פרוייקט ספר טיולים לקוראה

../images/Emo242.gif פרוייקט ספר טיולים לקוראה../images/Emo63.gif../images/Emo160.gif

כמו שכל מי שטייל לקוריאה יודע, אין ספר טיולים לקוריאה בעברית. כאן בפורום יש רבים שטיילו בקוריאה, ויש להם את הידע הדרוש. לדעתי לא צריך ליצור ספר מלא עם כל האתרים החשובים, אבל אפשר לאסוף את הנושאים העיקריים. המטרה היא ליצור חוברת בעברית שאולי תופץ חינם כקובץ ואולי בהמשך גם בצורה יותר מסודרת. מה דעתכם? אתם מוכנים לכתוב כמה פיסקאות? מהם הנושאים הכי חשובים להיכלל בספר? האם ספר טיולים בעברית זה שייקול בהחלטה אם לכלול את קוריאה בתוכנית טיול עבורך? אשמח לשמוע דעות, הצעות, ותגובות.

רעיון נהדר!!

ראשית ליידע שיש טיסה ישירה מישראל לקוריאה. שנית בתי מלון יקרים וזולים יותר,,כמה דרגות אתרים אוכל.מופעים תחבורהועוד

hen322

New member
רעיון מעולה

אני טרם ביקרתי בקוריאה ואני בהחלט מאוד רוצה לעשות זאת, ואם יהיה ספר בעברית זה יהיה דבר נהדר והכרחי.

אליס241

New member
רעיון מצויין

אני חושבת שכל עזרה ותיכנון מראש מארץ מקל מאוד את הטיול בקוריאה. אני זוכרת שלפני 4 שנים כמעט שטיילנו והינו הבנות הראשונות שטסו היה מאוד קשה לדעת איפה לטייל וכו'. אשמח לעזור אבל לצערי בגלל תקופה מאוד עמוסה זה ידחה לקראת שבוע הבא. שהיה סופ"ש מבורך לכולם :)

irlyan

New member
אני אשמח לתרום כמה פסקאות:)

נראה לי חשוב במיוחד לספר על קודים תרבותיים כדי לא להיכנס לסיטואציות לא נעימות

למעלה