מפגש הקיץ בבית הקפה "אלתר נתיב".

מיכי 10

Member
מפגש הקיץ בבית הקפה "אלתר נתיב".

שלום חברים יקרים,

שוב אנחנו מבקשים להזכיר לכם ש-:
מפגש סוף הקיץ שלנו מתקיים ביום שני, כ"ה באב תשע"ו - 29.8.16, בבית הקפה "אלתר נתיב", רחוב דובנוב 10 בתל אביב, החל מהשעה 18:00.

אנחנו מבקשים מכם להודיע לנו מי באים למפגש.

אנחנו באמת צריכים את התשובות, גם של מי שלא יכולים לבוא (כדי שנדע שהם לא סתם שכחו/התעצלו להודיע לנו). זאת על מנת שנוכל להודיע למנהל בית הקפה כמה אמורים להגיע.
עליו לדעת כמה שולחנות לערוך ואיך לסדר אותם, כך שנוכל לשבת עד כמה שאפשר ביחד.

אז אנא, הודיעו לנו בהקדם, לאלדד או לי (מיכל) או בפורום אספרנטו - בכל דרך שתבחרו, רק בהקדם האפשרי.
אלדד ואני מעבירים אחד לשני את התשובות, ואני מרכזת את כולן, כדי שאוכל למסור לרונן בזמן.

נשמח לפגוש אתכם שם,
אלדד ומיכל.

מיכי 10

Member
La somerfina renkontiĝo en kafejo Alter Nativ

Karaj geamikoj,

Ni denove memorigas al vi ke...
nia somerfina renkontiĝo okazos lundon, 29.8.16, en kafejo Alter Nativ, Dubnov-str. 10, Tel-Avivo, ekde la horo 18:00.

Ni petas vin informi nin ĉu vi venos al la renkontiĝo.

Ni vere bezonas vian respondon, eĉ se vi ne intencas aŭ ne povas alveni (por ke ni sciu, ke vi ne simple forgesis informi nin), tiel ke ni povu informi al la estro de la kafejo, kiom da homoj partoprenos.

Do, bonvolu informi nin plej frue kiel eble, al Miĥal, aŭ al Eldad, aŭ en la Esperanto-forumo, kiel ajn vi elektos - sed plej frue kiel eble.

Ni ĝojos renkonti vin en la kafejo,
Miĥal kaj Eldad

מיכי 10

Member
וכדי לעודד אתכם למסור לנו תשובות בהקדם, דעו

שידוע לנו עד עתה על שמונה אנשים שיבואו/או לא. (;

ואם אתם רוצים לדעת את התפלגות התשובות, ברשימה שהכנתי על שולחן העבודה שלי זה מאוזן כרגע.

באים : לא באים
4 : 4

מיכי 10

Member
כבר התרגלתי שאת קוראי הפורום

ממש לא מעניינות ההודעות שלי, ולכן לא מגיבים בדרך כלל. כלומר, כבר על תקן קבוע...
מצד שני, יתכן שכמו בבדיחה על השוטרים, חברי הפורום הם פשוט מֵהַ"קרוֹא" ולא מֵהַׂ"כתוֹב", אז טוב שהם מגיעים בזוגות...

בכל זאת יש לי בקשה כאן, כי לפי הנהלים ה"עתיקים" (;, אנחנו לא מעוניינים להטריד את כל תפוצת אל"י במיילים רבים מדי בְּשבוע בכלל, ובאותו עניין - בפרט.

לסיכום ביניים - עד עתה אנחנו יודעים על:
10 באים
4 לא באים
1 מתלבטת
15 בסך הכל
מתוך כ-100 חברי אל"י רשומים?? = 15% בלבד, לפי כל חשבון...

מותר כמובן לשנות את הדעות לכאן או לכאן, רצוי עם הודעות, ומוקדם ככל האפשר.

ובקשה נוספת: להזדרז להודיע לאלדד או לי (מיכל) - כפי שנוח לכם - או בפורום או במערכת המסרים האישיים שלמעלה. בתודה מראש.

*** עם רונן המנהל, אני מתכוונת לסכם הכי מאוחר בשבוע הבא , יום רביעי - 24.8.16.

Eldad S

New member
אם קראתם את ההודעה של מיכל, ואתם

מגיעים, אפשר להוסיף בהמשך להודעה הזאת מילה אחת, בתור כותרת ההודעה - מגיע/ה (או לא אגיע), וזה יספיק לנו. כי הרי יש גם חתימה של משאיר ההודעה.

בכל אופן, תודה לכל מי שכבר הגיב במייל, ואם יש כאלה שטרם הגיבו, אבל נוח להם להשאיר הודעה קצרה בפורום - גם כן מצוין מבחינתנו.

מיכי 10

Member
אלדד, הנה עדכון: בינתיים היחס הוא כבר 13 : 5 : 1 = 19%

כך שמתקדמים: חסרות לנו כרגע רק כ-81 תשובות.

Eldad S

New member
מתקדמים בהחלט.

13 אנשים זה יפה מאוד, ונראה לי שזה גם מתקרב למספר הריאלי של אנשים שיגיעו. אני מעריך שיש לנו בדרך כלל כעשרים איש. אז חסרים עוד כשבעה או שמונה אנשים שיגידו שהם מגיעים.

למעלה