לכל מי שטייל בקוריאה...

לכל מי שטייל בקוריאה...

עם איזו חברת תיירות הייתם ממליצים לי לקחת טיול מאורגן לשם? וכמה כסף לדעתכם אני צריכה לקחת מעבר לתשלום על הטיול....

אליס241

New member
../images/Emo13.gifלגבי התשלום

זה מאוד תלוי בך. אני אישית בטיול שלי חשבתי גם יציאות מעבר בערב למעודנים או פאבים וגם קניות וכו' השאלה לכמה זמן את מתכוונת לטוס? ובתי מלונות או הוטלים? מה חשבת בתור מסלול? קיצר אשמח לעזור לך אם תתני לי בבקשה עוד פרטים. אני הייתי פעמיים בקוריאה פעם אחד ל 42 יום והפעם השנייה ל 7 ימים לכן יש לי קצת בתור טיול בלבד ידע :) בהצלחה

היי אליס.

קודם כל תודה על הרצון לעזור
אני מתכננת ביחד עם בעלי לקחת טיול מאורגן ב"ה בסביבות יוני-יולי. ואין לי מושג לגבי כלום. בנתיים ממה שראיתי באשת טורס זה עולה בערך 2600 דולר לאדם לעשרה ימים. השאלה הראשונה היא: האם טיול במשך כעשרה ימים יוזיל לי את הטיול בהרבה? כמה בערך זה יוזיל לי אם אני אסע עצמאית ולא מאורגן ל-10 ימים? דבר שני: אם כבר מאורגן אז עם איזו חברה הכי מומלץ לסגור? דבר שלישי: כמה כסף כל אחד מאיתנו צריך לבזבוז? בהתחשב שכן נרצה לצאת קצת, לאכול בחוץ, ולבזבז מעט, כמובן הכל בפרופורציה ולא מתכוונים לקנות כל מה שאנחנו רואים
דבר רביעי: מה יהיה מזג האוויר? אשמח לתשובות ולכל מידע מועיל אחר. תודה

אליס241

New member
../images/Emo140.gifבוקר טוב

עונה לגבי מה שאני יכולה :) ראשית קראתי כאן בפייסבוק שיש קבוצה שמתארגנת לטיול מאורגן עם מדריכים ישראלים קוריאנים :) לגבי המחיר בגלל שזה טיול מאורגן זה קצת יקר אבל זה תלוי. לגבי הטיסות את יכולה להזמין לא דווקא דרך קוריאן איירלנס ולמצוא טיסות ב 700 דולר כמובן שהיה קונשין במקום אחר, המחירים של קוריאן בדרך כלל זה בסביבות 1200 דולר עד 1500 דולר. בתי מלונות זה תלוי מה אתם רוצים ואיפה המיקום? אנחנו ישנו במקום מדהים חדר נקי וזה הוטל כיאלו בית מלון אצלנו לכל דבר וכו' המחירים לאדם זה בסביבות 35 דולר לאדם עד 100 וכו במלונות פאר תלוי מה אתם רוצים! לי אישית היה חשוב מקלחת וחדר נקי מאוד ואיזור קרוב לכל מקום. לגבי מאורגן זה קל ונוח יותר זה בטוח אבל ויש אבל ענקי אתם חייבים לעמוד בזמנים ולעשות מה שרוצים. לגבי חברות מאורגנות אני אישית לא מכירה\ אני יודעת שמתארגנת כאן קבוצה מעבר אני לא יכולה לעזור. אני אישית פעמיים הלכתי לא מאורגן אבל מאורגן כי ידענו מה אנחנו הולכות לראות ושם היה מאוד קל להסתדר ברכבות וכו'. לגבי ביזבוזים אוכל מקומי זול מאוד קימפפ עולה 1500 וון שזה כמעט דולר וקצת וכו' זה שוב תלוי כי חוץ מרכבות ואוכל שכל זה יכול לעלות לך גג ביום 20 דולר הכל תלוי בך! אני יודעת שסרטים לא יקר שם היינו המון בבתי קולנוע בקוריאה, פאבים זה בחינם מעודונים זה 20 עד 30 וון לילה כולל שתיה. הצגות זה מאוד תלוי בהצגה שאת רוצה לצפות. את צריכה לחשב את כרטיסי הכניסה למקומות לדוג מגדל הנאם סאן \ או הארמונות( ארמונות זה בדרך כלל 1000 ווון או 2000 וון שזה כלום). עוד פעם זה תלוי בכם. ומה אתם אוהבים לעשות \ בדרך כלל שהולכים ל עשרה ימים מטיילים במרתון ורואים המון ככה שמגיעים לחדר בלילה ומעולפים אחרי הליכות, והמדרגות שיש בקוריאה! באמת יוצאים מוקדם ופשוט לא חזורים כהכל חויוה מרתקת! מקווה שעזרתי קצת אשמח לעזור במה שאני יודעת. ובנות יקרות יש כאן מלאה בנות שטיילו כבר , אנא תעזרו אחת לשנייה תודה.

תודה רבה אליס. אני אמשיך לברר לגבי חברות

נסיעות ונראה מה נמצא
המון תודה על העזרה.

למעלה