קוריאנית

kim87

New member
קוריאנית

שלום לפורום, רציתי לשאול אם יש מקור אינטרנטי לדקדוק קוריאני? התחלתי ללמוד קצת בכוחות עצמי, ובגלל שאני לומדת יפנית אני רוצה הרבה דימיון במבנה המשפט.... יש מישהו שיכול לסייע לי בקוריאנית? קמסה המנידה

מקווה שיתנו לך המלצות

בינתיים, תעייני בקישורי הפורום. ניסיתי לאסוף שם המלצות במשך הזמן והצטברו כמה. (מצ"ב) אם משהו משם לא עובד, נא לעדכן. אם יש לכם אתר מועיל ללימוד קוראנית שלא ברשימה, נא לעדכן. מי שלומדים קוריאנית תוך שימוש באינטרנט, מוזמנים לספר לנו במה משתמשים. אני משתמש כיום בעיקר בספרים כשיש לי זמן.

לימוד קוריאנית!!!

אני בתקופה האחרונה לומדת את השפה יותר טוב ,,עם קוריאנית חמודה שגרה בתל אביב ואנחנו אימצנו אותה למשפחתנו בשמחה ,,כל יום שישי היא מלמדת אותי מילים ומשפטים בקוריאנית ואני מלמדת אותה את אותם המילים בעברית ככה אנחנו משפרות את השפה ...את האותיות והעיצורים למדתי דרך האינטרנט,,

kim87

New member
אני יודעת

על מי את מדברת.......
גם אני התחלתי ללמוד איתה באותו אופן שבו את לומדת.... ואני מודה לה מקרב לב על התשומת לב והסבלנות. אבל בגלל שיש לי רקע ביפנית והשפות דומות מבחינה תחבירית, הייתי שמחה לו יכולתי להשוות איתה דברים שקשורים לתחביר ולדימיון בין שתי השפות. אבל זה לא מנומס, וגם היא לא יודעת יפנית (עד כמה שאני יודעת). לכם אני מנסה למצוא מקורות נוספים שיוכלו לסייע לי. ואת הכתב כבר למדתי...
תודה על התגובה! נ.ב. החבר'ה מחיפה רצו שתבואי למפגשים בימי שלישי, האם תבואי?

hbr581

New member
לימוד קוריאני

האם הקוריאנית החמודה
מוכנה לתת שיעורים פרטיים ,כמובן בתשלום! תודה

Maybe Its Me

New member
איזה כיף שמצאת קוריאנית בתל אביב!

אני מתל אביב ואני לומדת את השפה דרך האינטרנט אבל כמובן שזה לא אותו הדבר בלי תרגול אמיתי. לא מצאתי אף אחד מתל אביב שיוכל לעזור לי (פרט לasiaknowledge)אך הקורס שלהם מתחיל בימים שאני לא יכולה
איזה כיף לכן כל הכבוד

Shelly Meow

New member
אתר מעולה והכי כיף - חינם!

http://talktomeinkorean.com שיעורים בכתב ובקטעי סאונד, עם הסברים מעולים על מה שעומד מאחורי המילים, הפירוש שלהן, ואיך ומתי נכון להשתמש בהם. ברמות עולות (1 עד 4 אם אני לא טועה) ושיעורי איאגי למתקדמים. אני לומדת משם...

Maybe Its Me

New member
וואו אתר מעניין מאוד!../images/Emo12.gif

יש שם אפילו חוברות עבודה וMP3 וקבצי PDF להורדה חינם.

למעלה