני מרבה להתנסות עם האחיינים שלי ולבלות איתם זמן איכות:
פעילויות ספורט שונות שאנחנו עושים ביחד כתרגול למה שאני הולך להעביר בגן
משחקי חברה (תופסת עכברים וכד')
פעילויות "לימודיות" - מיון, ספירה ועוד...
מעבר לזה בתור חובב פאזלים אני מרבה לעשות עם האחיינים שלי פאזלים ולשתף אותם גם בפאזלים הגדולים שאני עושה (1000 חלקים ויותר)
וגם קיפולי נייר שאני מאוד אוהב, אמנם אני לא מומחה גדול לקיפולי נייר אבל בעזרת חוברות אנחנו מצליחים לעשות ביחד כמה דברים ממש מגניבים כמו למשל דינוזאור - אגב בעניין הזה יש לי אנקדוטה קטנה לימדתי את הבן דוד של חברה שלי לעשות כוכב מקיפולי נייר ומאז בכל פעם שהוא רואה אותי הוא מראה לי משהו חדש שהצליח לעשות בקיפולי נייר.

תודה,
נאור.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-' אצלינו זמן איכות = זמן פיטפוט '
אצלינו זמן איכות = זמן פיטפוט
08/12/2010 | 11:38
3
כשהילדודס חוזרים הביתה [בת 6 ובן 3.5 ] , אנחנו יושבים ומפטפטים,
זה התחיל מהצורך שלהם לספר משהו טוב שקרה היום, וכל אחד בתורו
משתף את השאר.
הכי נחמד לראות אותה מדרבנת את אחיה , להיזכר במשהו....כי הרי אין מצב
שלא קרה משהו נחמד , לפחות אחד
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'אז איך אני מבלה עם הילדים שלי '
אז איך אני מבלה עם הילדים שלי
08/12/2010 | 12:40
1
13
אז יש לי 2 בנים
האחד בן 7.5 והקטן בן 4.5
כל יום אחרהצהריים אני איתם ומשתדלת תמיד לתת זמן גם לשניהם ביחד וגם לכל אחד לחוד.
אז עם שניהם ביחד אנחנו בונים אוהל גדול על המיטה שלהם שפתוחה , עם כל השמיכות והכריות וזה כייף גדול.
אנחנו משחקים בקליעה למטרה, אנחנו מרכיבים פאזלים, משחקים סולמות ונחשים, בונים מגדלים בלגו והכי הכי הם אוהבים את משחק הדגדוגים. ועכשו בחנוכה הוצאנו את שקית הסביבונים שלנו ואנחנו עושים תחרויות סביבונים וכל מיני משחקים שקשורים לאותיות נ ג ה פ .

עם הגדול אנחנו עוברים יחד על השעורים, משחקים טאקי / סודוקו/ מונופול / בול פגיעה. מרכיבים פאזלים קשים של 200 חלקים- הוא מאד אוהב את זה. ופותרים המון חוברות תשבצים .
עם הקטן אני משחקת דומינו / לגו/ לוטו/ משחק הזיכרון / פאזלים קטנים יותר...ויש עוד המון.
והכי הכי חשוב כל ערב אחרי המקלחת והאוכל מקריאים סיפור יחד במיטה.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'ורק להוסיף עוד משהו קטן '
ורק להוסיף עוד משהו קטן
08/12/2010 | 12:44
4
אני כרגע בחודש תשיעי מחכים כולנו לנסיכה שאמורה להגיע כך שמן הסתם זמן האכות שלנו עומד קצת להשתנות בתקופה הקרובה ולכן פאזל כזה זאת תעסוקה חדשה לילדים ואין זמן טוב יותר מזה כדי לקבל כזאת מתנה :)
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות'
זמן איכות
08/12/2010 | 12:18
3
יש לי ילדה בת5  שמידי יום שהיא חוזרת מהגן אנחנו יושבות לאכול ביחד אח"כ היא נכנסת להתקלח ויש לה חוברת מוכנות לכיתה א' שאותה היא עושה מידי יום בעזרתי.
לאחר מכן אנחנו ביחד שותפות כלים מנקות את הבית ויושבות לשחק בפאזל או משחק חשיבה רואות קצת טלוזיה ולקראת הערב הולכות לבקר את סבתא רבה בת 98 .
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם המתוקות שלי '
זמן איכות עם המתוקות שלי
08/12/2010 | 13:44
6
מגיעה מהעבודה אחרי הצהריים , בועטת בתיק ומקדישה את השעות עד לזמן השינה רק להן וכל היתר יחכה
משחקים משותפים, צפייה בטלויזיה, משחקי מחשב, ריקודים, ציורים - מה שבא.
והכי כיף - שעת סיפור לפני השינה.....
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן האיכות שלנו...'
זמן האיכות שלנו...
08/12/2010 | 13:51
3
הגדולה שלי בת ה 5 נמצאת עכשיו בשלב של ראשית ההתעניינות בשפה הכתובה. היא מזהה את המילים אמא ואבא.
כרגע היא הכי נהנית מזה שאני מקריאה לה סיפור שיש בו את המילים הללו והיא קוראת אותן בעצמה. לאט לאט היא גם מזהה יותר אותיות וצלילים וזה כיף אמיתי.
חוץ מזה באמת יש אינסוף דברים שהיא אוהבת לעשות איתי ובלעדיי , האהוב מכולם אם תשאלו אותה זה להכין כדורי שוקולד, עוגה או עוגיות. חוץ מהלכלוך והבלאגן זה כיף גדול גם לי.
את עוגת יום ההולדת שלה הכנו ביחד. נתתי לה המון עצמאות כולל בקישוט ויצא מדהים.

