הורדת תרגום של דרמות קוריאניות ושאלה נוספת

makarova

New member
הורדת תרגום של דרמות קוריאניות ושאלה נוספת

קיים אתר מאוד מוצלח שבו אפשר לראות דרמות קוריאניות, אלא שאין תרגום..... ניסיתי להוריד דרך מגהאפלוד, אבל לא ניתן לי לשמור את ההורדה ואני גם לא יודעת איך לצרף את התרגום לדרמה..... יש מישהו שיכול לעזור בשפה פשוטה...? בתודה מראש בנוסף, האם מישהו יודע את הכתובת המדוייקת של מרכז התרבות קוריאה-ישראל בירושלים? הם פותחים קורס בקוריאנית ביולי והייתי שמחה להצטרף, אך מאחר ואני עדיין עובדת, חשוב לי לדעת את כל הפרטים הלוגיסטייים. שוב תודה

שלחתי לך מסר ../images/Emo140.gif

לגבי צירוף התרגום לדרמה אפשרי ע"י תוכנת הצפייה BSPLAYER זה רק לצורך הצפייה.

makarova

New member
תוכנת BSPlayer

את יודעת להנחות אותי איך לצפות בעזרת תוכנה זו? מצטערת על הבורות....

hawa2

New member
במקום להוסיף את התרגום תורידי עם תרגום מובנה

את מכירה את האתר Asia4HB??זאת קבוצת תרגום שמעלה גם עם תרגום מובנה..

makarova

New member
הורדת תרגום לדרמות קוריאניות

האמת שאני לא מומחית במחשבים (וזו לשון המעטה..) ולמעשה, אני לא מורידה את הדרמות אלא צופה בהן וזהו. במקרה של דרמ מסויימת, שנעזרתי בחברי הפורום כדי לאתר היכן ניתן לצפות בה, היא לא מתורגמת לאנגלית ומאחר ובמגהאפלוד אפשר להוריד את התרגום, חשבתי שאוכל לעשות את זה אלא שחסר לי הידע. לגבי האתר שציינת, כן אני מכירה ונהנית ממנו מאוד. תודה!

hawa2

New member
אני דווקא מבינה בעניין אז אם את צריכה

עזרה במשו תגידי לי בפרטי..אשמח לעזור

makarova

New member
הורדת תרגום בנגלית

אשמח קבלה וראות מפורטות איך מורידים (להוריד הצלחתי, אבל לא לשמור) ואיך מחברים בין הדרמה לבין התרגם..... בתודה מראש!

makarova

New member
הודעה פרטית

אני כ"כ מתביישת אבל לא הצלחתי להגיע להודעה הפרטית....

makarova

New member
הודעה פרטית

אני כ"כ מתביישת אבל לא הצלחתי להגיע להודעה הפרטית....

makarova

New member
הודעה פרטית

כפי שכתבתי אינני יודעת לפתוח הודעות פרטיות וחשוב לי מאוד לקרוא את מה שכתבת לי. אשמח ששלחי לי שוב. תודה

hawa2

New member
אה מצטערת ..לא ראיתי שענית לי בחזרה

אני רוצה שנדבר ישירות נגיד בפייסבוק למשל או באייסי...חפשי אותי בפייס hawa hadish או אייסיקיו? 214222832

makarova

New member
מודעה פעטית

כמו שאמרתי, לצערי אני לא מומחית גדולה במחשב והייתי שמחה לו דיברנו באי-מייל. נראה לך? אם כן, אשלח לך את הכתובת

makarova

New member
הודעה פרטת

האם קיבלת את המייל עם כתובת המייל שלי? מקווה שאני לא מפריעה מדי

למעלה