תוכנית מועדון יוסי שמר לשבוע הקרוב.

מיכי 10

Member
תוכנית מועדון יוסי שמר לשבוע הקרוב.

שלום חברים,

קודם כל, ברצוני להזכיר לכם שוב, שמחר (מהיום בהערב) יחול יום השנה השביעי לפטירתו של חברנו היקר והאהוב, יוסי שמר.
אינני בטוחה שאצליח לעלות מחר לבית העלמין, אבל לפחות אדליק הערב נר לזכרו.

*~*~*~*~*~*
אז ככה: דורון, המורה הטוב והמסור שלנו, ביקש וקיבל (מגיע לו מכל הלב) חופש מללמֵד, עד אחרי פסח.
וכיוון שליום שני הקרוב, י' בניסן תשע"ט - 15.4.19, לא הצלחתי לקבל תוכנית, וגם לי אין בכלל זמן בתוך ההכנות לפסח להכין, אביא שוב את משחק ה"שבץ-נא". מזמן לא שיחקנו בו, ובינתיים, לאחר כל השיעורים המעשירים שקיבלנו, שיפרנו כולנו בהרבה את האספרנטו שלנו. אז יהיה מעניין יותר לשחק שוב, ואולי נצליח להפיק מילים ארוכות יותר!

בואו ותיהנו,
אלדד ומיכל.

מיכי 10

Member
שימו
לשינוי. התוכנית שלעיל בוטלה,

ובקרוב אעלה לכאן את התוכנית שנקיים במקומה.

מיכי 10

Member
התוכנית המתוקנת ליום שני הקרוב במועדון יוסי שמר.

שלום חברים,

קודם כל, ברצוני להזכיר לכם שוב, שמחר (מהיום בהערב) יחול יום השנה השביעי לפטירתו של חברנו היקר והאהוב, יוסי שמר.
אינני בטוחה שאצליח לעלות מחר לבית העלמין, אבל לפחות אדליק הערב נר לזכרו.

*~*~*~*~*~*
אז ככה: דורון, המורה הטוב והמסור שלנו, ביקש וקיבל (מגיע לו מכל הלב) חופש מללמֵד, עד אחרי פסח.

ליום שני הקרוב, י' בניסן תשע"ט - 15.4.19, לא הצלחתי לקבל תוכנית, וגם לי אין בכלל זמן בתוך ההכנות לפסח, להכין. דורון מודאג מכך שלמרות כל השיעורים, רובנו עדיין לא משוחחים באופן חופשי באספרנטו.

בדרך כלל אין לנו די זמן, והפעם זו הזדמנות מיוחדת לשוחח. לכן, אני מציעה שכדי לתרגל מעשית את השפה המדוברת, כל אחד מאיתנו יספר מה הוא עשה ביום הבחירות. אתם יכולים גם לדבר על כל נושא אחר שקשור לבחירות, ובלבד שלא תכניסו לדברים שום פוליטיקה!

אז ביום שני הקרוב, נצא קצת מהעבודות שלפני פסח
, ונבוא לבילוי/אימון באספרנטו בחברותא במועדון.

בואו ותיהנו,
אלדד ומיכל.

מיכי 10

Member
Kluba programo por la proksima lundo - 15.4.19

Karaj geamikoj,

Unue, ni memorigas al vi, ke morgaŭ okazos la sepa datreveno de la forpaso de nia karmemora Josi Ŝemer.

En la proksima kluba kunveno, lundon, 15.4.19, ni havos bonan ŝancon praktiki parolon en Esperanto, rakontante pri tio, kion ni faris dum la tago de la elektoj. Ni povos paroli ankaŭ pri ĉiu alia temo kiu rilatas al la elektoj, sed sen politikaĵoj.

Do, ni renkontiĝu en la semajno antaŭ Pesaĥ
kaj kune praktiku Esperanton en la klubo.

Venu kaj ĝuu la etoson kun ni,
Miĥal kaj Eldad

מיכי 10

Member
שכחתי לציין עוד פרט בתוכנית הקרובה.

(כנראה שהגיע הזמן שאסדר לפסח גם את הראש שלי)...

אחרי מפגש המועדון בשבוע הקרוב, ינחה אלדד את השיעור האחד-עשר למתחילים.

גם להם וגם לכולנו, אני מזכירה שבחוה"מ פסח, יהיה המועדון סגור, ונפגשים בו שוב רק אחרי החג, ב-29.4.19, ועל התוכנית, נודיע בבוא הזמן.

למעלה