Ne Esperante, sed homaranisme

Ne Esperante, sed homaranisme

סלוטון עליכם חברים!
אשמח מאוד לראותכם בהרצאה שלי:
"אנושות ללא גבולות: קווי מתאר לחזון של דמוקרטיה עולמית"
שתתקיים ביום שלישי הקרוב בשעה 19:00 במשרדי קרן רוזה לוקסמבורג, שד' רוטשילד 11 ת"א.
מוזמנים!
לדף האירוע בפייסבוק

מיכי 10

Member
קודם כל, תודה על ההזמנה, עודדי.

שנית, בהזדמנות זו (אעפ"י שזה ממש לא הזמן, אלא אחרי שתהיה ההרצאה שלך הזאת כבר מאחוריך, ומאחלת לך בהּ כל טוּב!!), אני מזמינה אותך להרצות לנו גם במועדון אספרנטו. זוכר אותו עדיין?

בכל נושא שתבחר.

ושלישית, אין לי פייסבוק, אבל קרה לי דבר מוזר מאד כשנכנסתי לקישור ששלחת.
האם זה דף שלך?
אשאל אותך בפרטי, כי אני לגמרי לא מבינה מה קורה לי שם.

תודה מיכלי

כשנכנסת לפייסבוק ראית תמונות של קרובי משפחה שלך בצד למרות שאת לא חברה בפייסבוק. זה די מדהים איך החברה הזאת יודעת כל כך הרבה על האנושות.

מיכי 10

Member
אם זה היה רק בצד, ניחא.

ואכן, התפלאתי מאד על הרכב החברים, כי תחילה חשבתי שהם חברים שלך בפייסבוק.
אלא שבהמשך, כשלחצתי על תמונותיהם, מצאתי אין סוף תמונות של משפחתי הקרובה, הגרעינית והמורחבת, והמון חומר משפחתי, שאישית הייתי ממש נזהרת מלפרסם בפני כל העולם. האמת שממש נבהלתי.
שאלתי את דורון אם גם הוא רואה את משפחתי (שמא זה באג של ה"פייס" בכלל), והוא הסביר לי שמישהו מהמשפחה נכנס כנראה מהמחשב שלי. ואכן, יש לי חתן שנכנס הרבה למחשבי, ואמש לא השגתי אותו בטלפון כדי לשאול.

"ובא לציון גואל"...
וכמו שכתבתי גם לד', מה שראיתי, רק גורם לי להתבצר עוד יותר בעמדתי לא להרשם בשום אופן לפייסבוק. להיפך, אולי אפילו לרדת קצת מווטסאפ, למרות השוני הרב, ולמרות ששם אני כבר די בקטנה, והוא נוח לי הרבה יותר מסמסים.

DoronModan

New member
כל הכבוד ובהצלחה

לא הצלחתי להבין מדף הארוע בפייסבוק אם הכניסה חופשית. אם כן, רצוי לכתוב את זה שם. ואם לא - רצוי לכתוב את דמי הכניסה.

למעלה