מפגש סוף הקיץ - אוג' 2019 - בקפה "אלתר נתיב"

מיכי 10

Member
מפגש סוף הקיץ - אוג' 2019 - בקפה "אלתר נתיב"

רונן והצוות שלו עמדו בכל ההבטחות שלו - כל הבקשות שלי מולאו!
הם סידרו לנו את המקום הרגיל שלנו, עם שולחן פינתי עגול וגדול בפינה, וממנו יוצאות שתי זרועות של שולחנות ארוכים, עם מקומות בסך הכל ל-30 אנשים, כפי שסיכמנו. עם גביעי זכוכית יפים וקנקני מים קרים, בלי שביקשנו.

הבהירו לי כשהגעתי בשש בערב, שהם הכינו לנו עוד 12 מקומות ברזרבה!!
לצערי לא היה צורך בכך, כי היינו רק 23 אנשים, כולל שלושה מתעניינים חדשים לגמרי, שמעוניינים להצטרף למועדונים: אחד לירושלים, אחד לחיפה ואחד לתל אביב!

מתוך ה-25 שהודיעו על בואם, הגיעו 18 + 1 (שהודיעה שלא בטוחה).
(7 שהודיעו שיבואו - לא באו)...
4 שלא נתנו שום תשובות - הגיעו.

נהנינו מהמפגש ומהשיחות השונות שהתנהלו בינינו, הִכרנו אנשים חדשים אחדים, הזמנו וקיבלנו כיבוד טעים, והיינו מרוצים. את החשבונות הם ממש הקפידו לתת לכל אחד מאיתנו לחוד, בדיוק כפי שרונן הסכים, ובצורה מסודרת ונוחה.

נשארנו בערך עד שמונה ורבע, פלוס מינוס, ואז יצאנו והתפזרנו.
הודיתי כמובן לצוות ולמנהל המשמרת, דוד, והבטחתי לו שכרגיל, אכתוב ביקורת (חיובית, כמובן!!) באתר של בית הקפה, והוא התלהב ושמח, כי אמר שזה עוזר להם. זכיתי להכיר גם את יונתן, בנו (או אחד מילדיו) של רונן, שגם הוא היה חביב אלינו ביותר.

היה ערב חברתי נעים וטעים

Eldad S

New member
היה מפגש מהנה,

ושמחתי לפגוש את כל החברים הוותיקים, וגם חדשים.
הארגון היה מצוין - הקצו לנו מספר שולחנות, ותפסנו את רוב המקום שהוקצה לנו. האוכל היה טעים, וגם השירות מצוין.

תודה רבה על הדיווח, מיכל. וכמובן, תודה רבה לך על הארגון, והדאגה מאחורי הקלעים לכך שהכל יתקתק בבית הקפה לקראת הגעתנו.

!Dankon al ĉiuj amikoj kiuj alvenis - estis agrabla kaj beletosa kunveno

מיכי 10

Member
תודה, אלדד, ואני ממש שמחה שנהניתם. (שמעתי גם מאחרים

שנהנו מאד).

מיכי 10

Member
תודה, דורון, וברוך שובך.

חזרתי עכשיו הביתה מסופ"ש, וראיתי שהספקת כבר לכתוב חידה חדשה, לא יודעת מתי.
מיד אכנס רק להציץ בה, כי חייבת לישון, אחרי שאפרוק את התיקים ואתקלח. אז נראה מחר אם היא פתירה בשבילי.

למעלה