רון שלום רב, 안녕하세요

kler18

New member
רון שלום רב, 안녕하세요

אנחנו כאן צופים בחדשות מיפן בדאגה גדולה לגבי הכורים שלהם, אתה בודאי גם עוקב אחרי החדשות משם.. רציתי לדעת איך הקוראנים מגיבים לזה ...האם יש פאניקה בכל אופן אתם הכי קרובים אליהם... אם תוכל לתת לנו סקירה קטנה משם נודה לך מאוד

galnet1

New member
../images/Emo101.gif מפורסמים קוריאנים תורמים ליפן

היי! אני ואחותי חברות בפורום אסיה תרבות ופנאי(וכותבות ביחד באותו שם משתמש...), ושיתפתי שם חדשות שליקטתי ותרגמתי. מקוות להשתלב גם בפורום הזה!
הנה החדשות: ***תורגם ע"י גלית*** ------------------------------------ השחקן באה יונג ג'ון (Bae Yong Joon, שיחק בWinter Sonata) אהוד מאוד ביפן, ובטוב ליבו החליט להעניק 900,000$ ליפן מוכת האסון. הסוכנות שלו מסרה: " לאחר ששמע כי ביפן יש אספקה וציוד מוגבלים, באה יונג ג'ון החליט לתרום במהירות מיליארד וון (שזה 900,000 דולר אמריקאי) לעזרה מיידית, בתקווה שיעזרו להחשת ההתאוששות. הכסף יועבר דרך סוכנות התיירות היפנית(Japan Tourism Agency) שתחלק אותו בין ארגונים שונים המעורבים במאמץ העזרה להתאוששות מהצונאמי/רעידת האדמה. באה יונג ג'ון גם מאוד מודאג באשר לנפגעים מחוסרי המזון והציוד הבסיסי, לכן החליט לספק מזון, שמיכות, ומוצרים אחרים". באה יונג ג'ון הוא לא השחקן היחיד שתורם כסף למדינה השכנה, וכמותו גם קים היון ג'ונג(SS501, שיחק בBoys Over Flowers ובMischievous Kiss) וג'אנג גון סוק(שיחק בYou're Beautiful ובMarry me Mary) שזוכים לאהבה רבה ביפן, החליטו לתרום 100,000$ ו120,000$ בהתאמה. ג'אנג גון סוק הודיע: "אני מקווה שהנפגעים יוכלו לחזור לחיים נורמליים בקרוב". הסוכנות של קים היון ג'ונג ביפן אמרה כי הכסף נועד לאזורים הנפגעים, ולמען הנפגעים עם הצרכים הגדולים ביותר. קים היון ג'ונג אמר "ליבי דואב כל כך לשמוע על כך. אני מקווה שכולם יכולים להישאר חזקים... אנשים רבים התלכדו במשבר הזה. כולם, בבקשה, בואו יחד עם לב אחד(?) "Everyone, please come together with one heart") " ------------------------------------ ההודעה של קים היון ג'ונג לנפגעי רעידת האדמה "אני שולח תנחומים עמוקים לנפגעי רעידת האדמה שהתרחשה באזור הצפון-מזרחי של האוקיינוס השקט. ב11 למרץ שמעתי על רעידת האדמה שהתרחשה בצפון-מזרח האוקיינוס השקט. אני מאוד מודאג לאחר שנודעתי על הנזק הנורא שנגרם כתוצאה מרעידת האדמה. מלכתחילה, האירוע היה אמור להתקיים היום(היה אמור להיות לו היום אירוע קידום), וציפיתי לפגוש את כולם. אבל בגלל האסון שקרה נאלצנו לבטל את התוכניות לבקר ביפן. איני יודע אם כל הנפגעים מרעידת האדמה הם במצב נורא או לא, אבל אני באמת מקווה שכולם ישמרו על בריאותם, וממשיך להתפלל שכולם יחזרו במהרה לחיות בביטחון ובשלווה. אני מחכה ליום בו אוכל לראות את כולם במיטבם". ------------------------------------ גם השלישיה JYJ שלחו הודעה ליפן "שלום. אנחנו JYJ. ג'אה ג'ונג(Jaejoong): "איני יודע במה להתחיל. בעקבות האסון הבלתי צפוי, רבים ביפן שקועים ביגון ובפחד, ואנו יודעים שביניהם נמצאים המעריצים היקרים שלנו, וליבותינו דואבים. אנו מתפללים למען אלה שהלכו לעולמם כתוצאה מרעידת האדמה שאירעה ביום שישי ולמען ביטחונם של אלה שעדיין נעדרים". יוצ'ון(Yoochun): "נגולה אבן מליבנו לאחר שיפן שחררה הודעת הרגעה, בצל פני האימה והאסון. אנו מאמינים שהאסון הזה הוא לא רק העצב של יפן אלא של כל בן אנוש. אם כולנו נתמלא תקווה ואומץ, אנו מאמינים שהעננים יעלמו בקרוב והשמש תזרח שוב". ג'ון סו(Junsu):" ביום רעידת האדמה הייתי בטוקיו, והייתי בשוק. לכן אני דואג לשלומם של הנעדרים היפנים, כולל הקוריאנים-יפנים. אנו בודקים את העיתונים וצופים בתקשורת(בחרדה). אנא אזרו כוחות למרות הקשיים. אנו מקווים לצבור כוחות אחד עם השני. אנו, JYJ, נחלוק איתכם". "מקווים להיפגש עם כל המעריצים היפנים בקרוב. אנו מייחלים לפגוש את כולכם. ואנחנו אוהבים אתכם". הם גם הודיעו בוידאו: http://www.youtube.com/watch?v=H5sJ2zpRUBU&feature=player_embedded#at=48 