טסה לקוריאה וצריכה מידע- כנסו בבקשה להודעה :-

tbp123

New member
טסה לקוריאה וצריכה מידע- כנסו בבקשה להודעה :-

היי... אני מתכננת לטוס לקוריאה בספטמבר אני מחפשת מידע איפה כדי לטייל בקוריאה, איפה כדי לי להתאכסן אני לא מחפשת בתי מלון מפוארים רק מקומות ללינה וזהו זולים ונחמדים... כמו אכסניות או בתי מלון 2 כוכבים כל היום אני אטייל. ואיפה אני יכולה להשיג כרטיסים להופעות שם של להקות... או שאני צריכה כבר להזמין מהארץ? אשמח אם תוכלו לעזור לי.. שבת שלום!

hbr581

New member
הנסיעה לקוריאה...../images/Emo140.gif תשובות...../images/Emo140.gif

משהו בשם: שי15רן שאל(ה) את אותן שאלות וקיבל(ה) הרבה עצות ...(בפורום) זה היה ב-29.04.11 בשעה 0.54 מאחלת לך נסיעה טובה!

tbp123

New member
תודה רבה זה באמת עזר! אבל .....

איפה אני יכולה להשיג גם כרטיסים להופעות של להקות שם?

hbr581

New member
הנסיעה לקוריאה...../images/Emo140.gif

שלום! יש ספר, אבל באנגלית: ''KOREA'' של LONELY PLANET זה ספר מצויין. אני קניתי בחברת טיולים ''למטייל'' או תבררי בחנויות ספרים. דרך אגב רון - מנהל הפורום מגיע לארץ... תקראי בפורום כדי לדעת מתי יהיה המפגש... איך השפה הקוריאנית שלך?

שי15רן

New member
היי היי היי

שאלתי ידידים שלי קוריאנים ויש כמה אתרים שאפשר להשיג שם אבל הם בקוריאנית ככה שזה לא ממש עוזר... אני יכולה להביא ל ךאת האתרים אם בא לך... אבל אני סתם שברתי את הראש שם.. חחח והכרטיסים האלו נחטפים תוך שניות... במיוחד ללהקות המפורסמות... ככה שזה דיי בעייתי בשבילנו כשאנחנו פה...

tbp123

New member
היי שירן

תתני לי... מקסימום אני יבקש ממשהי שאני מכירה שיודעת קוראנית שתזמין לי... את הזמנת? או שויתרת?

hbr581

New member
מדריך טיולים מצויין...../images/Emo140.gif

שלום! יש ספר, אבל באנגלית: ''KOREA'' של LONELY PLANET זה ספר מצויין. אני קניתי בחברת טיולים ''למטייל'' או תבררי בחנויות ספרים. דרך אגב רון - מנהל הפורום מגיע לארץ... תקראי בפורום כדי לדעת מתי יהיה המפגש... איך השפה הקוריאנית שלך ...?

tbp123

New member
תודה רבה אני אברר... השפה הקוראנית שלי....

אני יודעת ליקרוא את השפה את האותיות שלהם ...אבל לא מבינה את המילים כי אני יודעת בינתיים דברים בסיסים חשבתי לקנות אולי שיחון לקוראנית... אני יודעת שיש רק מאנגלית לקוראנית.... ואני אקח איתי... אבל אפשר להסתדר שם עם אנגלית... לא?

hbr581

New member
הם לומדים אנגלית בבית ספר אבל לא ...

כולם יודעים לדבר... אולי הצעירים כן... תנסי... בסופו של דבר מסתדרים... הם מנומסים מאוד, תמיד יעזרו... אשמח להכיר אותך במפגש.

tbp123

New member
גם אני ../images/Emo13.gif אני מאוד רוצה לבוא למפגש אבל...

אני לא יודעת פרטים עליו איפה המפגש? מה התאריך? ודרך מי צריך להרשם אליו... תוכלי לעזור לי? כי גם חברה שלי רוצה לבוא....

hbr581

New member
המגש...../images/Emo140.gif

תקראי את ההודעות של רון באסיה...

hbr581

New member
המפגש...../images/Emo140.gif

תקראי את ההודעות של רון באסיה...

hbr581

New member
המפגש ...../images/Emo140.gif

המפגש ייתקיים ביום שישי בשעה 1300 בקניון עזריאלי בתל אביב, אנו ניפגש בקומה הראשונה ליד המסעדות ,,נא לדייק לא ייתקבלו איחורים. סתםחחחחחחחחחחחחחחחחח

tbp123

New member
תודה רבה! אני מקווה...

אני מקווה שאני אוכל להגיע...אני מאוד רוצה לבוא ולשאול אותו דברים... אם לא אני אשמח לקבל ממך אחר כך אנפורמציה לגבי מה שהיה במפגש.....

hbr581

New member
עידכון...../images/Emo140.gif

המפגש ייתקיים ביום שישי בשעה 1300 בקניון עזריאלי בתל אביב, אנו ניפגש ליד יוטבתה,נא לדייק לא ייתקבלו איחורים. סתםחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה