תזכורת לתוכנית מועדון יוסי שמר - ל-10.10.16.

מיכי 10

Member
תזכורת לתוכנית מועדון יוסי שמר - ל-10.10.16.

שבוע טוב ושנה טובה חברים יקרים,

ביום שני, ח' בתשרי תשע"ז - 10.10.16, יקרין דורון את סרט המתח "Angoroj", שהוא הסרט הראשון שנעשה באספרנטו, ואורכו 60 דקות.

לפני ההקרנה, יתן לנו דורון הקדמה על הסרט.

אם ישאר לנו די זמן אחרי הסרט, יקרין דורון גם סרטון היסטורי מיוחד (כעשר דקות) - ממסיבת ההפתעה המרגשת ליוסף מורז'ן ז"ל, שנערכה במועדון לרגל צאתו לאור של המילון אספרנטו-עברית בשנת 2000.

שימו לב: התוכנית מעניינת וגדושה. אנא הגיעו לפני הזמן, כלומר, לפני 18:30, כדי לא להפריע לעצמכם ולאחרים בצפייה. התוכנית תימשך כמעט עד השעה 20:00.

**~**~**~**~**~**~**
ב-20:00 תתחיל ישיבת ההנהלה.

עלינו לפנות את החדר כמה דקות לפני הישיבה.

בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה,
אלדד ומיכל.

מיכי 10

Member
La kluba programo en 10.10.16

Karaj geamikoj,

Lundon, 10.10.16, Doron projekcios al ni la filmon Angoroj – kiu estas la unua longdaŭra filmo originale farita en Esperanto. Doron ankaŭ prezentos al ni sian propran enkondukon antaŭ la filmo.

Se restos tempo post la filmo, ni spektos ankaŭ specialan historian filmeton (10-minutan) el la emociiga surprizfesteno por Josef Murĵan, okaze de la eldono de lia Esperanto-hebrea vortaro en 2000.

La programo estos interesa kaj plenplena, do bonvolu alveni antaŭ la kutima horo, nome, antaŭ 18:30, por ne ĝeni vin kaj la aliajn dum la spektado. La programo daŭros proksimume ĝis 20:00.

Poste, je 20:00, okazos la monata estrarkunsido.

Ĝis la revido en la klubo,
Miĥal kaj Eldad

מיכי 10

Member
אלדד, אם אתה מגיע מתישהו

לפורום מנהלים, אולי תודיע להם שלמרות העובדה שיש לנו *כאילו* 15 דקות לעריכת הודעות, בפועל יש מכסימום 10 דקות, ולדעתי, אפילו רק 9. וזה לא fair בכלל

וזה קורה לי פעמים רבות, שאני עורכת הודעות, לוחצת על "פרסם". ואז זה נטען ונטען (מסתובב מעגל החץ השחור) המון זמן, ולבסוף כותבים לי שעבר זמן העריכה! אני מסתכלת בשעה שבה כתבתי, שמצויינת ליד ההודעה, ועברו מאז לכל היותר 10 דקות

למעלה