עם הקטנה שלי בת השנתיים זמן האיכות המועדף כולל שירי משחק הכוללים דגדוגים, הצחקות נשנושים ונשיקות והמון גלגולי כדור והשתוללות בגינה.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן האיכות שלנו'
זמן האיכות שלנו
08/12/2010 | 14:13
4
אני מנסה ללמד את הגדול שלי את המשחקים שאני אהבתי בתור ילדה:
אנחנו משחקים בטאקי,"מלחמה" עם קלפים ולאחרונה קנינו רמיקוב
וכל המשפחה יושבת ומשחקת.
בעיני זמן איכות והרגע הכי טוב ביום הוא שכולנו על השטיח,
הקטנצ'יק משחק לידי
ואני והגדול משחקים ביחד

רגעי אושר טהור
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות זה כל הזמן שבעולם איתם'
זמן איכות זה כל הזמן שבעולם איתם
08/12/2010 | 15:55
7
יש לי 3 ילדים מקסימים בגילאי 7,4, ו8 חודשים זמן יכו זה המזן להיות איתם על המחשב מול הטלויזיה על הריצפה משחקת עושה פאזלים או סתם מוצאת משחקים בחוץ בגינה, זמ איכות זה הזמן לרכב איתם על אופנים או להכין איתם לביבות, זמן איכות זה להיות איתם !!!
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם הבת דודה הקטנה שלי'
זמן איכות עם הבת דודה הקטנה שלי
08/12/2010 | 16:20
3
אנחנו רוכבות על אופניים עד שמתעייפות ואז עוצרות לאכול גלידה בגלידריה הכי טעימה בעיר
עולים לכיתה א' >>
זמן איכות עם הילדים
08/12/2010 | 18:20
8
במשפחה שלי יש לנו תוכנית שבועית שכל יום זה חג חדש : יום א' הוא "מדעים" ( מכיון שבני בן ה-9 הוא חוקר קטן ונמצא בחוג שכזה אז אנחנו מאוד אוהבים להמשיך גם בבית) . אנחנו עורכים ניסויים שונים ומשונים עם צבעים , חומרים , בקבוקים, פלסטיקים ומאוד נהנים לגלות גברים חדשים כל פעם מחדש.  
יום ב' הוא "טבע" יוצאים ביחד לחצר,גינה או בפארק ומחפשים חרקים שונים,שבלולים,לטאות,צבים,פרפרים,ציפורים,פרחים כדי לראות וללמוד על הטבע המקסים שיש סביבנו (יש לנו בבית ספריה מלאה ספרי טבע בכל הנושאים) לפעמים גם מאמצים איזו חיה חדשה הבייתה ולאחר כמה ימים משחררים אותה חזרה לטבע.
יום ג' הוא בישול: כולנו לובשים חלוק או כובע טבחים גדול , לפעמים בגדים מצחיקים מגפיים או נעלים מוזרות של איזה סבא
(ממש פורים) ומאוד אוהבים להכין עם הילדים (וכמובן גם להינות מהאוכל אח"כ) עוגה,ספגטי,פיצה,כדורי שוקולד,עוגיות,פשטידה,מרק,פנקייק,וכד'.
יום ד' טיול אופניים: נוסעים באוטו עד לטיילת בשפת הים , ומשם יוצאים עם אופניים או קורקינט או רולרבלייס לנסיעה כייפית
באוויר המדהים של הים רואים את השקיעה ואוכלים גם גלידה.
יום ה' משחקים: בסלון על השטיח אנחנו משחקים מונופול ,דוק,רמי קוביות, ששטוס,המירוץ למיליון,דומינו,משחקי קלפים, או משחקי מחשב,תשבצים,חידונים,ולפעמים אפילו שמים מוזיקה עם שירים שהילדים אוהבים ורוקדים.
כאשר מגיע סוף השבוע : יש זמן למנוחה , לראות סרטים יחד במיטה של ההורים או בקולנוע , יציאה לטיולים בשבת בבוקר,
ארוחות משפחתיות בבית או מסעדה, ביקור אצל סבא וסבתא.
אלה הדברים הכי קטנים והכי כייפים בעולם שעושים אותנו הכי שמחים ומאושרים! ( מי צריך יותר מזה?)
ושנהייה רק בריאים.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם הילדה שלי'
זמן איכות עם הילדה שלי
08/12/2010 | 20:37
5
אנחנו אוהבים לשחק ביחד עם השיער של הבת שלי: עושות צמה, שתי צמות, קוקואים בצבעים שונים.
נו, שטויות כיפיות כאלה
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות באוטו, בדרך חזרה מהצהרון'
זמן איכות באוטו, בדרך חזרה מהצהרון
08/12/2010 | 21:27
7
הדרך הביתה מאוד קצרה אז אני נוסעת בסיבובים ומעגלים ודרך כל מיני רחובות נוספים
ע"מ להאריך אותה.
בזמן הנסיעה נמצאים רק הילד ואני.
זמן איכות של שנינו, לפני המרוץ של אחר הצהרים, שכולל חוגים, חברים, ועוד ועוד.
זה הזמן שאנחנו יכולים לדבר, רק שנינו, בלי הפרעות.
לשמוע חוויות מהיום, מבית ספר, גן, צהרון, הכל.

ודבר חשוב שהוספנו לשיחה באופן קבוע-
צריך לספר דבר אחד טוב ואחד לא טוב שקרה.
זה מלמד הרבה.

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם אחותי'
זמן איכות עם אחותי
08/12/2010 | 22:40
8
אני מבלה עם אחותי בכך שאני יוצא איתה לפארק,בכך שאני צובע איתה בגועש , אבל תמיד אותו דבר או גועש או פארק היא בעצמה אומרת שזה משעמם יהיה מאוד טוב וכיף אם נקבל את הפאזל.
אם נקבל תודה רבה אם לא לא נורא זה עדיין בסדר אני יעשה איתה עוד דברים אחרים.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'הטריק הוא להפוך זמן המתנה משעמם לרופא לזמן אי'
הטריק הוא להפוך זמן המתנה משעמם לרופא לזמן אי
08/12/2010 | 23:15
4
כשאנו מחכים לשניננית, רופא הילדים או כל "סידור" מעיק אחר, אנחנו נהנים לעשות תרגילים למוח עם ילדיי בני החמש, ושלוש (התינוקת מנסה ללא הצלחה); לחרוז חרוזים למילים קשות, למצוא מילים עם הברה של אי אה, או למצוא מילים שמתחילות באות מסוימת, מסתימות באות מסוימת או שהיא באמצע. הכי כיף זה להמציא ביחד סיפור, אני מתחילה, ונעזרת בהם כדי לרענן את העלילה...
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'מחברים בעצמנו סיפור אלף לילה ולילה '
מחברים בעצמנו סיפור אלף לילה ולילה
09/12/2010 | 00:16
3
אני והתאומים (בן ובת) המקסימים שלי, נכנסים מתחת לשמיכת הפוך, מפנקים את עצמנו בסלט פירות צבעוני שחתכנו קודם ביחד, או בשוקו ועוגיות שאפינו בצורות שונות.
או בצלחת ירקות שהקטנים הכינו בצורת חיילים: ריבועי לחם, גבינה צהובה, גמבה וכובע זית..
במיטה אנחנו מרכיבים ביחד סיפור בהמשכים שאת תחילתו אנחנו יודעים, אבל לאן זה ממשיך אף אחד לא באמת יודע. הסיפור מאוד דינמי משום שכל אחד לוקח אותו לכיוון אחר. נוצרים סיפורים מאוד מפתיעים, משעשעים ומצחיקים. סיפור אגדה יכול להפוך בין רגע לדרמה, וסיפור מתח לקומדיה מטורפת...
זה הולך ככה: הראשון מתחיל להמציא סיפור. הוא אומר משפט או שניים, למשל כמו: בארץ רחוקה רחוקה חייה לה בבקתה קטנה ועלובה משפחת איכרים ענייה אך שמחה בחלקה.
והתור עובר לבא אחריו שממשיך להמציא עוד 2-3 משפטים כמו: יום אחד מגיע לאזור נסיך המחופש לאדם פשוט, הנסיך תועה בדרכו ופוגש את בת האיכר היפה ומתאהב בה ממבט ראשון.
הבא אחריו מוסיף משהו כמו: "בת האיכר פוקחת זוג עיניים שחורות וגדולות ושואלת אותו: "יווו, תגיד, אמרו לך שאתה חתיך הורס ודומה לג'סטין ביבר? אפשר לקבל חתימה בבקשה?!.."
וכך מגלגלים את הסיפור עוד ועוד...
מה שנחמד שזו יצירה משותפת ודינאמית חוויה כיפית ומהנה לכולנו

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות שלנו'
זמן איכות שלנו
09/12/2010 | 00:48
5
יש לי שלושה ילדם "צפופים" וכדי להעניק להם זמן איכות אמיתי ויחודי, אני מזמינה כל פעם ילד אחר שיהיה רק עם אמא לכמה שעות שהם רק שלו ושלי :

מלפעמים אנחנו הולכים לים, יושבים בחול, מסתכלים על הגלים, מדברים וחולמים על מקומות רחוקים
לפעמים אני מזמינה אותם לשתות שוקו עם אמא בבית קפה (אמא שותה קפה) של גדולים,
לפעמים אנחנו הולכים לסרט, זוללים פופקורן וכמובן שמדובבים את הסרט, דיבוב נוסף
לפעמים אנחנו לוקחים דפים וצבעים ומוצאים איזה פינה נחמדה ומנסים לצייר ביחד,
לפעמים יוצאים סתם לטיול קטן בשכונה ומנסים ל"נחש" באיזה בית מגדלים כלב, באיזה גינה ראינו בפעם הקודמת צב
לפעמים אנחנו הולכים יחד לספריה ומדפדפים בספרים חדשים
לפעמים נוסעים באוטובוס, או ברכבת ליעד קרוב

ותמיד, חוזרים הביתה ומשתפים את כולם ב"יום המיוחד שלי".
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות '
זמן איכות
09/12/2010 | 10:19
2

כשהילדים חוזרים הביתה מבית הספר , אנחנו כולנו יושבים לאכול ארוחת צהריים ומשוחחים על החוויות שהיו בבית הספר.
אח"כ מכינים שיעורי בית ביחד , אם יש ובד"כ הם מקבלים הרבה שיעורי בית. הבן הקטן למד קריאה והוא אוהב להקריא לי סיפורים.
אחה"צ אנחנו משתדלים לצאת מהבית ולטייל.  לפעמים אנחנו הולכים לגינות השעשועים (במודיעין יש הרבה ואפשר לגוון) , לקניון (הרבה פעמים יש הפעלות לילדים אחה"צ), לפעמים לפארק ענבה ולעשות פיקניק או לבריכה.
אנחנו מאד אוהבים ליצור ביחד, יש לנו ערכת יצירה שיש בה בדים ,פימו ,בצקי משחק ,חרוזים ודאס ולפעמים אנחנו כולנו יושבים ביחד ליצור. כל אחד לוקח חומר יצירה שמעניין אותו ויוצר איתו. הבת אוהבת מאד לתפור, הבן אוהב לפסל ולפעמים אנחנו גם מציירים כולנו ביחד על בד קנוואס גדול , כל אחד מצייר מה שבא לו ובסוף יוצא לנו ציור מקסים, לפעמים אנחנו מכינים שרשראות מפימו, או סיכות לשיער מפימו.
אנחנו אוהבים לפתור תשחצים ביחד, לשחק במשחקי קלפים, להרכיב פאזלים מסובכים של 1000 חלקים ואז אחרי שמשלימים את חתיכת הפאזל האחרונה, אנחנו מדביקים את הפאזל ונהנים מהתוצאה.  
יש לנו גם מכשיר קריוקי בבית ואנחנו אוהבים לעשות תחרות של כוכב נולד בשירה  במשפחה בימי שישי בערב , אחרי ארוחת הערב .
הילדות גם אוהבות לעשות הופעה של ריקודים ולהראות לנו את הריקודים שהן המציאו. לפעמים אנחנו שמים בוי או די תוכנית שמלמדת ריקודי בטן ורוקדות ביחד.
אנחנו מאד אוהבים לראות תוכניות יצירה בטלוויזיה או באינטרנט וללמוד רעיונות חדשים ליצירות.
אנחנו אוהבים לראות סרטים ביחד ולאכול פופקורן.
אנחנו אוהבים לקחת ספר מתכונים ולהכין ביחד עוגות, פיצות, עוגיות עם צורות, כדורי שוקולד, לחמניות, פיתות עם זעתר ושמן זית, לחמניות עם שום ועוד. הילדים מאד נהנים גם לראות איך השמרים תוססים בקערת השמרים ואיך הבצק תופח.  
לפעמים אנחנו רואים תוכניות בלוגי ולומדים על ניסויים מעניינים ואז אנחנו נהנים לנסות גם.
בערב אחרי ארוחת ערב,אנחנו יוצאים לפעמים לגינה ומתנדנדים על הערסל. .  

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'רגעים עם הילדים שבהם אנו חוזרים להיות קטנים'
רגעים עם הילדים שבהם אנו חוזרים להיות קטנים
09/12/2010 | 12:06
8
לבלות עם הילדים,
זאת אחת מההנאות הגדולות בחיים,
רגע שחוזרים להיות ילדים קטנים
מציירים, גוזרים, מדביקים,
קוראים סיפורים, משתוללים
כריות אחד על השני זורקים
במכוניות ובמוסך משחקים
בלגו בונים
ממציאים שירים,
שרים, רוקדים
פאזלים מרכיבים
ובמשחקי חשיבה מאתגרים
משחקים.

