DETOX

Artanis

New member
DETOX

שלום, רציתי לדעת אם זה בסדר לעשות ניקוי (DETOX) לגוף בזמן מחזור? אני בת 31 ובריאה לחלוטין
תודה מראש למומחים

תלוי.

תלוי מה כולל ה"ניקוי". אם זהו "ניקוי כבד" כפי שמתבצע ברפואה הסינית, לא צריכה להיות שום בעיה. שירי.

Artanis

New member
משום מה ההודעה הקודמת שלי לא עלתה

כתבתי שאני עושה ניקוי שאני אוכלת רק תפוחי אדמה מבושלים בלי שום דבר אחר. אולי זה ישנה משהו..אני לא יודעת.

ניקוי רעלים בזמן מחזור

שלום, אני פחות ממליצה לעשות ניקוי כבד בזמן מחזור, אלא להתחיל אותו שבוע אחרי סיום המחזור. בשבוע של המחזור יש שתי אפשרויות שימוש: 1. להפסיק לגמרי לזמן של שבוע וקצת את ניקוי הכבד, 2.להוריד מינונים של צמחים או לבחור צמחים שלא מניעים דם (לדוגמא להוריד כורכום שמניע דם ). אפשר אולי לעשות ניקוי כבד על בסיס מיץ נבט חיטה או שעורה בשתיה, ואז אין בעיה לשתות את המיץ נבט חיטה או שעורה בזמן מחזור לניקוי כבד ומערכת עיכול. כל שאר תלוי בסיפור המקרה האישי שלך, יכול להיות שאם יש לך תקיעות של דם בזמן מחזור לא תהיה בעיה לעשות ניקוי כבד גם בזמן מחזור עם פורמולה שמכילה כורכום. אולם אם את בריאה ללא בעיות מחזור, לא הייתי עושה ניקוי כבד בזמן מחזור, אלא אם כן זה יהיה מיץ נבט חיטה. זוהי דעתי, הקשיבי לגופך ולהגיון הפנימי שלך (בהעדר מטפלת מנחה), הם ינחו אותך מה נכון, כי יש כאלו מטפלים שגורסים שאין בעיה לעשות ניקוי כבד גם בזמן מחזור, וזו לא טעות אלא גישה. אני מאמינה שבזמן מחזור כל הוויתה של האישה רגישה מאוד, ואני ממעטת להתערב ונותנת לדברים להיות, ההתערבות מתבצעת רק אם זה חלק מהטיפול. בהצלחה! אוריה עזאני- מטפלת מוסמכת ברפואה סינית, צמחי מרפא סיניים ואורה סומא.

ניקוי כבד בזמן מחזור

שלום, טרם שמעתי על ניקוי כבד ע"י אכילת תפוחי אדמה. לא נראה לי שיש עם זה בעיה. כלומר ניקוי כבד ע"י אכילת תפוחי אדמה בזמן מחזור. ומדוייק יותר לומר בזמן הדימום הויסתי. בהצלחה:) אוריה עזאני- מטפלת מוסמכת בדיקור סיני, צמחי מרפא ואורה סומא.

למעלה