סיכום מפגש

סיכום מפגש

תודה לכל מי שהגיע, ! שמחתי לפגוש חברות רבות, לשוחח, לישמוע חוייות וכו'. נהנתי מאוד גם מהאוכל. זה היה אחד מהמקומות החביבים עלי כשהייתי בישראל לפני כמה שנים, וגם הפעם היה טוב. השתדלתי לתת משהו קטן לכל מי שהיה ובמיוחד למי שכתב הודעות לכבוד ההכרזה המיוחדת שלי בפורום, אבל לא הספקתי לעבור על ההודעות בצורה מסודרת ואני חושב שבטח פיספסתי מישהי, אם כך, נא לשלוח לי מסר בנושא. כל טוב. רון

אליס241

New member
היה מאוד כייף ברוך השב לישראל../images/Emo140.gif

לכל הבנות היקרות היה כייף לראות אותכן שוב ולהנות ולהכיר בנות חדשות :) לכל הקהילה המדהימה שלנו מאחלת לנו עוד שנים יפות יחדיו :) ושבע"ה נחזור לקוריאה או תטוסו עוד השנה אוהבת.

zivit1963

New member
רון, מאד נהנתי במפגש איתך ועם כל חברי הפורום,

זאת הייתה חוויה באמת, שכולם אוהבים את אותו הנושא, ויש שפה משותפת לכולם זה עושה את המפגש יותר מעניין ומרגש. אני מקווה שתזכור לגבי המילון שקנית לי. הפנסים מאד יפים וגם שאר הדברים היו יפים, תודה. רציתי לשים לך פה שתי תמונות שאתה מצולם בהם, אבל אני לא יודעת אם תסכים. תודה על הכל ותהיה בקשר לגבי המילון, גם אני אהיה בקשר יום טוב

לגבי תמונות

אפשר לפרסם תמונות שלי רק אם זה ללא תיוג של שמי. (כלומר שחיפוש באינטרנט לא יחבר את התמונה עם השם שלי). זו בערך מידת הפרטיות עליה אני רוצה לישמור. אני כמובן אשמח לקבל תמונות גם באופן ישיר. לגבי המילון מצאתי אותו במזוודה, צריך רק להפגש שוב כדי שאעביר לך אותו. שמחתי לפגוש אותך.

zivit1963

New member
וואו רון, אתה גדול, תגיד לי מתי תהיה בתל אביב

אני בעזריאלי ביום רביעי, אם לא תגיד לי מתי אתה יכול אחרי השעה חמש, נדבר כבר בטלפון, תודה רבה

תודה על המפגש !!!!!!!

תודה לרון ולצפוניים שהגיעו מרחוק וגם לחברים מהמרכז היה מהנה מאוד מצחיק מאוד וטעים מאוד ,,,נשמח לראותכם תמיד.

עליזה100

New member
המפגש עם רון

מאוד נענתי במפגש ושמחתי לפגוש את כולכם התמונות גם יפות תודה למצלמים/ות

ifat16

New member
תודה רון, על המפגש

אני נהניתי להיפגש עם כולם. רון, אני אהייה איתך בקשר ביום ראשון בקשר ל-BB cream אני רושמת לך אותו שוב כדי שתוכל להגיד לאשתך 미샤 M 샤이니 비비 크림 ושוב פעם תודה רבה

Maybe Its Me

New member
רגע רגע,ליד מי ישבת??../images/Emo12.gif

ככה זה כשמתראים במפגשי פורומים ולא זוכרים מה הכינוי או שם

nurit224

New member
היה מפגש ממש כיפי../images/Emo24.gif

היה מפגש מאוד כיפי ומהנה שמחתי לראות את כל החברות היקרות ואת כל החברות החדשות
היה כיף לראותך שוב רון
תודה על כל המידע
תודה לכל מי שארגן את המפגש, ושנתראה בעוד הרבה מפגשים כאלו גם בעתיד

hbr581

New member
רון, תודה על המפגש...../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

נהנתי מאוד . אצור איתך קשר בהמשך. אני מקווה שזה בסדר מצדך...?

למעלה