בישולים כולנו אוהבים
ולכן נמצא את כולנו במטבח מבשלים
לפעמים פיצות אופים,
לפעמים לחמניות טעימות,
עוגיות עם כל מיני צורות
של חיות,ירח, שמש ופרחים
כדורי שוקולד גדולים
וגלידה מכינים
עם כדור הגלידה המדהים

בנסיעות מדברים על דברים מעניינים
חידות חדים
ועל המוסיקה לא מוותרים

להכין שיעורים,
זה חלק מהחיים,
ומשתדלים בלי לחצים
להתכונן גם למבחנים.

לטייל בגינות ובפארקים
אנחנו מאד אוהבים
ועליהם לא מוותרים בימים יפים

בסוף היום לפני השינה
כל אחד ואחד
מספר על חוויה נפלאה
מהיום שעבר
וחותמים את היום בנשיקה
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'ולנו יש משהו מיוחד'
ולנו יש משהו מיוחד
09/12/2010 | 17:07
3
בכל יום שישי, בין 12 ל-4 למשפחה שלנו יש זמן איכות יחיד ומיוחד, אנחנו משוחחים, קצת מתלבטים, מעט רבים ומתווכחים, אבל בסוף גם מסכימים, זאת גם פעילות גופנית וגם עם חשיבה, יש בה אתגר ולבסוף גם סיפוק ונחת... אתם בטח מתים כבר לדעת מה זה...

אנחנו פשוט מנקים את הבית: זה מדיח כלים, זאת עושה כביסה, יחד עושים ספונג'ה ומי שעבד הכי יפה מקבל לשאוב אבק...
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות'
זמן איכות
09/12/2010 | 21:25
2
לנו יש כלב בשם חבר וחלק מזמן האיכות של בני בן ה10 ושלי קשורות לכלב שלנו חבר בעל הנשמה היתרה, לעיתים בבקרים חבר הכלב ואני מלווים יחדיו את הבן לבית הספר, עצם ההליכה מהווה זמן איכות בו אנו מדברים ובמקביל הכלב נהנה וכבר ממתין לבילוי הבא. בקיצור לא חשובה הכמות כי אם האיכות.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם הילדה!'
זמן איכות עם הילדה!
10/12/2010 | 00:47
1
2
יש כל כך המון אבל יש רק שעה אחת בכל יום שהיא הכי הכי וזו שעת האמבטיה :
משחקים במשחקי מים, שרים שירים, צובעים את האמבטיה בכל פעם בצבעים חדשים, משפריצים מים לכל הכיוונים בקיצור מסיבה וחגיגה בכל יום!!!
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'פעילות מים מקסימה לילדים'
פעילות מים מקסימה לילדים
12/12/2010 | 15:07
104
רציתי להזמין מתקן מים לבית ונכנסתי לאתר של מי עדן ומצאתי בו פעילות מעולה ומושקעת עבור ילדים על מים - גם פעילות יצירה וגם פעילות מחשבה כשהמסר הוא להרבות בשתייה של מים.
אני ממליצה לכולכן, אי אפשר היה לצאת אתמול מהבית והיה לנו אחלה של שבת בבית ביחד (אולי היום, אחרי שאחזיר אותו מהגן נעשה את זה שוב).
שבוע מצוין לכולן
עולים לכיתה א' >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'זמן איכות קצת שונה '
זמן איכות קצת שונה
10/12/2010 | 02:13
4
זמן האיכות שלי עם שני הקטנים הוא ביום שבת בבוקר כשאנו עובדים יחד בגינה. שותלים, משקים, גוזמים, גורפים ונהנים מכל רגע, כשלכל אחד מהם יש פינת ירק משלו שהיא מקור הגאווה האישית שלו. כך אנו מבלים יחד וגם מפיקים ערך מוסף של עבודת כפיים ולמידת אחריות אישית וכמובן שהגינה ססגונית ומטופחת. מומלץ ולא דורש מאמץ מיוחד של נסיעה או השקעה כספית. עיקר ההנאה היא השימוש בירק תוצרת הבית או בפרחי הנוי שגידלנו לתפארת.
כמו כן בשבתות אחה"צ כל המשפחה יוצאת לטיול אופנים בשטח פתוח לא הרחק מהבית, עם צידה מתאימה להכנת ארוחה קלה בטבע ומצלמה כמובן. הילדים מוציאים אנרגיה ונהנים וגם לנו המבוגרים זו הזדמנות לנצל את זמן האיכות הזה וגם להפעיל קצת את השרירים...
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'כיצד אני מבלה עם הילדים'
כיצד אני מבלה עם הילדים
10/12/2010 | 09:05
3
הדבר הכי טוב זה לקרוא איתם ספר ולהסביר, לתת להם חופשיות לשאול כל דבר, לראות איתם גם סרטים, להרכיב איתם פאזל, ולשחק במשחקים לכל המשפחה, לעזור להם בחשבון, לעשות איתם שיעורים... (בלי לגלות, לעזור...)
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם ילדי'
זמן איכות עם ילדי
10/12/2010 | 10:34
2
הילד הגדול שלי יושבת איתו על שיעורים ועוזרת לו להתכונן למבחנים
הילדה שלי בת 5 אני יושבת איתה במשחקי קופסה ומלמדת אותה אותיות לקראת כיתה א
והקטן שלי אני יושבת איתו ומשחקת איתו בקוביות ומלמדת אותו מילים חדשים ואיך לבטא אותם
לכל אחד נותן זמן קצת משלו.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-' זמן האיכות שלי ושל ילדתי '
זמן האיכות שלי ושל ילדתי
10/12/2010 | 12:53
4
מאז שבתי נולדה אני משקיעה בגידולה זמן יקר, מאוד חשוב לי לחוות איתה חוויות ברבדים שונים.
אני מתעניינת בשלומה כאשר היא חוזרת מהגן, אני קוראת לה סיפור לפני השינה, אני לוקחת אותה להצגות,
אני עובדת איתה בדפי העבודה שהיא מקבלת מהגן, אנחנו משחקות במשחקי אותיות, שמות וחרוזים, אבל זה, כל אמא עושה.....
הכי אני אוהבת לשחק איתה במשחקים שלה, כן זה ילדותי, אבל עדיין זה כייף, זה מזכיר לי, שלי מעולם לא היה את השפע שבו היא חיה.
אנחנו מרכיבות פאזלים (האחרון שהרכבנו מונה כבר 150 חלקים), אנחנו מרכיבות בקליקס כל מיני דברים ואז אנחנו יוצרות סיפור.....
אני משמיעה מוסיקה ואנחנו שרות ורוקדות בכייף עד שאין לנו כוח , אני צופה איתה בטלויזיה בתוכנית האהובה עליה, כאשר אנחנו מכורבלות בשמיכה......
הזמן הכי מיוחד שיש לנו ביחד הוא בבוקר, כל בוקר כשהיא קמה היא באה למיטה שלי (בעלי כבר בעבודה) ואז אנחנו מתחבקות ואני שואלת אותה על מה היא חלמה
לפעמים היא זוכרת ולפעמים לא, אם היא לא זוכרת, אז אני אומרת לה להמציא את החלום , שאותו היא תרצה לחלום בלילה הבא וכך אנחנו מתחילות את היום בשמחה וציפייה....

