התחלתי לראות את Secret Garden

התחלתי לראות את Secret Garden

הדרמה הזו היתה להיט ענק בקוריאה, וכיום עדיין רואים את כל אחד מהשחקנים הראשיים בפרסומות אומר את אחד המשפטים האופייניים של דמותו מהדרמה באיזשהו הקשר של הפרסומת. בינתיים ראיתי את הפרק הראשון ונהנתי מאוד. הסידרה כמובן מוכרת לרבים פה בשל השחקן הראשי האהוב היון-בין, וגם כי לסידרה הזו יש גם תרגום בעברית(גן סודי) של חברותינו מקבוצת התרגום.

Rebeccan

New member
ברוך הבא למועדון

אגב הפרסומות - האם תוכל לתרגם עבורנו את הפרסומות ? כל כך חבל שאין לנו אפשרות להבין את הפרסומות - ואין להן תרגום לאנגלית. ולגבי התרגום באתר - אשלח לך מסר

תודה

לגבי הפרסומות, אם יש לך במקרה קישורים שלהן תשלחי, אם לא אולי אני אנסה לתפוס אותן בוידאו, או לחפש אותן באתרים הקוריאניים.

Rebeccan

New member
חחח תזכור שאתה ביקשת ../images/Emo6.gif

הפרסומות של היון בין - תיבת פנדורה שלמה הנה אחת שממש תופסת את היחסים בין הבוס קים ג'ו וון למזכיר קים
http://www.youtube.com/watch?v=WD4NtWU4PSk אשמח אם תוכל לתרגם עבורנו

lolo1959

New member
לאליס 241!

חג שמח הייתי מעוניינת שתשלחי לי את הסידרה שהמלצת המצחיקה עם התרגום בעברית תודה פנינה [email protected]

Rebeccan

New member
כנסי לאתר asia4HB

ושם תוכלי למצוא את כל הסדרות שאת אוהבת

אליס241

New member
דרמה מדהימה ויש תרגום איכותי בעברית../images/Emo70.gif

אני אישית צחקתי התרגשתי ובכיתי לכן הדרמה הזאת מעולה! ובכלל ביני השתפר במשחק וזה היה חויות צפייה נהדרת של יומים מרתון משוגע :) תהנה ותספר חויות ואיזה פרק הגעת:)?:)

Maybe Its Me

New member
סדרה מצוינת! עכשיו תבין יותר את הקוריאנים../images/Emo8.gif

עם דפוסי התנהגות כמו של השחקנים הראשיים
. או כמו הבגד שהיון בין לובש שבזמנו כל בחור/בחורה הלכו עם זה, או הביטויים המפורסמים שהשפיעו על כל קוריאה
. אתה תהנה מזה, תראה עם אשתך זה אפילו יותר כיף

עליזה100

New member
גן סודי

היום יום שלישי חג הפסח סיימתי לראות את הסדרה בכיתי הרבה בפרקים האחרונים סדרה יפהיפיה אבל ציפיתי לסיום אחר עם חתונה ממליצה בחום

ראיתי כבר ארבעה פרקים

סיימתי אתמול בחילופין, הפרק הבא בטח יהיה שמח במיוחד. רואים שהתסריט כתוב היטב. למשל, כבר בהתחלה הציגו את הביית החשוך. בונים שם את הסיפור בהדרגה, רואים שיש נושאים שממתינים לתורם. זה לא כמו כמה דרמות אחרות בהן משחקים בצעד קדימה, צעד אחורה. בינתיים ממש כיף. היום לא ראינו פרק, בטח מחר נמשיך.

למעלה