עוד חידה בעברית, שלא מן המנין, לפי בקשת *חלק* מהקהל.

מיכי 10

Member
אם בא לך, למה לא? נראה שהוא היה

אספרנטיסט ויוצר רציני, למד א-ו כבר מגיל 14, ושתי נשותיו (אחת אחרי השנייה) היו אף הן אספרנטיסטיות. קראתי רק חלק מהכתבה, כי אני עסוקה מדי היום, וחייבת עוד לצאת לקניות. תבלה יפה בתרגום לעברית, אשר חסר שם.

זה היה יכול להיות תרגיל מעניין בשבילי, לתרגם את הערך לעברית, אבל באמת שאין לי זמן וסבלנות כיום.

האם עליך לבקש רשות לתרגום איפשהו, או שבהיותך ויקיפד, הדרך פתוחה בפניך? והאם דרך כזאת פתוחה למעשה גם בפני אחרים, בוויקיפדיה?

Eldad S

New member
הדרך פנויה לכל אחד,

בתנאי שנראה שיש לערך חשיבות אנציקלופדית, כלומר, שמקומו יאה לו באנציקלופדיה כלשהי.
כך שכל אחד יכול, ומוזמן, לתרגם את הערך ולהעלות אותו לוויקיפדיה העברית. מקפידים שם גם על מקורות, כך שרצוי שהערך יהיה ממוסמך, עם הערות שוליים וכו'.

Eldad S

New member
זה מה שכתבתי לו בבוקר,

בדף השיחה שלי, כשהוא פנה אליי כדי לבקש את עצתי כיצד לכתוב את שמו בוויקיפדיה בעברית.
כל הכבוד לו.
ערכתי מקודם את הערך, הגהתי ותיקנתי. מי שרוצה, יכול לערוך עוד, לשפר, להוסיף מידע, וכו'.

מיכי 10

Member
ראיתי קודם, כשחיפשתי בוויקיפדיה חומר על המחבר של ספר ישראלי

חדש, שב-2.9.16 תתקיים סדנה לעריכה בוויקיפדיה. ותהיתי אם בא לי להרשם, סתם כך. אבל זה ביום שישי, בירושלים. לא במיוחד נוח לי.

Eldad S

New member
פתאום אני חושב על זה

(בלי ציניות) שמאוד בא לך להירשם.
את יכולה להיות אחת התורמות הגדולות לוויקיפדיה. עם יכולת הכתיבה היפה שלך, העברית העשירה, הידע הנרחב, וגם החיבה לידע ולהעשרה. סדנה כזאת עשויה להקפיץ אותך כמה רמות קדימה.

אליה וקוץ בה - יום שישי, בירושלים... אם זה בכל זאת בשעה שאת יכולה להספיק לחזור בה הביתה, הייתי מציע לשקול זאת ברצינות. אם לא, אז אין ברירה, ננסה לחפש מועדים אחרים.

מיכי 10

Member
אלדד kara, אם זאת אתה חושב עלי, מה לי כי אלין,

והכיצד זה אקטר

תודה לך על כל המחמאות המהממות

אז אנסה לברר עד איזו שעה הסדנה, ונראה אם תתאים לי. השאלה אם יום שישי הוא יום קבוע בשבוע לסדנאות שלהם, וכל כמה זמן בכלל מתקיימת סדנה.

Eldad S

New member
תתקשרי אליהם

ותבררי. (כמעט חתמתי ב- ~~~~, כלומר, ארבע טילדות המיתרגמות לחתימה בוויקיפדיה... {{חיוך}}).

מיכי 10

Member
תודה. אני מכירה את החתימה ~~~~
, אבל אין לי פרטים שלהם.

אז לא אחפש עכשיו, כי "...אנחנו עוד לא אכלנו שום דבר, ושום דבר עוד לא שתינו..."
.
וגם מותשת, ורוצה לנוח לפני ה-business, או ה-negoco, כדי להיות יותר ממוקדת.
ובינתיים סתם אזייף חתימה מקורית מִשֶּׁלי: ññññ

מיכי 10

Member
ותודה לך על החיזוק, אלדד.

רק עכשיו שמתי לב למה שכתבת לי. קודם מיהרתי לספר את הסיפור האופטופיקי, וחזרתי לטלוויזיה. אם אני כבר מדליקה אותה פעם ב-, אניי מרגישה שם כמו אורחת.

מיכי 10

Member
נכון. בגלל זה לא רציתי להשתמש בו מלכתחילה. אבל חזרתי אליו

כשראיתי שאתם מתבלבלים מהניסוח שלי.

למעלה