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'קשת מתקדמת'
קשת מתקדמת
10/12/2010 | 17:51
4
קשת אחות לים וצוף
הולכת כל יום לגן בחיוך
בסוף כל יום חוזרה הביץה
שם ממתינים לה אמא ואבא
אבא קורא עם קשת סיפור
אמא מציירת עם קשת ציור
ים האח הבכור שואל אותה על צורות
וקשת עונה לו תשובות מתוכחכמות
צוף השני בתור עם קשת צופה בסרט
מקריא לה את התרגום בשקט בשקט
אחר כך מתישבת כל המשפחה
ומרכיבים פאזל יחד בחדווה
פאזלים יש לקשת מכל מיני  סוגים
כל כל בני המשפחה לומדים ונהנים
זמן איכות עם הילדים הוא מאוד חשוב
אנחנו מקפידים עליו כל יום שוב ושוב
לומדים קוראים משחקיעם ולומדים
ככה כולנו גדלים יותר חכמים
קשת הקטנה במשפחה
מקבלת מכולנו אהבה גדולה
זמן האיכות שלנו עם קשת הוא רב
מקווים שנקבל פאזל ונתקדם איתה עוד שלב
תודה
משפחת כהן
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם הילדה שלי '
זמן איכות עם הילדה שלי
10/12/2010 | 19:47
4
אז ככה קודם היא מתקלחת אנחנו מכינות  ש.ב ואז יש לה קטע שהיא מורה ואני תלמידה  ומשחקים ים יבשה חם קר אפילו יש לה לוח של המורה בגודל בינוני ואפילו מרכיבות פאזל  וככה עוברות להם שעתיים נפלאות של המון כיף וצחוקים אני והיא כ"כ נהנים  צוחקות ומדברות והיא ממש מחכה את המורה שלה
היא מחזירה אותי המון שנים אחורה
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'בילוי בספריה'
בילוי בספריה
10/12/2010 | 21:56
5
אחת לשבוע אני הולכת עם ביתי לספריה העירונית. במהלך השהייה בספריה אנו קוראות בין 2-4 ספרים שבחרה הילדה בפינת הקריאה, לאחר מכן משחקים בפינת המחשבים כחצי שעה ולבסוף שואלים 3 ספרים אותם אנו קוראות במהלך השבוע, עד לביקור הבא בספריה...
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות'
זמן איכות
11/12/2010 | 13:13
5
במשפחה שלי מאד אוהבים אומנות.
אנחנו אוהבים להכין מוביילים מאצטרובלים,
לתפור בובות מלבד ובובות אצבע
לשחק בתאטרון בובות
לצייר ציורים על בדי קנווס
לסרוג ביחד צעיפים
להכין עוגות ולצפות בבצק סוכר
לפסל בבצק סוכר
לצבוע כדי חרס עם צבעי אקריליק
או להדביק מפיות על הכדים
עם דבק מפיות
להכין פונפונים מצמר
להכין תכשיטים מחרוזים
למלא בלונים בקמח וליצור בובות
להכין ספרוני אנימציה על מחברות
וכל פעם לנסות ליצור דברים חדשים.

לשחות בבריכה כולנו אוהבים
לרכב על אופניים,
לצפות ביחד בסרטים עם פופקורן
לשחק משחק הזכרון ומונופול ולקרוא ספרים .  

יש גם דברים שעושים עם כל אחד מהילדים בנפרד לפי אהבתו :
משחקים  כדורגל עם הבן הקטן
או כדור סל בגינה או במגרש השכונתי
מכינים  איתו חרבות מעץ
ומשחקים איתו בwii
במשחקים במחשב
בגוגוסים ובבקוגאן משחקים
במרוץ מכוניות מתחרים
ומתאמנים איתו על דברים שלמד בקפוארה כמו גלגלונים וגשר.
עם הבת הגדולה
אני יוצאת לסיבוב הליכה בערב
כדי לשמור על הכושר.
הבת הגדולה גם אוהבת לבשל ולהכין מוקפצים ומטעמים שהיא אוהבת ולומדת בחוג בישול
הבת האמצעית אוהבת לכתוב שירים ואנחנו ביחד יושבות לכתוב שירים וסיפורים ולהתכונן למבחנים
לצלם בוידאו ובמצלמה .

ועוד דבר שקצת מפליא שהילדים  אוהבים
כי אנחנו כמבוגרים פחות אוהבים
זה לעזור בשטיפת הריצפה
הם רק מחכים להזדמנות לעזור
וקופצים מייד כאילו קיבלו מתנה.  

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם הילדים))))'
זמן איכות עם הילדים))))
11/12/2010 | 18:17
6
אז לאחרונה סיימתי קורס מקצועי בקונדיטוריה,
ולכן אני משתמשת במטבח לזמן איכות עם ילדי,
בחנוכה, עשינו למשל עוגיות, אז כל ילד אחראי להביא לי מצרך אחר, להכניסו לקערה, לשבור ביצה , לערבב, לקחת זמן לתנור, לנקות ביחד אחרינו ,לפזר סוכריות מעל ,,,וכו'
כל זה נעשה בהומור, שיחות, הסברים ,קלילות ואפילו שירים, לא חייב לצאת מושלם, התוצר הוא רק תירוץ שלי לבלות אתם!

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'אחיינית קטנה שלי'
אחיינית קטנה שלי
11/12/2010 | 20:13
15
הכנת תכשיטים תמיד הייתה אהבה שלי, כבר מגיל 6-7. לכן עשיתי קורס צורפות ואני נהנית להכין תכשיטים מחומרים שונים. האחיינית המקסימה שלי, בת 6 בסוף החודש, נדבקה בדיוק כמוני בחיידק התכשיטים (גם סבא וסבתא שלה אוהבים ליצור מחומרים שונים), והיא הכי אוהבת שאני יושבת ומלמדת אותה איך להכין תכשיטים. לפעמים גם החברות שלה מתארחות אצלנו ואז זו ממש סדנה :)

אני נהנית לחשוב על פרוייקטים שיתאימו לה, ויהיו במידת הקושי הנכונה עבורה, ואז אנחנו לוקחות את כל החומרים, מתיישבות על השטיח בסלון ופשוט מבלות זמן יחדיו ונהנות להכין דברים יחדיו. אחר כך בגן היא מתגאה בהם, וכמו שסיפרה לי הגננת שלה, גם בדודה שלה :)
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן האיכות שלנו'
זמן האיכות שלנו
12/12/2010 | 01:40
2
אנחנו מאוד אוהבים להכין אוכל ביחד עם הילדים.
הילדים לומדים הרבה על תהליכי הכנת האוכל, על תזונה בריאה. השיתוף של הילדים בפעולה שבדרך כלל מבוגרים עושים תורמת להם מאוד לביטחון וההערכה העצמית, והילדים מאוד נהנים
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות של ממש'
זמן איכות של ממש
12/12/2010 | 09:31
2
אנחנו קנינו את המשחק "חלום לי" ואנחנו משחקות איתו לפני השינה. זהו משחק שמורכב מקלפים, כשאר על כל קלף יש שאלה, לדוגמא: אם היית חיה, איזו חיה היית? או איזה צבע משקף אותך עכשיו? מה קרה לך היום שלא היית רוצה שיקרה מחר (או ההפך).
על אחת עונה בתורה על כמה שאלות מהקלפים (לפי הקוביה) וככה אנחנו לומדות לשתף ולהשתתף.
זהו זמן איכות שמגלה המון תובנות וגילויים מפתיעים, שבד"כ במהלך היום והשגרה לא מסופרים.
חצי שעה של הנאה צרופה. מומלץ בחום!
עולים לכיתה א' >>
זמן איכות עם הילדים
12/12/2010 | 10:46
4
שלום!
זמן האיכות שלנו עם הילדים הוא בעיקר בשבת...
במשך השבוע יש לחץ, עבודה, בית ספר, גן, שיעורי בית, חוגים, חברים וכו'...
בשבת זה זמן המנוחה.
לומדים את פרשת השבוע, משחקים במשחקים משפחתיים כמו רמיקוב למשל...
הילדים מרכיבים פזלים, הבת הגדולה מקריאה ספרים וקטעים מעניינים מעיתוני הילדים
יש זמן, אין לחץ
לפעמים מבקרים את סבא וסבתא...
זה זמן המשפחה
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות יומיומי'
זמן איכות יומיומי
12/12/2010 | 11:49
3
כל יום אני ובני(בן שנתיים וחצי)  מבלים שעת איכות אחת (לפחות) שכוללת טקס של: מקלחת, בקבוק לפני שינה ו2 סיפורים לבקשתו, זה הזמן הכי טוב בכל היום!!!!!!!
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'כיצד אני מבלה עם ילדי?'
כיצד אני מבלה עם ילדי?
12/12/2010 | 12:25
8
הדבר לא כ"כ פשוט היום היות וקצב החיים לחוץ,עבודה עבודות בית וכו', אך עם זאת אני מתאמצת ואף מוצאת זמן לבלות זמן איכות עם ילדי האהובים.
בשבילי זמן איכות עם ילדי הוא הזמן בו אני מקבלת אותם מבית הספר, עם ארוחה חמה וטובה, לאחר מכן הם נחים ואני ממשיכה עם הסידורים שלי, וסביבות השעה 17:00 אני יושבת איתם עם השיעורים, עובדת על המחברות והחוברות שלהם..שואלת אותם איך היה בבית הספר? האם היום עבודה בכיף? הם יש בעיות?

אחרי שאנו מסיימים את שיעורי הבית יש להם זמן חופשי, מחשב טלויזיה.. ההתארגנות לשינה היא גם סוג של זמן איכות איתם, שבהם אנו צוחקים ומבלים יחד..

מידי פעם אנחנו יוצאים לטיול,לגן השעשועים הקרוב, זה דבר שהם מאוד אוהבים, ולכן אני מקפידה לצאת איתם לשם לפחות פעם אחת בשבוע..

שיהיה לנו שבוע טוב
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות עם בני'
זמן איכות עם בני
12/12/2010 | 12:32
4
אני מקוה שמותר גם לגברים להשתתף, כי אני רואה פה רק נשים..
אם מותר אז:
זמן האיכות שלי עם בני הוא ימי הביקור כשהוא אצלי,אנחנו יוצאים לפארק ממול ומשחקים כדורגל הוא ממש נהנה, אני  מלמד אותו דברים , ואני ממש רואה שהוא משתפר מפעם לפעם, ואני מקוה שהוא יכנס לליגה שהוא חולם כבר מגיל קטן.
אני מאמין בו וכשהוא יכנס לליגה אני מאמין שזה ישאר זמן האיכות שלנו לשחק כדורגל גם לכיף ולהנאה, והייתי שמח מאוד להפתיע אותו בנוסף במשחק המדליק הזה
תודה!
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן איכות '
זמן איכות
12/12/2010 | 12:48
5
עם הבן הגדול שלי שבגיל גן חובה, אני מבלה את שעות הצהריים שאחרי הגן רק אני והוא.
אנחנו אוכלים יחד ארוחת צהריים, ואח"כ עושים חוברות עבודה, או משחקים במונופול שכרגע הוא המשחק האהוב עליו.

