הבעייה שמצריכה היפטרות מהקוקיז כל רגע עדיין קיימת

DoronModan

New member
הבעייה שמצריכה היפטרות מהקוקיז כל רגע עדיין קיימת

שלחתי גם אני הודעה לפורום משוב.
קראתי שם הצעה של גולשת (טרם ניסיתי) לצאת מהמערכת ולהיכנס שוב. לטעמי זו כמעט אותה טרחה.

Eldad S

New member
יופי, דורון. האם זה אומר

שאם משנים דפדפן זה פותר את הבעיה?
מיכל, האם תוכלי לנסות גם את זה? אני לא יודע מאיזה דפדפן את נכנסת בדרך כלל (האם זה כרום?). אם תוכלי לנסות להיכנס לפורום מהדפדפן השני, נגיד, פיירפוקס, זה אולי יפתור לך את הבעיה.

mucxjo

New member
ניסיון שלישי ...

ראשון נכשל - ביצעתי "יציאה" וחזרתי חזרה ואז
ההודעה השניה נשלחה. עושה רושם שהבעיה קשורה
לקריאה של הקובץ ( שנקרא cookie) ומכיל נתונים שקשורים
לזיהוי המשתמש שלנו בתפוז.

מיכי 10

Member
ניסיתי אתמול. אני משתמשת בדפדפן גוגל כרום.

הורדתי אתמול את פיירפוקס למחשב, וקיבלתי את הודעת השגיאה הרגילה והמרגיזה.

אז הבוקר ניקיתי קוקיז. כל היום לא הייתי בבית, וחששתי שאצטרך לנקות שוב. אבל עכשיו כן הצלחתי להיכנס.
אולי אנסה לדווח בהמשך הערב על המועדון. אבל בתנאי שלא אצטרך לשם כך לנקות שוב את הקוקיז, שבמחשב שלי, הם בכלל לא מלוכלכים.

Eldad S

New member
מזל טוב שהצלחת להיכנס,

ואני מקווה שאלת המזל תאיר אלייך את פניה גם בהמשך, כאשר תיכנסי שוב כדי לדווח. אשמח מאוד אם תוכלי את לדווח, כי אז יהיה לנו דיווח מדויק ואובייקטיבי (ואני לא אצטרך לדווח בעצמי, בבחינת הנחתום המעיד על עיסתו...
).

מיכי 10

Member
כמעט נרדמתי ליד הטלוויזיה, עם שידורי הבחירות.

לאו דווקא בגלל השעמום, אלא כיוון שהשתתפתי היום בטיול משפחתי מפרך בחיק הטבע. וגם נהגתי 120 ק"מ, אז אני עייפה ברמות.
אבל כשקראתי מה שכתבת כאן, לא יכולתי "לעמוד מנגד" ולדחות למחר, ואדווח מיד, לפני שארדם גם על המקלדת.

מיכי 10

Member
יש לי רושם שתיקנו את הבאג. השאלה אם

תיקנו כבר לכולם, או רק למי ששלחו להם את פרטי המחשב והדפדפן שבהם הם משתמשים. אני שלחתי גם את הפרטים, וגם כמה בקשות לתקן את התקלה באופן כללי, לכם הגולשים בפורומים השונים.

למעלה