דרמות קוריאניות

zivit1963

New member
חג שמח לכולם, האם יש למישהו את סאם סון המתוקה

בעברית? אם זה בדיסק או אתר מסויים שיש את זה בעברית, אשמח לדבר על זה. המייל שלי הוא - [email protected] תודה ותהנו בחג

zivit1963

New member
תודה, אבל כל הזמן זה מפסיק , קשה לראות ככה,

גם האינטרנט שלי לא משהו, אבל להורדה, יש משהו?

kim87

New member
היי זיווית!

זה באמת קשה יותר לראות כשזה נתקע.....
אבל בכל זאת איכשהו הסתדר לי לצפות באתר של ויוה. סדרה חמודה מאוד.
אני מקווה שתהני ממנה... נוכל להחליף רשמים אח"כ.........

zivit1963

New member
תודה קים, אני אנסה, אבל אם תדעי על אתר להורדה

את תעדכני אותי בבקשה, או בדיסק, ביי חמודה

makarova

New member
דרמות קוריאניות

אולי מישהו יודע באיזה אתר אפשר לראות את הדרמה Family`s Honor (עם השחקן החמוד פק שי הו)? באתרים הידועים וה"רגילים" כמו Mysoju ו-Dramacrazy אין אפשרות לראות משום-מה, וזה מוזר עוד יותר כי הדרמה הזאת היא משנת 2008. ואם כבר עוסקים בדרמות, האם יש למישהו רעיון היכן לקנות את הדי.וי.די. של הדרמות?

lolo1959

New member
ל-makarova!

בקשר לסידרה שלא הצלחת להוריד. סתם ניסיתי בגוגל והצלחתי אז תנסי גם בהצלחה. פנינה

makarova

New member
דרמות

תודה פנינה, הצלחתי להגיע למס' אתרים בהם ניתן לצפות,אך בכל אתר הסדרה המסויימת הזו אינה עולה. ניסיתי ב"מייסג'י' ו"דרמהקרייזי" ו"דרמהלוד" - שום דבר....

makarova

New member
Family 's Honor

יש כנראה איזו בעיה עם הסדרה המסויימת הזו, משום שכפי שציינתי, אי אפשר לצפות בה באתרים שונים. גם באתר שציינת, הסדרה אמנם מופיעה ברשימת הסדרות,אך אי אפשר להעלות את הוידאו. תודה בכל מקרה על הנסיון. לפי הפרופיל שלך, נראה שאנחנו די קרובות בגיל, האם היית בקוריאה? מתכננת נסיעה לשם?

hbr581

New member
תשובה...../images/Emo140.gif

שלום לך! הייתי בקוריאה שבועיים בשנה שעברה... מתכננת לנסוע השנה...מקווה שיצא לפועל...
חג שמח!

makarova

New member
דרמה קוריאנית

תודה, אבל באתר הזה מתקבלת הודעה שלא נמצא הוידאו או שאולי בוטל.....

aya19560

New member
ניסית אולי ב MY ASIANCINEMA בטוח יש שם את

הדרמה הרציוה. בהצלחה.

makarova

New member
דרמות

קודם כל תודה רבה על האתר, שלמרות כל החיפושים שלי עד כה לא הגעתי אליו משום מה.... שנית, אכן שם אפשר לראות את הדרמה אלא שאין תרגום לאנגלית....... אולי בהמשך. בכל מקרה תודה רבה!

aya19560

New member
הי, למה את מתכוונת שאין תרגום באנגלית? רק

דרמות שמשודרת כרגע בקוריאה אין תרגום מידי, אבל חכי כמה ימים ויש מי שמתרגם. לא להתייאש. בסוף כל הסרטים והדרמות מתורגמות. באתר הזה יש כל מה שאת מחפשת כל החדשים שעלו לשידור וגם כל הישניים.

למעלה