מחר במועדון יוסי שמר.

מיכי 10

Member
מחר במועדון יוסי שמר.

שלום חברים,

מחר, יום שני, ט"ז באלול תשע"ו - 19.9.16, אנחה (מיכל) במועדון שיחה שהתכוונתי להנחות בשבוע שעבר, לולֵא היתה מתאפשרת הקרנת הסרט.

בשבוע שעבר היה הנושא מתאים יותר מבחינת התאריך, אך גם באיחור של שבוע, זה עדיין מספיק אקטואלי.
רשות הדיבור תינתן לכל מי שירצה לספר לנו באותו נושא.

עוד תזכורת, כי זה עדיין חדש: מתחילים ב-18:30, ומסיימים ב-±19:45.

להתראות,
אלדד ומיכל.

רמיאב

New member
מסתורי הנושא...

אז איזה נושא
?... אולי כדאי שנדע מראש?...

מיכי 10

Member
בדיוק לא מזמן, נשאלתי גם ע"י אלדד, לפני שהוא מתרגם לא-ו,

ושולח בתפוצת אל"י.
אבל אמרתי לו שבכוונה לא כתבתי מה הנושא, כי רציתי להפתיע, וסיבותַי עמִּי.
לא משהו מסתורי חלילה, הסיבות שלי, אבל הסברתי לו אותן כבר בכתב, ואשמח להסביר לכם מחר במועדון, אם אֶשָּׁאֵל.

בכל אופן, אמרתי לאלדד בטלפון, שרק לו - כעמיתי לניהול המועדון, וכאדם שעִתותיו אינן כל כך בידיו - אגלה. והוא דווקא התלהב ומתכוון להגיע.

אבל רמי, אל חשש; כל אחד שיודע מעט או יותר אספרנטו, ושיש לו מעט זיכרון, יוכל לאלתר כמה משפטים על הנושא.

אז Ĝis morgaŭ.

מיכי 10

Member
Morgaŭ en la klubo Josi Ŝemer - 19.9.16

Karaj geamikoj,

Morgaŭ, 19.9.16, Miĥal gvidos en la klubo interparoladon, kiun ŝi intencis gvidi en la antaŭa semajno, se ne okazus la projekciado de la filmo.

Lastan semajnon tiu temo pli taŭgis, pro la dato, sed eĉ post unu semajno tio ankoraŭ sufiĉe validas.

Ĉiu, kiu volos rakonti al ni pri tiu temo, havos la parolrajton.

Bonvolu memori, ke ni komencos je 18:30, kaj finos proksimume je 19:45.

Ĝis la revido en la klubo,
Miĥal kaj Eldad

מיכי 10

Member
מקווה שלא אבוא היום למועדון לשווא

בינתיים יודעת רק על מי שהודיעו לי שלא יבואו.
ואני טורחת להגיע בתח"צ, עדיין לא יודעת אפילו איך (בגלל הפרעות הרכבת הקלה).

לפני כשעה וחצי נתקע לי האוטו (בעיית הבטרייה, כנראה) באמצע הדרך. ובגלל המועדון, אין לי זמן לטפל בבעיה היום, ודוחה זאת למחר בבוקר!

השארתי אותו שם עם משולש בחלון האחורי, ועם פתק קדימה, שהוא לא מניע (כי חלקו האחורי עומד כמה סנטימטרים על חניית נכים. חשבתי שאני מוציאה כסף מהכספומט, ומפליגה מיד הלאה...). קניתי בסופר הסמוך כמה ירקות ופירות, ונסחבתי איתם כקילומטר ורבע ברגל בחום היום.

עכשיו אברר בתח"צ איך להגיע, וחסר לכם שלא תבואו לקלובו.

כי אם זה יקרה, זה ילמד אותי לקח להבא, לא להתאמץ מדי בשביל "צאן מרעיתי"...

למעלה