אמנם מחנות הריכוז עדיין לא פעילים כאן .......

לוחהכפל

New member
אמנם מחנות הריכוז עדיין לא פעילים כאן .......

קוראנים יקרים (( אנא ישראלים יקרים תרגמו את בקשתי לשפת המקום )) ..... במדינת ישראל קמו לתחיה אויבי האנושות והם מאיימים לחסל אותנו כאן בדלתיים סגורות ותוך איסורי פרסום משפטיים . הם חיים ביינינו בזהות שאולה ועטים בשנאה-קנאה על הילדים שלנו ועלינו מסיבות השמורות עימם . אנא התפללו עלינו "קוראנים יקרים" לפני שסכינו של השוחט הישראלי תקיז את דמנו ולפני שמחנות הריכוז יוקמו מחדש.... = מאוד מאוד קשה לנו כאן ואנחנו נרדפים עד חורמה. גדרות התיל אמנם אינן נמצאות מסביבי אבל תמיד אפשר לפרוס אותן במפתיע תוך קריאות " ראוס " "ראוס" . קוראנים יקרים - התפללו עלינו ועל ילדינו אנחנו שעומדים מול המערכת המשפטית והבטחונית המצנזרת

לוחהכפל

New member
קריאה נואשת לעזרה .......

מאחורי החגיגות הנוצצות שמוצגות בתקשורת יש עולם אמיתי שונה לחלוטין - מצונזר מוסתר וכואב . מדובר ב"כת הכפילים וקורבנות אדם" משפטנים פסיכיאטרים רופאים שופטים רבנים וכו .. " מימסד של פשע והונאה ". הם פוגעים בייחוד בילדים

cheburasha

New member
לדעתי או ../images/Emo191.gif או ../images/Emo122.gif סכיזופרני פרנואידי

kler18

New member
מה דעתך לחשוף קצת יותר? כי שום דבר לא

מובן ...... מי אתה ואת מי אתה מייצג? לאחר שנבין ,אולי נוכל לעזור.....

לוחהכפל

New member
אני אזרח קטן עם הרבה ניסיון .....

אני הצד השני של "תרומות ספרא, כלומר - התרומות לאוניברסיטה לעירית ירושלים ולביה"ח תל-השומר מיועדות לעודד את השלטונות לפגוע בי . וזאת למה? מאותה סיבה שרודפים ג"וקים מעופפים ......כנראה

אני מבקש לסגור את הנושא

אין פה שום הסבר למה שכביכול קרה, ומי עשה מה, ולכן אני מבקש לעזוב את הנושא, ולא להתעמק. יש אנשים קצת "מוזרים" שלא יודעים לתקשר ברור, וחבל על הזמן לנסות לתקשר.

לוחהכפל

New member
"הצד השני של חסידי אומות עולם" .......

דרכונים מזויפים שניתנו בתקופת מלחמת העולם השניה - משמשים כאן כמיסמכים בדוקים שעל גבם העולם עומד ..... ואנשים מתמנים כאן אפילו לנשיא של בית המשפט העליון - בהסתמך על מסמך כזה שהנפיקה שגרירות יפן בהסתמכה על מידע ממוחשב של נספי השואה . = לסגור את הנושא ? וכל עשרות האלפים שיושבים כאן בכלא כשהם חפים מפשע?

למעלה