תרגום לוידאו: "שלום, כאן JYJ. איננו יודעים מהיכן להתחיל. שמענו שרעידת האדמה הגדולה והבלתי צפויה ביפן גרמה נזק רב להמון אנשים ביפן. ליבותינו דואבים מאוד ושקועים בעצב. ביפן נמצאים מעריצינו היקרים והרבה אנשים שתמכו בנו ואהבו אותנו. ליבותינו דואבים מלחשוב על כך. אנו, JYJ, נתפלל ממקום מושבנו שהדברים יסתדרו מהר ככל האפשר כך שכולם ביפן יהיו בסדר. היו חזקים כולם". ------------------------------------ גם Tohoshinki שחררו הודעה: "מאוד הופתענו לשמוע את החדשות על רעידת האדמה והצונאמי, ואנו דואגים לשלומם של מעריצינו ומכרינו ביפן. אנו באמת מקווים מעומק ליבותינו שכולם בסדר. הנזק גדול, ואיננו מסוגלים לתאר עד כמה כואב זה עבורכם. אנו מתפללים שכולכם תוכלו לחזק אחד את השני". ------------------------------------ גם השחקן סונג סונג הון(Song Seung Hun, שיחק בMy Princess, Autumn Tale ועוד) תרם כספים ליפן- 175,000$(200 מיליון וון), שהועברו לכוחות החילוץ ביפן. כוחות החילוץ היפנים(Salvation Army) הודיעו כי הוא העביר להם את הכספים ישירות לחשבון קופת הצדקה. סונג סונג הון אמר, "זה כל כך שובר את הלב לראות את אשר קרה ביפן, לכן הייתי חייב לעזור ולו מעט, והבנתי שעזרה לכוחות החילוץ תהיה הכי טובה. אם מישהו יכול לתרום משהו קטן, שינוי גדול יכול להתרחש". בינתיים, ב19 במרץ אמור להתקיים בסיאול אירוע צדקה של כוחות החילוץ. ---------------------------------- עידכוני הטוויטר של JYJ http://community.livejournal.com/omonatheydidnt/6174581.html#cutid1 חלק מהאימרות: ג'ונסו(Junsu): יפן, הארץ השכנה הכי קרובה אלינו... כאבכם הוא כאבנו... כולם, אנא התאחדו בתפילה למענם~ ג'אה-ג'ונג(Jaejoong) שלח את תקוותיו לעם ביפן :"כולם ביפן, אני מייחל לשלומכם". איך הם מתחשבים! פשוט לב זהב ---------------------------------- קארה(KARA) הודיעו כי כל ההכנסות מהסינגל החדש שלהן יועברו לכוחות ההצלה ביפן. נציג הבנות דיווח: "חברות KARA דואגות לעם ולמעריצים ביפן שהפגינו כל כך הרבה אהבה. הן מתעדכנות במתרחש דרך הטלוויזיה והאינטרנט... הן חיפשו דרך לעזור לנפגעים, והחליטו לתרום את הכסף מהסינגל החדש שלהן". ---------------------------------- הסוכנות YG Entertainment (שמנהלת את הלהקה ביג באנג, 2NE1...) דיווחה כי תתרום למאמצים ביפן 500,000$. הסוכנות החלה בקמפיין צדקה לפני ארבע שנים, דרכו הם עוזרים לארגוני צדקה שונים ע"י תרומת כספים ממכירת האלבומים שלהם. השנה, YG Entertainment החליטה לתרום 500 אלף דולר לקרנות סיוע החירום. נציג הסוכנות אמר: "אנו עדיין שוקלים לאיזה ארגון בדיוק לתרום. כספי תרומות נלקחו ממכירת האלבומים, והמוני מעריצים יפנים לקחו חלק בקמפיין במהלך השנים. התרומה נועדה לגמול על התמיכה שהמעריצים היפנים הפגינו כלפינו. קמפיין התרומות תמיד נעשה בסוף השנה, אך בעקבות האסון ביפן, החלטנו להקדים אותו כדי לעזור לכוחות החילוץ. כולנו מאוד מודאגים מההשפעות של אסון הטבע על העם". ---------------------------------- להקת הבנות SNSD כתבו באתר שלהן ביפנית: "אנו משתתפות בצערכם, הנפגעים. אנו רוצות להביע את תנחומינו העמוקים לנפגעי רעידת האדמה. שמענו על האסון כשהיינו בתאילנד. מאחר ואנו פעילות ביפן, אין זוהי בעייתו של זר, וכל חברות הלהקה מודעות לכך. אפילו עכשיו, לאחר האסון, צונאמי ואסונות מתרחשים וישנה סכנה ממשית. המצב הנוכחי מכאיב לליבותינו. אנו מתפללות מעומק ליבותינו שכולם יתגברו על הקשיים בשלווה". ---------------------------------- מפורסמים שתרמו עד כה: Bae Yong Joon, Ryu Shi Won, Choi Ji Woo, Kim Hyun Joong, Jang Geun Suk, Lee Byung Hun, Song Seung Hun, KARA. ----------------------------------

תודה בנות!!!!!!!!!!!!../images/Emo13.gif

תודה בנות על המידע ,,תמשיכו ליידע אותנו בפורום זה.

תודה על העידכון

מעניין מאוד לקרוא. אישתי עוקבת אחרי החדשות מיפן יותר ממני דרך הערוצים מיפן ומקוריאה. בקוריאה אנשים עדיין עוקבים בחדשות. אבל פחות. אני קצת שקוע בעבודה השבוע, אז פחות יוצא לי לעקוב.

למעלה