Mi estas post la kirurgio Mi fartas bone

מיכי 10

Member
Bonege, Ŝaul, mi tre ĝojas por vi

Mi nur nun vidis vian mesaĝon, ĉar mi vespere revenis el Jerusalemo, kaj nur nun malfermis mian komputilon.
Estu tute sana

שא12

New member
תודה מיכל , בע"ה נעבור את זה

השתילו לי עדשה מתקנת מספר 26.
אחרי הטיול להולנד אעשה את השניה.

mucxjo

New member
fartu bone sxaul !

ואפרופו הולנד - אם אתה עובר ברוטרדם - יש לנו כמה ספרים שצריכים להגיע לצנטרה-אופיציו ...

DoronModan

New member
אם אתה באמסטרדם שווה להגיע לרוטרדם

גם אם היא נחמדה בפני עצמה, אולי הסיבה היחידה לבקר בה במיוחד היא ה-CO, אם זה מעניין אותך. רצוי להודיע מראש על בואך, ואולי יעשו לך סיור בבית משנת 1887 (שים לב לשנה המיוחדת) על 4 המפלסים שלו.
50+ דקות ברכבת. כדאי לבקש כרטיס הלוך ושוב ליום אחד. (dagretour). אפשר ללכת ברגל 20 דקות מתחנת הרכבת של רוטרדם ל-CO, או לקחת חשמלית מספר תחנות.

שא12

New member
mi klarigos

אני בטיול מאורגן לגיבוש עובדים.
בכל מקום שנהיה ועדיין אין לי את המסלול הסופי יהוי לנו מספר שעות חופשיות.
ברגע שיהיה לי המסלול המדויק אדע אם זה מסתדר.
הטיול הוא טיולי כוכב כאשר המלון באמסטרדם.

שא12

New member
דורון הסבר בבקשה מה זה ה CO לא הצלחתי למצוא ברשת

DoronModan

New member
בלדרות ספרי אספרנטו - חוויותיי מה-CO

בתקופת שירותי שם הייתי בלדר ספרים יעיל וחסכתי הרבה דמי משלוח.
שלחו איתי חבילה כבדה של ספרים מרוטרדם ל-FEL באנטוורפן, שם הרציתי על ישראל. הנסיעה רק כשעה דרומה ברכבת, אבל במהלך הסיור שעשו לי בעיר היפה, הסתובבתי כל היום עם החבילה הכבדה.
גם הבלגים מצדם לא נשארו חייבים, ושלחו איתי חזרה חבילת ספרים לא פחות גדולה ל-UEA. שלפני שחזרתי, עוד העברתי סופ"ש בבריסל ולמחרת בפריס, כשהחבילה כל העת איתי, ורק אז חזרתי ל-CO עם החבילה הבלגית הכבדה.
קצת לפני זה ראיתי איך עובדי ה-CO שעמדו לטוס לקונגרס בברזיל, מילאו את מזוודותיהם האישיות בספרים בשביל ה-Libro servo. הכל בשביל לחסוך דמי משלוח! הייתי גאה לראות שארגון כזה גדול מחפש כל הזדמנות לחסוך, ולכן גם אני ביצעתי את הבלדרות שלי ברצון רב.
גם כל חבילה שהייתה מגיעה, היו משתמשים באריזה כדי לשלוח בה ספרים שלהם לחו"ל, ומעולם לא ראיתי שהם קונים בדואר קופסה חדשה. (הסניף ממול, רק חוצים את הכביש, לא זו הבעיה)
כיום גם אני נוהג כך בעבודתי. לאחרונה הבאתי מטעם העבודה מזוודה שלמה בחוברות תווים עבור האקדמיה בירושלים, כי הזדמנתי לספרייה הלאומית, הסמוכה. כל זה בשביל לחסוך לעמותה דמי משלוח יקרים.

שא12

New member
בכיף אין לי בעיה עם סבלות

אנחנו ארבעה אוטובוסים מהבנק בטיול מאורגן ויש לי הרבה חברים טובים שיעשו עבורי שרות.
העברתי את המייל שלי והכל אפשר לעשות, אם רוצים כמובן.
יהיה בסדר.

שא12

New member
ליהושוע יש את הנייד שלי

תוכנית הטיול תהיה לי במרץ אינני יודע אם נהיה ברוטרדם.
באמסטרדם בטוח שם גם המלון אולי אפשר לתאם עם מישהו מהסניף באמסטרדם

למעלה