בקשה ישירה, ולא מרומזת.

מיכי 10

Member
בקשה ישירה, ולא מרומזת.

שלום חברים יקרים,

מה שלומכם?

ברשותכם, ברצוני לשתף אתכם בהרגשה שלי.
הַרְגָּשַׁתי לא נוחה: התלבטויות ועגמת נפש, כי אין לי שום מושג אם אתם מגיעים או לא מגיעים אל הקלובו.
ידוע לי שזה לא היה נהוג כך בעבר. אבל ביקשתי כבר כמה פעמים להודיע לי (ומי שלא נוח לו, שיודיע לאלדד) אם מתכוונים כן לבוא או לא לבוא לקלובו. אני לא חושבת שזה כל כך מסובך.

יש לי מחוייבות חזקה להגיע למועדון עד כמה שאפשר בכל שבוע, גם כשלא מתאים לי. ואם קורה שאני לא יכולה להגיע, לדאוג לכך שאלדד יבוא או מישהו מכם שיבטיח זאת מראש. העיקר שאף אחד לא יגיע וימצא מועדון ריק.

אבל גם אני כבר לא בחורה צעירה, כפי שהייתי רוצה להיות
. וגם לי לא תמיד קל לבוא, לסחוב ציוד (לפעמים את המקרן עם כל התוספות שלו, לפעמים משחקי חברה, מילונים וכיו"ב), לעלות ולרדת כמה פעמים במדרגות הבניין וכו'.

אז אם הבקשה שלי לא נראית לכם מאד מוגזמת, אשמח מאד אם תודיעו לי מראש. בעיקר בימים של מזג אוויר לא נוח.

בתודה,
מיכל.

מיכי 10

Member
אם מעניין אתכם לדעת מה היה הערב במועדון, בבקשה.

הִכרחתי את עצמי לנסוע למועדון. היה קשה מאד לראות מה קורה על הכבישים בחושך ובגשם די חזק ובלתי פוסק כל הדרך. נהגים השתוללו על הכביש, כאילו זה בוקר והשמש זורחת...
בקיצור, היה מפחיד לנהוג בתנאים אלה, והיתה לי הרגשה חזקה ועצבנית שאף אחד לא יבוא, ואז אכעס נורא גם על עצמי, שטרחתי בכלל לצאת.

אבל, להפתעתי, יהודית הגיעה קצת לפנַי! כך שהיינו שתיים הערב...
(זו כבר פעם שנייה בשלוש השנים האחרונות, שאני מקיימת ערב במועדון עם יהודית בלבד).

מה שהביך אותי, שיוסי סידר בשבילנו שני שולחנות ארוכים עם 14 כסאות פלסטיק סביבם, ועוד ערימה של 5 כסאות רזרביים ליד הדלת. התנצלתי בפניו, אבל הוא קיבל זאת ברוח טובה, כדרכו

התלבטנו קצת אם לשחק שבץ-נא או דומינו, ואיזה משנֵי משחקי הדומינו שהבאתי עדיף. אז בחרנו בדומינו של פירות, ירקות ומטבח. כי לשתינו אין עניין בדומינו של ענפי ספורט.

דיברנו בינינו באספרנטו (רוב הזמן), ושיחקנו בכיף, עד שסידרנו את כל אבני המשחק כהלכה.
מקווה שתוכלו לראות את זה בתמונה.
בסוף גם צילמנו זו את זו ליד הדומינו, אבל כידוע, אני לא מאחצנת חברים בפורומים, אז תסתפקו בתמונה לא מאויישת.

מיכי 10

Member
מתנצלת על מראה המילון שלי, המרופט מרוב שימוש.

זה עוד טוב, לעומת המילון הגדול של מורז'ן, שגם אחרי שהדבקתי המון דפים שלו, הוא התפרק לי לשלושה חלקים... ועוד קוראים לו "המילון הַשָּׁלֵם".

DoronModan

New member
יופי, נראה מעולה

יש ימים כאלה שאנשים לא אוהבים לצאת מהבית, אבל העיקר שאם לא כמות, לפחות דאגת(ן) לאיכות

מיכי 10

Member
בהמשך לבקשה שלי, ובתודה לשאולי

שלום חברים,

בתגובה לבקשתי שבראש השרשור הנוכחי, קיבלתי מכתב נעים וחכם משאולי.
ביקשתי וקיבלתי רשות ממנו לשלוח אותו לכולכם, גם בפורום:

היי מיכל,

כולנו יודעים שאת משקיעה הרבה מאמץ בניהול המועדון, ועושה (גם) בכך שירות חשוב למען אספרנטו והאגודה. נראה לי שקצת קשה לאנשים, בעיקר אלה שלא באים למועדון לעתים קרובות, לזכור להודיע כל שבוע אם הם באים או לא. בכל אופן, אפשר לקוות שהתזכורות שלך יעזרו, ולפחות חלק גדול מהחברים "הקבועים" יודיעו אם הם מתכוננים להגיע לפגישה במועדון.
באשר אליי, אני עובד כיום בימי שלישי אחרי הצהריים, כך שלא אוכל להגיע למועדון עד להודעה חדשה.

תודה על כל הפעילות שלך למען אספרנטו,
שאולי

להתראות במועדון שלנו, :)
מיכל.

למעלה