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן האיכות שלנו שאנו לא מוותרים עליו....'
זמן האיכות שלנו שאנו לא מוותרים עליו....
12/12/2010 | 13:11
3
יש לנו שלושה ילדים מתוקים בני : 12.5,10.4.5

אנחנו לא מוותרים על זמן איכות איתם בעד שום הון שבעולם, גם זמן איכות משותף של כל המשפחה וגם זמן איכות אישי של כל אחד מאיתנו על כל אחד מהילדים
פעם בשבועיים אחר הצהריים יש לכל אחד זמן איכות עם אחד מההורים והוא יכול לבחור מה הוא רוצה לעשות ולאן ללכת, בדרך כלל עם הקטצנציק זה איזו שהיא אטרקציה או סרט, האמצעית זה בדרך כלל סרט או שבוע שעבר זה היה הפסטיגל והגדולה זה לרוב או שופינג או סרט או בתי קפה

לפעמים זה מאוד קשה ולא נוח, אבל אין ברירה ולכן לא מוותרים על התענוג הזה

פעם בשבוע ביום שישי עושים קידוש וארוחת ערב משפחתית גם אם יש עוד דברים או מפגשים אחרים, לא מוותרים , עושים קודם קידוש, ארוחת ערב בה מדברים על כל מה שעבר השבוע ולאחר מכן מתפנים לכל שאר הדברים

ביום שבת זה גם יום המשפחה יוצאים לפיקניק/לטיול/למסעדות או סתם יושבים בבית מכורבלים כולם תחת השמיכה עם כוס שוקו חם ביד ועוגיות שהכנו ביחד מבעוד מועד ורואים סרט לכל המשפחה

אין על זמן איכות עם המשפחה, המשפחה שלנו זה הדבר החשוב ביותר בעולם וכולם צריכים להבין את זה
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'האוטו שלנוהנה באה הרכבת'
האוטו שלנוהנה באה הרכבת
12/12/2010 | 13:45
6
אצלנו, מאז שהם נולדו, שרים ביחד בכל הזדמנות- בבית,
באוטו, אצל המשפחה המורחבת, שרים בכיף ובהנאה, פשוט בכל הזדמנות.
הילדים מתמוגגים מגיל 0 משמיעת דיסקים של הכבש ה-16, שירים גדולים לקטנטנים, חוה אלברשטיין שרה
לילדים, אוסף של יהודית רביץ, ריטה, אריק איינשטיין שרים לילדים ועוד ועוד.
אנחנו נהנים לשיר איתם, להסביר להם על הזמרים, ועל השיר,
ואיך שגם אנחנו שמענו ושרנו את השירים כשהיינו קטנים
הילדים מאד התחברו לשירה הישראלית וזה כבר חלק מהותי מאד מהבילוי המשותף שלנו,
וגם במשפחה הרחבה ואצל החברים מחקים את מנהג השירה המשותפת שלנו
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן האיכות שלנו '
זמן האיכות שלנו
12/12/2010 | 23:00
2
אתחיל בזה שאספר לכם שעבדתי פול טיים משרה מלאה שגולשת לשעות נוספות..ואמרתי לעצמי תמיד שאני עובדת קשה בשביל הבנות שלי, שאוכל לפנק אותן ולקנות להן הכל, ששום דבר לא יחסר להן!!!
מהר מאוד הרגשתי שעם כל הרצונות והכוונות הטובות שלי, לא יוצא מזה הרבה,ההפך- נגרם נזק.
בדיעבד- הייתי חסרה להם, וגם הנסיונות ל"פצות" לאבדיוק פיצו, הכל הוכח לי בטווח הרחוק..אין פיצוי על חוסר שעות אלא גדל החוסר..
אחרי פחדים,מחשבות והיסוסים..החלטתי לעבוד לחצי משרה.

מאז - אני אמא הרבה יותר מאושרת,בכנות! כואבת לי המחשבה שהייתי חסרה להם, אומנם עבדתי ופינקתי וזה היה בשבילן,אבל היום אני מבינה ש"זמן איכות", הוא באמת "זמן איכות" ולא מה שהייתי חושבת שהייתי קוראת לזה כשהייתי במשרה מלאה..

אז מעבר הארוחות,שיעורי הבית, התארגנות לשינה וכל הדברים הללו, יש לנו זמני איכות כייפיים, כשאני אופה הבנות מאוד אוהבות לאפות איתי, מאז שגילנו את האהבה הזאת אנחנו מכינות יחד עוגיות בצורות, פעם בשבוע שבועים אנחנו מכינות עוגיות ומביאות לסבתות, כשכל אחת מתלהבת מהצורות שהיא יצרה, בנוסף מידי פעם אני נותנת לבנות לבחור בחנות צורות לעוגיות והבנות מאוד נהנות לבחור כל כמה זמן צורות חדשות..

זה זמן האיכות שלנו והיום כשאני מסתכלת אחורה, אני לא מוותרות , ולא מצטערת..
צריך להבין שזמן איכות הוא מעבר לדברים שאנחנו עושים עם הילדים שלנו בחיי היום יום, צריך לעשות דברים מיוחדים, לא חייב מסובכים, אבל לתת לילד הרגשה שאנחנו איתו ומקשיבים לו, ועושים איתו ולמענו.
אוהבת.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'מבשלות או עושות עבודות מוזאיקה'
מבשלות או עושות עבודות מוזאיקה
12/12/2010 | 23:39
8
שלום,
אני אמא לעדן החמודה וזמן איכות שלנו כולל גם קילוף ירקות וחיתוכם לסלט (הפעלות הבנאליות ) אך, גם הדבקת ריבועי מוזאיקה ויצירת ציורים יפיפיים .

רעות
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'זמן האיכות שלנו - יצירה עם הילדים'
זמן האיכות שלנו - יצירה עם הילדים
12/12/2010 | 23:54
1
4
הילדים שלי, בני שבע וחצי וחמש וחצי, אוהבים, כמוני, ליצור.

התחומים העיקריים שלהם הם:
אוריגמי - אנחנו מקפלים על פי הסרטונים באתר "origami club" ועל פי ספרים מיפן. לאחרונה קנינו ספר שנקרא Jewish holiday origami, וסוף סוף יש לנו גם קיפולים שקשורים במסורת שלנו.
הנה דוגמא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...
פלסטלינה - בעיקר פימו, ובעיקר על פי הספר "סודות של פלסטלינה", שממנו עשינו כבר המון חיות.

אנחנו יושבים לנו אחרי הצהריים, כשאין חוגים או חברים, ויוצרים קצת. אני מאוד גאה בהם, ביכולות המשתפרות מיצירה ליצירה ובעניין הרב שיש להם בנושא.

עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'ברכות עלמה על הזכייה '
ברכות עלמה על הזכייה
16/12/2010 | 22:19
9
לצפיה ב-'זמן איכות עם ילדים בגילאים שונים '
זמן איכות עם ילדים בגילאים שונים
13/12/2010 | 09:14
22
לשמחתי יש לי ארבעה בנים בטווח גילאים רחב:
עם הבכור בן ה- 20 צריך לקבוע פגישה כדי לקבל זמן איכות (זמן איכות לאמא כמובן) ואז יושבים ומשוחחים על סרט או ספר טוב, רואים יחד משהו בטלויזיה או סרטונים במחשב.
מס' 2 בן ה- 18 חובב טיולים מושבע ומש"צ בנשמתו ואיתו יושבים ומדברים על נושאים להדרכות, שומעים שירים ומתחלקים בחוויות טיולים.
הקטון בן ה-12 וחצי אוהב לראות טלויזיה, "לבלות" עם חבריו בשיחות במחשב ולשחק בקלפים ולכן אנחנו משחקים יחד משחקי קלפים שונים (SET, חתחתול, טאצ', רמי ועוד)
הגוזל הן ה- 4 הוא סיפור אחר לגמרי, איתו:
צובעים בגואש
מספרים סיפורים
צופים יחד בסרטי וידאו (אין כמו סרטי וולט דיסני)
צופים יחד בסרטוני וולט דיסני מצויירים במחשב
משחקים באביר ונסיכה (אמא היא נסיכה שצריך לשמור עליה מפני "הרעים")
משחקים כדורגל במגרש
הולכים לטייל
משחקים קלפים (מלחמה, חתחתול)
בונים פאזלים
ועוד
ועוד

חופשת החנוכה נתנה לנו המון שמן איכות ביחד לכל המשפחה ועם כל אחד בנפרד
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'מתי מגלים מי הזוכים??? '
מתי מגלים מי הזוכים???
13/12/2010 | 14:12
4
מתאים לנו פאזל לימים הקרים שבהם תקועים בבית
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'כיצד אני מבלה עם ילדי...שאלה טובה!'
כיצד אני מבלה עם ילדי...שאלה טובה!
13/12/2010 | 14:38
2
הדבר לא קל היות ואני עובד משמרות 48/24 שזה אומר,שאני עובד יומים שלמים לפחות.
הרבה פעמים קורה שעובר שבוע ואני רק רואה את הילדים, ולא מבלה איתם זמן איכות..
לכן בימים שאני בבית, אני מקפיד להיות שם בשבילם, להיות איתם. מעבר של נוכחות בבית, אלא לשחק איתם וללמד אותם.
אני עובר איתם על תיק בית הספר ועוזר להם בשיעורי הבית.
אחרי הש"ב אנחנו רואים תום וג'רי שהם ממש אוהבים!!
לפעמים יוצאים לשחק בחוץ..העיקר שהם מרגישים שאני איתם נטו, ועושה דברים שהם בוחרים ואוהבים, לתת להם הרגשה חופשית לשתף..
מקוה שאוכל לשמח אותם במשחק שאתם מגרילים :)
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'טור של מכוניות'
טור של מכוניות
13/12/2010 | 15:03
6
לאייל בן הכמעט 5 שנים עשרות מכוניות (אפילו יותר מ-100 מכוניות ). זמן איכות משותף שלנו זה לסדר את המכוניות פעם לפי צבע , או לפי גודל או לפי סוג.
כיף לא נורמלי
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'יש כל מיני פעילויות לזמן האיכות'
יש כל מיני פעילויות לזמן האיכות
13/12/2010 | 16:36
3
אני בחרתי לספר איך אנחנו הופכים נסיעות לזמן איכות.
במקום לשמוע רדיו אנחנו משחקים. יש לנו כל מיני משחקי אוטו - מנחשים איזו חיה בחר כל אחד (ובדרך לומדים מי טורף ומי אוכל עשב, למי יש ארבע רגלים ולמי אין אף רגל וכן הלאה. עם הגיל בוחרים בחיות פחות מוכרות), לאן אני רוצה לנסוע, או נושאי ניחוש אחרים.
משחקים חי צומח דומם בלי לכתוב אלא בע"פ. סיפור בשלושה מרכיבים - כל אחד בוחר מרכיב, ואז כל אחד מחבר סיפור שצריכים להופיע בו כל המרכיבים שנבחרו. (ולא להבהל - הבת שלי, בוגרת גן תקשורתי, חיברה יופי של סיפורים כבר בגיל שש).
ואם יוצא לנו לנסוע בלי רצון לשחק, שמים מוזיקה קלאסית קלה, שנקראת אצלנו מוזיקה של דמיונות, ומדמיינים דברים שמתרחשים בקטע הנשמע. את זה, אגב, המציא הבן שלי, כשהיה בן 7 או 8.
לנסיעות ארוכות יותר אנחנו מכינים דיסק שירים שמכירים, ושרים בקולי קולות עם הזמרים. שרים שיר "יפה", שיר בלחש, שיר בקול, שירי סולו לכל אחד, וגם שיר בצעקות (שיר שמח, בדרך כלל).

לילדים שלי (ילדי אותיות) קשה עם המתנות. כשצריך לחכות הם אוהבים מאוד לקבל משימות. כשיש מקום בטוח לרוץ קצת, עוברים את המסלול כמו חיות - צפרדע, חסידה (רגל אחת), סוס (דהירה), קנגרו, וכן הלאה. ואפשר גם ללא חיות, כיד הדמיון - קפיצות, דילוגים, סיבובים ועוד.
זמו איכות אפשר תמיד למצוא. במיוחד כשמדובר ב"זמן אבוד", שאחרת אין הרבה מה לעשות בו.
עולים לכיתה א' >>
לצפיה ב-'פאזל פיצה '
פאזל פיצה
13/12/2010 | 20:43
3
הילדים שלי אוהבים פאזלים.
קניתי להם פאזל תמונה שלהם,
ונתתי להם לפתור אותו בלי תמונה....

לאחר כמה דקות הם קלטו שזה תמונה שלהם,
הם מאד שמחו.

בגלל שהפאזל נכנס בשלמותו לקופסא- הם החליטו לקרוא לו פאזל פיצה

חוץ מפאזלים, הילדים שלי אוהבים חידות בחשבון (ה-3 הגדולים -8-5),
והילד הקטן יותר אוהב סתם להשתולל ולשחק (כרגע בסביבונים).

בתינוק אני עדיין לא יכול לשחק....

הפאזל האהוב עליהם הוא פאזל של סוסה ורודה ונוצצת,
כמובן שהם אוהבי פאזלים נוספים של פו הדוב / מיקי מאוס / בוב הבנאי ועוד ועוד.
עולים לכיתה א' >>

הודעות אחרונות

15:21 | 07.08.17 להעלות ליגה
19:36 | 19.07.17 ליאור 551
09:42 | 07.04.17 קליידיוסקופ
16:35 | 20.01.17 reload00711
10:44 | 11.01.17 אלמוגי15
11:01 | 27.11.16 אורחים בפורום
13:24 | 21.11.16 astrid2

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