תוכנית המועדון ליום שני - 7.1.19.

מיכי 10

Member
תוכנית המועדון ליום שני - 7.1.19.

שלום חברים,

ביום שני, ראש חודש שבט תשע"ט - 7.1.19, מ-18:30, אנחה (מיכל) משחק שבץ-נא במועדון, כפי שנתבקשתי לאחרונה.
בסוף הערב, יספר עמרי מעט על עמוס עוז ויחסו המיוחד לאספרנטו.

לאחר הפסקה של עשר דקות, מ-19:50, יקיים דורון את השיעור השישי בקורס למתקדמים.
באותו זמן תתקיים במקום אחר הישיבה החודשית של ההנהלה.

להתראות,
אלדד ומיכל.

מיכי 10

Member
Kluba programo por lundo, 7.1.19

Karaj geamikoj,

Lundon, 7.1.19, ekde 18:30, Miĥal gvidos vesperon de Vorto-Mozaiko en la klubo.

En la lasta parto de la vespero Amri rakontos al ni pri la verkisto Amos Oz kaj lia speciala rilato al Esperanto.

Post la paŭzo, je 19:50, okazos la sesa leciono de Esperanto por daŭrigantoj, gvidata de Doron.
Samtempe, aliloke, okazos la monata estrarkunsido.

Ĝis la revido en la klubo,
Miĥal kaj Eldad

amri

New member
עמוס עוז ואספרנטו

כפי שכתבה מיכל, ביום שני אספר במועדון על האיש והקשר לאספרנטו. הנה החלק העברי של הודעה על עמוס עוז ששלחתי לחברים ביום שישי:
לפני שבוע הלך לעולמו עמוס עוז, שספריו תורגמו ל-46 שפות, כולל אספרנטו. בספרו "בין חברים" (2012) נמצא סיפור בשם "אספרנטו"' שתורגם לאספרנטו (ע"י גיאן פיירו ואנוכי) ויצא לאור בהוצאת אל"י.
ב-2015 כשנפגשתי עם עמוס עוז כדי לתת לו מספר עותקים, כתב הקדשה בספר המקורי "לעמרי ונדל, האיש שהחזיר את מרטין ונדרברג [גיבור הסיפור] הביתה, בהתרגשות רבה, בתודה ובהוקרה, עמוס עוז". לרגל הקונגרס האספרנטו העולמי ה-100 בצרפת, שלח לי מכתב:
אנא העבר בשמי ברכה חמה לכל משתתפי הכנס ואמור להם שמרטין ונדנברג מעביר גם את רגשותיי שלי כלפי לשון אספרנטו וכלפי הרעיונות העומדים ביסודה.
בהוקרה ובתודה,עמוס עוז.

amri

New member
לצערי לא אוכל להגיע לפני 19:50

בשל הרצאה חשובה בה אני חייב להיות נוכח - ראו תמונה.
למי שמעוניין ויכול לחכות עד שעה זו אביא איתי מספר חוברות עמוס עוז עם התרגום.

מיכי 10

Member
עמרי, רוב החברים שלנו - הוותיקים והחדשים - כבר

קיבלו את החוברת אחרי שיצאה לאור.
רק חלק מהחברים החדשים עדיין לא קיבלו אותה, ובוודאי ישמחו לקבלה מחר.

ובקשר לתוכנית המועדון: אם כך, לא תהיה ברירה, אלא לדחות את הסיפור שלך על עמוס עוז ויחסו לאספרנטו, למועד אחר, אשר אותו אני מבקשת שתתאם איתי.
כי מחר ב-19:50 בדיוק, אנחנו מתחילים את השיעור (ואתם - את ישיבת ההנהלה).

למעלה