למרות העייפות, אנסה לדווח.

מיכי 10

Member
למרות העייפות, אנסה לדווח.

היה לנו ערב נחמד מאד מאד. היינו 17 חברים. כמעט אפשר לומר 18, כי עמרי היה אמור להגיע מוקדם יותר, אבל נתקע עם תקלה באוטו, כך שהיה עליו גם לצאת מוקדם מהישיבה, כדי לקבל את נהג הגרר ליד הרכב שלו.

יותם נתן לנו הרצאה מלומדת במתימטיקה, על הנושא "תורת הקבוצות". אומנם הנושא בסיסי, אבל רובנו לא הכרנו אותו, והתאמצנו בהחלט להבין. נראה לי שהנושא קשור לגמרי בלוגיקה = תורת ההיגיון.
שאלתי בצחוק את יותם מתי הבחינה, כי אני מעדיפה ללמוד בבית, בשקט. :)
דורון ודרור ניסו לעזור ליותם בהבהרת הנושא לנו, ההדיוטות.

כמו תמיד בהרצאות של יותם, בילינו את הערב בהמון המון צחוקים, וזה כמובן מוסיף תמיד לאווירה הכיפית. תודה יותםםםם

אחרי ההרצאה של יותם, נתן לנו גבי עוד דקות אחדות, בהן הסביר בקצרה על כך שהפעולות של מכשירים אלקטרוניים רבים, כגון טלפונים ניידים, מבוססת על תורת הקבוצות. (מקווה שהבנתי נכון
).

אחרי זה חגגנו קצת את יום הולדתו של יהושע, מזל טוב יהושע

עם עוגות שקניתי ממנו בשמו, ותודה רבה ליואלה, שקנתה לנו את הכלים החד-פעמיים, והביאה אותם אתמול במיוחד למועדון
זאת כיוון שהיא נזכרה שלא תוכל להגיע היום למועדון, מאחר שיצאה לְטיול שנקבע מראש.

אחרי זה היתה ישיבת הנהלה קצרה.

תודה לכל המשתתפים, ובעיקר לכל מי שהִנחו ועזרו בהצלחת הערב.

שא12

New member
Virino militistojn

Kaj tio estas kiam vi estas laca.
pli dankon.
demando
kiu estas mucxio?

מיכי 10

Member
תודה על תגובתך ועל המחמאות היפות, שא12.

ועל שאלתך אענה במסר פרטי.
ובהזדמנות זו שאלה לי גם אליך:
כשמישהו כותב בפורומים בשמו האמיתי, או בכינוי דומה, אני משתמשת בתגובות בשמו האמיתי, כפי שאני מעדיפה גם שיפנו אלי, כי זה אישי יותר. (ואצלי השם או הכינוי, חד הם). לפחות בתוכן, אם לא גם בכותרת.
כשלמישהו יש כינוי, כמו לך, למשל, אני תמיד מהססת אם לפנות רק בכינוי, כי הוא לא רוצה להיות מזוהה, או שמותר לפנות אליו גם בשמו, ואפילו בכותרת.

שא12

New member
mi ne gravas

הכינוי שלי סתמי לגמרי ואקראי
לקחתי שתי אותיות ראשונות מהשם שלי והוספתי אקראית 12
לי לא קראו בצבא בשם המשפחה תמיד שאול.

דרך אגב במסרים לא ראיתי הודעה רק
"שוב תודה

Eldad S

New member
תודה רבה על הדיווח, מיכל

היה באמת מפגש מאוד מאוד מוצלח.
נהניתי מאוד מההרצאה של יותם: היה מרתק ללמוד את כל הסמלים האלה של הלוגיקה. עכשיו רק נותר להיכנס לערכים שונים בוויקיפדיה העברית ולראות אם כל הסמלים שלמדנו באמת מופיעים שם

תודה לך על ארגון יום ההולדת ליהושע! העוגות היו טעימות מאוד, ושוב, האווירה חמה ולבבית. שמתי לב שגם יהושע מאוד נהנה מיום ההולדת.

מיכי 10

Member
תודה, אלדד. אני מקווה שיהושע באמת נהנה. הוא התקשר

מהרכבת להודות לי, ושוחחנו די הרבה.
אבל התכוונתי לחגוג קצת יותר יפה מאשר רק לשים צלחות עם עוגות, אלא שהרוב מיהרו כבר ללכת. וגם היה צריך לזרז את הישיבה הפעם, בגלל אילוצים.

למעלה