תוכנית מועדון יוסי שמר ל-17.6.16.

מיכי 10

Member
תוכנית מועדון יוסי שמר ל-17.6.16.

שלום חברים,

תחילה בקשה: אף על פי שאנחנו מצפים ליום רגיל (בלי בעיות מזג אוויר מיוחדות, בלי מרתון או מירוץ בתל אביב וכד'), אני מבקשת מאד שתודיעו על כוונתכם לבוא או לא לבוא לקלובו!!

אני צריכה להזמין אצל יוסי, אב הבית, כסאות פלסטיק ושולחנות כדי שנוכל לשחק. בפעם שעברה, הוא הכין לנו ארבעה שולחנות גדולים ועשרים וכמה כסאות. והיינו רק שתיים - יהודית ואני - במשחק דומינו.
היתה לי פדיחה גדולה, למרות שיוסי, הנשמה הטובה, אמר שזה בסדר. חוץ מזה, אם הייתי יודעת מראש, הייתי מבקשת מיהודית לא לבוא, והייתי נוסעת אל אחת מילדַי.

ביום שלישי, ט' באייר תשע"ו - 17.5.16, מתוכנן משחק שבץ נא = Vorto-Mozaiko.

יתכן גם שינוי בתוכנית, ואם יהיה שינוי, נודיע על כך מראש.
להתראות,
אלדד ומיכל.

מיכי 10

Member
רק ככה עדכון קליל:

עד עכשיו הודיעו שבעה חברים שלא יוכלו לבוא השבוע, ואחת - שמתכוונת כן להגיע.
כלומר, עלי לחכות לתשובות נוספות, כדי לדעת אם וכמה ריהוט לבקש מיוסי.

על עוד ארבעה חברים שלא הודיעו, אני יודעת שלא יבואו. מצפה לתשובות של עוד עשרה אנשים אחרים!

בתודה מראש,
מיכל.

מיכי 10

Member
בינתיים שמונה לא באים, חמש באות כנראה, ועוד

שניים בסימן שאלה. היענות לא משהו, אבל אזמין שולחן אחד ועשרה עד שנים עשר כסאות. דורון, ברור שלא כולם בפורום. כתבתי גם *מייל* לחברי המועדון, ונשלחה הודעה גם בתפוצת אל"י. מקווה שאצליח להרגיל את החברים להיות קצת יותר פעילים. *לפחות* בהודעות על השתתפות או היעדרות. אחרת אאלץ להתפטר גם מניהול המועדון. אני לא עושה את זה בשביל לבדר את עצמי. הרי אני לא משתעממת בחיים...

מיכי 10

Member
הכל מסודר; יש לנו שולחן וכסאות, ואני מביאה את הוורטו-מוזאיקו

מבקשת שמי שמוכן, יביא מילון. כי המילון שלי לא אצלי. הוא התפרק לגמרי, ושלחתי אותו לכריכה מחדש.

מיכי 10

Member
בסיכומו של דבר הכל בסדר:

תודה ללאה וליהודית על העזרה בבירורים.

אז בסופו של דבר יָצָא תיקו
:
ידוע לי על תשעה חברים שמגיעים, ועל תשעה חברים שלא יוכלו לבוא מחר.
ויהיו לנו שלושה כסאות רזרביים למקרה שנופתע ע"י חברים נוספים. :)

למעלה