מילים וחפצים באות ה'

מילים וחפצים באות ה'../images/Emo35.gif

מיכל קיבלה את הקופסא של האות המתארחת. אמורים לשים קופסא, חפצים ודברים ומילים שמתחילות באות. הגננת הסבירה לי שהיא בחרה במיכל לאות הזו כי היא קשה והעדיפה לתת לילדה יצירתית כמו מיכל
כבר לכשעצמו מחמאה יפה
מיכל מצאה המווון מילים, ואת רובן ציירה או שמה חפצים: הליקופטר, (ברור שזה בלועזית...) הורים (ציירה את שנינו
) היפופוטם הגה הצגה הרכבה (פאזל) השחלה (חרוזים) ועוד . אשמח לעוד רעיונות כמובן...

למה? היא עושה יופי של עבודה לבד!

כל הכבוד לה. אבל אם את ממש רוצה: הר (ציור או תמונה של קלימנג'רו), הרמון (לשים תמונה של יסמין וההרמון של אלדין
), הרדוף... אגב, אנחנו קיבלנו בכיתה א', כהתחלה של למידת חיריק, לכתוב מילים שמתחילות באותיות מסויימות. בין היתר קיבלנו כ ו-ב (אלו ללא הדגש). איזה מילים היא יכולה להביא אם לא קיימות מילים כאלו בשפה העברית המחייבת בגד כפת בראש מילה? אמרתי לדנה שזה מה שתגיד למורה, והיא בכיף כתבה במקום כי כי כי ובי בי בי.

בדיוק היום הסנדויצ'ית שלי סיפרה לי על "חוק

החתול"... שזה אומר שאם שומעים את הצליל ח בתחילת מילה זה תמיד ח' (זה בעצם ללמוד את בגד כפת בראש מילה אבל הפוך, ככה יש להם פחות שגיאות כתיב...) ביום שישי יש הכתבה על מילים שמתחילות בח' - מן הסתם, כלור, לא ברשימה

../images/Emo6.gif הר היא ציירה,

הרדוף שמנו תמונה והרמון - נוותר
אבל יש הרמוניקה
פתאום נזכרתי
מצחיקה המורה של דנה. סחתין על האומץ לשלוח את דנה עם תשובה כזו

לא הייתי מוסיפה עוד...

נשמע שהיא עושה את זה מצוין ויש הרבה גאוה בלעשות משימה כזו מורכבת לבד לגמרי...
כל הכבוד לה

../images/Emo9.gif תודה!

מהרגע הראשון שהגננת הציגה את הקופסא של האות המתארחת, מיכל חיכתה על קוצים שיגיע תורה. כל יום וכל נסיעה התאמנו על מילים
היא היתה מתחילה בא' כמו בארץ עיר וממשיכה בלב עד שאני אומרת לה סטופ. היא מציינת את האות ומתחילים לחפש מילים. מיותר לציין שזה בא ממנה, כמובן
אני באמת גאה בה מאוד

למעלה