הצעה בנושא המפגש הבא.

yotamsvoray

New member
הצעה בנושא המפגש הבא.

שלום לכולם!
היום אני דיברתי על רעיון שהיה לי כבר כמה זמן, שהוא להעביר שיעור בקלובו. לאחר ששוחחתי היום אתו, הוא הציע שאני אציע אשאל את זה בפורום.
אני רוצה לעשות הרצאה בנושא מתמטיקה, והנושא המרכזי של ההרצאה היא מספרים ראשוניים. למי שלא יודע (או זוכר) מספר ראשוני הוא מספר שמתחלק רק בעצמו ובמספר 1 (לדוגמא-2,3,5,11...). בהרצאה אני אדבר קצת על סוגים של מספרים ראשוניים, על חיפוש מספרים ראשוניים, על השימוש של מספרים ראשוניים כיום ועל עוד כמה נושאים. צריך לציין כי לא צריך ידע קודם!!! אני אסביר ככה שכולם יבינו (לא צריך לפחד מזה שהנושא יהיה מסובך).
אני אשמח אם אתם תגידו כאן בפורום מה דעתכם על זה .(לרשום בבקשה, כי זה חשוב לי לדעת האם להעביר את זה בשבוע הבאה במועדון). אשמח לדעת מה דעתכם ואלדד יודיע האם השיעור יתקיים בסוף השבוע.
תודה רבה .
ĝis la revido
יותם סבוראי

מיכי 10

Member
היי יותם,

אולי זה לא חשוב, אבל לא ציינת עם מי שוחחת היום על הרעיון...

מבחינתי זה בסדר גמור. אני מבינה שתיתן את השיעור באספרנטו, כי זה תנאי.

תודיע לי באיזה תאריך אתה רוצה לתת את השיעור, וכמה זמן אתה צריך. תוכל לקבל שעה ורבע, שעה וחצי.

להשתמע,
מיכל.

yotamsvoray

New member
תודה

אני דיברתי עם אלדד בנושא והוא הציע שאני אשאל את זה בפורום כי יכול להיות שיהיו אנשים שיתנגדו ללימוד מתמטיקה בקלובו. השיעור יהיה כמובן באספרנטו.
תודה רבה.
יותם

מיכי 10

Member
אם *כמובן* באספרנטו, אז מצידי הדלת פתוחה בפניך.

אבל בוא נחכה באמת לתגובות של חברים.
אני חושבת שגם אנשים שפוחדים (משום מה) ממתימטיקה, באמת לא צריכים לחשוש מהנושא המרתק של מספרים ראשוניים.

DoronModan

New member
אם הנושא מוסבר באופן שכל אדם משכיל יכול להבין

אז אדרבא, זה נושא מצוין! אני מאוד בעד.

Eldad S

New member
יופי, יותם.

בקרוב אוציא מכתב לחברים על המפגש הקרוב בשבוע הבא.
ממתין לפרטים ממך במייל, כדי לכתוב את ההזמנה באספרנטו ובעברית.

מיכי 10

Member
כיוון שעדיין לא קיבלנו את הפרטים, ואני לא רוצה לעכב

הודעה על תוכנית שכבר הסכמנו עליה, אנסח הודעה כללית, וכשיותם ישלח את הפרטים, נוסיף אותם.

יואפ 1311

New member
הרצאה במתמטיקה.

תמיד הייתי חלשה במתמטיקה. אשמח אם בגילי המתבגר אבין דבר אחד או שניים במקצוע הזה

למעלה