הזוכים בתחרות צילומי המאקרו!

Nimrod H

New member
הזוכים בתחרות צילומי המאקרו!

11 זוכים מאושרים, זוכים כל אחד בדיק און קי 256MB של תפוז ובערכת כירבולית ונעלי בית מפנקת!! אלה שמות הזוכים לא לפי סדר א' ב' ולא לפי שום סדר אחר: Flashes Weinman יפית בשקביץ מיקי45 היחיד Just Dana TalQ Zagaga ארז373 קונכולוג ויקס הבחורה של וורונסקי הנה האלבום עם התמונות הזוכות: http://www.tapuz.co.il/albums/album/default.asp?a=536059&u=2610347&ao=1 תודה לכל המשתתפים, ברכות לזוכים ומילות עידוד לכל המתמודדים! הזוכים מתבקשים לפנות אליי במסר פרטי לצורך תיאום משלוח הפרס! בקרוב תחרות חדשה, הכינו את העדשות!

talQ

New member
../images/Emo51.gif ו-../images/Emo49.gif לכל שאר הזוכים ../images/Emo140.gif

ממממזזזלל טוב../images/Emo9.gif

מגניבב..כמה זוכיםםםם..... כל הכבוד על התחרות...היה מאוד מענייןןן ועלו תמונות נורא יפות.......

CrazyPenguin

New member
שאלה../images/Emo191.gif|פינגווין|

לפי מה בחרו את הזוכים? הייתי מקום 4 אבל אני לא ברשימה...

Nimrod H

New member
היי פינגווין

הזוכים נבחרו לאחר שקלול של הצפיות, דירוג הגולשים ושיקול דעתי. התמונה שלך באמת מהממת ויש לה מלא צפיות, אבל היא פשוט קטנה, היא חדה והיא נורא יפה, אבל היא לא כל כך מתאימה לקטגוריה של צילומי מאקרו כי היא קטנה והחיפושית לא מספיק גדולה, רק אל תגיד לי שהקטנת את התמונה בשביל להעלות אותה... בכל אופן, אל ייאוש, אוטוטו אנחנו מעלים תחרות נוספת ובתכנון גם תחרות צילומי מז"א יכול לעניין אותך? (תכל'ס, וגם העירו לי על כך, הייתי צריך לאשר רק תמונות מתאימות, בכך שאישרתי תמונות שלא היה להן סיכוי להיבחר מלכתחילה, בעצם הטעיתי את המדרגים ויצרתי ציפיות אצל גולשים. טעיתי, למדתי, להבא...)

רגע...

היתה טעות לאשר תמונות שלא מתאימות??עדיין לא הבנתי למה??זאת תחרות פסייידר נבחרו רק תמונות מתאימות...כל אחד מחפש לתת הערות לגבי איך התחרות מתבצעת....ויעשו את זה כל תחרות. זאת היתה תחרות יפהה!!אהבתי לראות בה תמונות(כן,גם תמונות שלא מתאימות) וממש כבוד על זה.....

ת י א ה

New member
"תכלס...

וגם העירו לי על כך, הייתי צריך לאשר רק תמונות מתאימות..." חבל שכאשר הערתי על כך הגבת לי בציניות ובהתנשאות.

דום5

New member
גם לי יש שאלה! שלא ענו לי...הדירוג שלי

גבוה משל אחרים,שזכו!! ונכון הצפיות נמוכות כי רק היום העלתי את התמונות..זה לא פייר..הדירוג מבין הגבוהים..

Nimrod H

New member
היי דום5

הדירוג שלך באמת גבוה אבל זכית למעט מאוד צפיות באמת כי צירפת את התמונות בשלב מאוד מאוחר של התחרות. גם כאן יש לקח, להשאיר את האפשרות לדרג כמה ימים אחרי שנסגרת התחרות כדי לאפשר למצטרפים המאוחרים לצמצם פערים. אפילו לעשות תחרויות של תמונות באלבומים זה דבר שצריך ללמוד איך עושים ויש תמיד איך להשתפר... בטוח שעוד תקטוף פרסים בתחרויות שלנו! :~) תודה שהשתתפת!

yaki123

New member
בידיוק מה שאני אמרתי לך נמרוד ../images/Emo6.gif

[בקשר לדירוג של התמונות] בכל מקרה שלחתי לך מסר ואימייל,אני אשמח אם תקרא כמובן
..

yafit1305

New member
תודה

התמונה שלי: http://www.tapuz.co.il/albums/p-2030768-2610347-1-1.html יפית בשבקין

Tali1912

New member
התמונה של ארז373

שווה לדעתי את המקום הראשון, פשוט מדהימה, איזה תפיסה של מאקרו לכפות הרגליים.

למעלה