ראיתי אביב בקוריאה

ראיתי אביב בקוריאה

השבוע ראיתי פרחים ראשונים. בדיוק יצאנו מהחורף של אפס מעלות, ועברנו את המקסימום עשר מעלות והגענו לימים יפים של חמש עשרה מעלות. אני מניח שיותר דרומית זה קרה יותר מוקדם, אבל באזורים שלי זה קורה השבוע. זה סתם עץ 'פשוט', שאני אוהבמאוד לראות את הפרחים שלו. זה אומר גם שפריחת עצי הדובדבן קרובה מאוד.

בסופר מוכרים עציצים

לפני שבוע וחצי כשנכנסתי לאחד הסופרים בסביבי, בכניסה הוקמו מדפם ארעיים, שעליהם הציבו מגוון עציצים למכירה. זו היתה תזכורת מרעננת שהאביב בפתח. כידוע הקוריאנים אוהבים פרחים מאוד. אז צילמתי (רק ששכחתי להעלות את זה פה אז) בפנה הימנית למטה על השלט כתוב 장미 ג'אנג-מי, שזה שמו של הפרח הכי ידוע כנראה. אני חושב שכולם מזהים. המחיר לעציץ 3,500 וואן (בערך 11 ש"ח), הרבה מהעציצים שם עולים פחות. אני חושב שזה ממש מראה כמה אוהבים פרחים, שזה מובן מאליו שאנשים ישמחו לקנות.ו

Rebeccan

New member
יא, איזה אוסף מענין

הלוואי עלינו כאלה צמחים בסופר. יש שם ורדים וגם בגוניה ורד - מצד ימין למטה בשמאל למעלה - צמח בשרני אוף, ברח השם ... אה, ניצנית מענין שיש גם רקפות - אלו בקרבת המדף, למטה וכמובן, איך אפשר בלי הקמליה - זו שיש לה ניצנים בלבד. ה"גבעולים חסרי העלים" מצד ימין - דרקונית, כאן בארץ נמכרים גם כן
על השיתוף

Rebeccan

New member
ליד הג'אנג מי (ורד, למי שלא זיהה)

מה שנמכר ב-2,000 וון - סיגל אפריקאי זה ממש זול בהשוואה לארץ - כאן העציצים נמכרים בכ-20 ש"ח

Rebeccan

New member
במדף העליון יש גם זיגוקקטוס

שכאן ובאירופה פורח לקראת כריסמס - וזה שמו העממי. אצלי הוא פורח על אדן החלון מסוף נובמבר ועד תחילת מרץ. הפריחה משגעת ... אם תרצה, אוסיף כאן צילום של פרח

פריחה של האביב!

בדיוק לפני שנתיים בתקופה זו הייתי בקוריאה איזה יופי אלוהים כמה יופי הפריחה,, במיוחד עץ הדובדבן אני מתגעגעת ,,

לאור העיניין בעציצים, הנה הצד השני

זה הצד השני של המעבר. שגם אותו צילמתי אז. בעוד שבצד הימניי רואים מאחורי העציצים חלק מאזור הפרות וירקות של הסופר, בצד שמאל רואים בברור שהסופר השתלט זמנית על חלק מהכניסה של הביניין בו הסופר נמצא. קצת הופתעתי לראות שם מבחר כזה גדול של קקטוסים

Rebeccan

New member
מזהה חלק

ואם אין שמות לצמחים שצילמת - בפורום גינון יכירו ויזהו הכל. יש שם את הזיגוקקטוס, סנסווירה = כידונן, קקטוסים - עם ראש צבעוני = זו הרכבה, הפרח בצבע תכלת - נדמה לי שזה כמו פעמוני גשם ... או מהמשפחה של יקינטון אחלה מגוון, כמו שכבר כתבתי

אליס241

New member
זה מדהים כמה הטבע עוצר נשימה../images/Emo141.gif

אני כל כך אוהבת שבקוריאה חילוף העונות כל כך ברור , אביב קיץ חורף( בישראל בחורף קר אין גשם ויש ימים שחם מאוד) לכן אני מאוד אוהבת את הפריחה ואת האביב שמגיע בקוריאה.

Maybe Its Me

New member
זה פשוט יפייפה!!../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

איזו פריחה יפה

galnet1

New member
אילו פרחים מדהימים!../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo142.gif../images/Emo39.gif

איזה יופי של עץ!

למעלה