ראיון עם יהושע ברדיו מחר בבוקר - על אספרנטו.

מיכי 10

Member
ראיון עם יהושע ברדיו מחר בבוקר - על אספרנטו.

Intervjuo kun Jehoŝua hebree morgaŭ matene pri Esperanto.

Saluton karaj geamikoj,

Morgaŭ, merkredon, 26.7.17, matene inter 8:00-9:00, oni intervjuos Jehoŝua en la radio, Kan Tarbut (Reŝet Alef), FM 104.9.
La temo: Datreveno de Esperanto, 100 jaroj depost la eldono de la unua libro en Esperanto.

Ni ĉiuj estas bonvenaj aŭskulti.
Gratulojn al Jehoŝua!
Miĥal kaj Eldad

שלום חברים,

מחר, יום רביעי 26.7.17 בין שמונה עד תשע בבוקר, יראיינו את יהושע ב"כאן תרבות" (רשת א') 104.9 FM.
הנושא: יום ההולדת לאספרנטו, 100 שנה להוצאת הספר הראשון בא-ו.

כולנו מוזמנים להאזין! :)
ברכות ליהושע,
אלדד ומיכל.

DoronModan

New member
הריאיון בעיצומו

איזה יופי.
יכול להיות שידור חוזר הערב גם ברשת ב' הערב. לא יודע פרטים אבל שמתי לב שיש תכנית תרבות בערב שאומרים שהיא שידור חוזר של תכנית הבוקר של כאן תרבות.

DoronModan

New member
למי שהחמיץ

נדמה לי שאפשר להאזין גם באינטרנט
זה אמור להיות בסוף השעה הראשונה של ההקלטה.

[URL]http://www.kan.org.il/Radio/program.aspx/?progId=1108[/URL]

נכון לעכשיו תאריך ה-26.7.2017 עדיין לא מעודכן, כי כרגע השעה השנייה של התכנית אבל נראה לי שמאוחר יותר במשך היום או מחר זה כבר יהיה מעודכן.

מיכי 10

Member
תודה רבה, דורון. כי אצלי ברדיו

בשמונה בבוקר כלל לא הצלחתי למצוא את "כאן תרבות", ואז יצאתי לבדיקות, וחזרתי רק הרבה אחרי תשע בבוקר.
אנסה להאזין הערב, ואולי לוותר אפילו על אסיפת דיירים לכבוד זה.
או באינטרנט. תודה!

mucxjo

New member
אתה בטוח ששם התוכנית הוא "גם כן תרבות" ?

הקישורית שלך מפנה לשם. התכנית של היום עלתה לאתר אבל :
אי אפשר לשמוע את יהושע לא בסוף השעה , ולא באמצע ( אתה כותב כאן ב 8:29 שהראיון בעיצומו ) . לפי לוח השידורים של מחר ( יהושע צודק - הניווט באתר מזעזע כמו גם סידור המידע ) שם התוכנית בין 7 בבוקר ל 9 אמור להיות "שלושה שיודעים".

מיכי 10

Member
נכון. גם אני התנסיתי בכל זה, והרדיו אצלי עדיין

מכוון אל רשת ב', ופתוח משמונה בערב ואני שומעת אותו כל הזמן ברקע.
אפילו ויתרתי לשם כך (בלי שום צער) על אסיפת הדיירים של הבניין. כתבתי יפוי כוח לאחד השכנים שיצביע בשמי...

אז נשארו עוד כעשרים דקות, ולא נראה לי שהראיון יכנס לפרק הזמן הזה.
ובקישור, מצאתי גם כבר את היום הנוכחי, אבל לא את הראיון עם יהושע. חיפשתי תוך כדי שהייתי בשיחת טלפון איתו.

DoronModan

New member
אבל משהו מוזר

מדברים על אספרנטו, אבל לא עם יהושע. מוזר! אולי לקחו את מה שהוא אמר בתכנית אחרת והשתמשו בחומר הזה לתכנית הזאת?

מיכי 10

Member
זה מעצבן. מתראיין מישהו בשם נדב הלפרין, כמדומתני.

או יובל? לא בטוחה. הוא יודע הכל על אספרנטו! אבל הם שניהם אומרים את המילים בא-ו לדוגמה, ואת כולן מבטאים כמו בעברית - במלרע. מעצבן לשמוע את זה, וחבל שלא עלה בדעתם לשאול מישהו שיודע את השפה, ולבטא כבר נכון...

מיכי 10

Member
נראה לי

שֶׁ-בּוּרוּת לא, כי נאמרו המון דברים נכונים. אבל זחיחות - היתה גם היתה.

DoronModan

New member
הגייה בהטעמה לא נכונה כמוה כבורות

לומר saluton זה כאילו אמרו בעברית שלום
בחייאת, יש לכם כמה מילים ספורות לומר, אתם לא יכולים לוודא איך הוגים אותן? אז זה מרוב זחיחות ומדושנות עונג, שבכלל לא חשבו שזה נחוץ.

מיכי 10

Member
התנצלות על טעות.

היתה זו טעות שלי, שכתבתי שעברו מאה שנה במקום לכתוב 130 שנים, מאז הספר הראשון באספרנטו.

אז כפיצוי, אשלח משהו שכולנו יודעים, אבל קיבלתי אמש, למרות שאינני שייכת ל"קבוצת חובבי היסטוריה" שבהּ זה הובא:

למעלה