תזכורת: הביאו מחר בבקשה את השירונים שקיבלתם

מיכי 10

Member
תזכורת: הביאו מחר בבקשה את השירונים שקיבלתם

בזמנו ממיכאלו, כי חוששתני שלא יוכל לחלק בכל פעם שירונים נוספים; היו לו רק מעטים!

בתודה,
מיכל.

מיכי 10

Member
לא תאמינו...

חיפשתי במשך שעה שלמה את השירון שלי, ורק עכשיו מצאתי אותו.
התביישתי לבוא למועדון בלעדיו, ובמיוחד אחרי שהזכרתי לכם להביא את השירונים שלכם.
ברוך ה' נחסכה לי הפדיחה. מצאתי במקום הגיוני, אבל כזה ששכחתי ממנו בינתיים.

מיכי 10

Member
עכשיו *אני* לא מאמינה; השתמשתי בשירון במועדון,

ועכשיו הוא נעלם לי שוב, ולא מצליחה למצוא אותו. לא נראה לי ששכחתי שם.
מוזר.
אולי מיכאלו בכל זאת צודק: הוא ביקש ממני לפני כמה חודשים, לתת ערב שירה פעם בחודש, ולא הסכמתי.
הערב הוא ביקש שוב, באומרו שאם זה יהיה קבוע, כל שבוע אחרון, או כל שבוע ראשון בחודש, אנשים יזכרו יותר טוב את המילים, ולא יהיה צורך לפרש בכל פעם מחדש.
ואני מוסיפה, שכך אולי יהיה קל לנו יותר לזכור איפה שמנו את השירון...
לי אישית, יש נטייה לאבד אותו בכל פעם, משום מה.

אבל לא הייתי רוצה תוכנית שחוזרת על עצמה באופן קבוע ומחזורי. אני מעדיפה גיוון בתוכניות.

מיכי 10

Member
אשמח על "משאל עם": אם תכתבו או תאמרו לי מה דעתכם

בעניין ערבי שירה פעם בחודש במועדון, כפי שסיפרתי בהודעה לעיל.

אתחיל ראשונה:
א. לי זה יכול לעזור מאד, אם אדע שיש לי פעם בחודש תוכנית מובטחת, וזה יחסוך לי הרבה דאגות ואנרגיות בלנסות לקושש תוכנית שונה לכל שבוע.
ב. מצד שני, כחברת מועדון, ערב כזה הוא ממש לא כוס השוקו שלי
, ומעדיפה תוכנית כזאת רק לעתים רחוקות.

אבל באמת אשמח לשמוע את הדעות שלכם, ולחשוב על היענות לדעת הרוב.

DoronModan

New member
פעם בחודש וחצי

זה יכול להיות פשרה טובה, אני יודע לפחות על שתי תלמידות לשעבר שבכוונה לא באו לזה כי זה לא עניין אותן.
את כבר לא רוצה שאקרין סרטים בתרגום לאספרנטו? כי את לא פנית אלי בעניין המון חודשים.

מיכי 10

Member
תודה על התשובה. גם אני לא

רציתי לבוא כי זה לא עניין אותי, אבל התפקיד מחייב בעיניי, ולכן אני משתדלת לבוא למועדון גם כשלא בא לי מסיבות מסוימות, או כשתוכנית אינה לטעמי.
בסך הכל, אני אסירת תודה לכל מי שמוכן לתת תוכנית במועדון. אבל אם יהיה ערב שירה כל חודש או כל חודש וחצי, לא נראה לי שאגיע לכולם. אנחנו בכל זאת לא מועדון שירה בציבור.

ברור שאני רוצה שתקרין סרטים בתרגום לאספרנטו. אבל אולי שכחת שסיכמנו מִזמן מִזמן, שאני לא אפנה אליך, אלא שאתה תודיע לי בכל פעם שתהיה מוכן לכך, או להציע תוכנית אחרת למועדון, ותמיד אשמח על כל תוכנית שלך.

ואפשר לומר במקרה זה:
Call us. We'll not call you

למעלה