מה דעתכן על מילון קוריאנית לחובבי הדרמות?

GnomeBubble

New member
יפה!

נראה לי שאתה הראשון שהבין את זה.
אולי כי כתבתי את זה הפעם, אבל בכל זאת כל הכבוד.

elinoy92

New member
רעיון מגניב

לצערי אני לא יודעת קוריאנית ולכן זה יהיה לי שימושי ...:) תוכלו אולי לכתוב את זה גם באנגלית קוריאנית? חח שנדע בדיוק איך לבטא...:)

dmedina

New member
יש לי ספרון של שפה יומיומית וסלנג../images/Emo63.gif

כולל קללות
(גם זה חלק מהשפה) שלא תמצאו בשום מילון ושבכל זאת יוצא לשמוע בסרטים או בסדרות האקשן. אני לא מעודדת קללות, אבל כדאי שתדעו אם בורכתם או להיפך - וזה חלק ממש קטן מתוך הספרון. חשבתי לסרוק את הספרון הזה ולהעלות אותו לספריית התמונות או לאיזה שהוא אלבום שיכלול קטעים מספרי לימוד בקוריאנית. אם למישהו יש אותו גם כן, הוא נקרא: Making out in Korean...אה, שכחתי, גם כמה מילים מאוד אינטימיות, שאת הדפים האלו אני יכולה לא להעלות, אם הבוס יגיד. מה אתם אומרים

lim55

New member
קדימה !! לעבודה !!

זה רעיון מעולה. כל הכבוד ! ו....אל תחסירי אף עמוד, טוב?
אני מקווה שלא תהיה התנגדות בדרגים הגבוהים.

giligil11

New member
../images/Emo45.gif הדרגים הגבוהים ישנים../images/Emo70.gif

סתם! יאללה גם אני אשמח!

kiCkiC

New member
דרג אחד ער...

ומאוד היה רוצה עוד קללות בקוריאנית

giligil11

New member
../images/Emo12.gifבוקר טוב דרג../images/Emo70.gif

אל תקללי אותי, בצחוק, נשבעת לך, זה היה בצחוק! רציתי ללמוד סלנג.....

kiCkiC

New member
לא לדאוג

סלנג זה החלק הכי כיפי בלמידת שפה
במיוחד הקללות! האמת שנתקלתי בספר making out in Japanese אבל לא בקוריאנית לצערי...

dmedina

New member
קניתי את הספר ברשת, אבל לא ידעתי

בעצם מה יש בו, הנה לך דוגמית, בינתיים, אבל אני מעתיקה את התרגום באנגלית, כי לא נעים לי לכתוב מילים כאלה בעברית 니미 씹할 놈 - mother fucker מילולית: אמא ש'כה (נימי) דופק (שיב-הל) בחור (נום) (או כמו שאומרים בעברית 'אחד ש...) 씨발 놈 - fuck you או 좆까 개 새끼 - son of a bitch השאר ביום ראשון.

GnomeBubble

New member
מעניין שאין את זה במילונים

בויקי יש כמובן, אבל לא ב-naver. מסתבר שקוריאה יותר פוריטנית מארצות הברית.
מצד שני, בסרטים באמת שומעים את זה כל רגע. כך שלא ראיתי בחיי את המילים האלה במילון, אבל בהתחשב בזה ששמעתי בסרטים כל הזמן את המילים האלה, בסיטואציות מאוד ברורות, לא יכולתי שלא להכיר אותם.

juya

New member
אם את משתמשת במילים האלא...

יהיה לך קשה למצוא חברים..^ ^ קריאנים לא משתמשים קללות באופן קבוע . ומילים האלו(למעלה) הם מאוד גסות בין הקללות קוריאניות. ה"טיפ" שלי : אל תשתמשי בכלל המילים האלו~~~~~ ^ ^

dmedina

New member
חס וחלילה! ../images/Emo9.gifלא משתמשים במילים האלה

זה רק כדי שנבין מה הם אומרים בסרטים, או אם במקרה ניתקל במשפטים האלו ברחוב (בקוריאה....) , שלא נחשוב שזאת ברכה ו'נחזיר ברכה' בטעות.

kiCkiC

New member
הכל למען לימוד השפה...

אנחנו פשוט יסודיים מאוד ורוצים לדעת הכל

juya

New member
אם תתקלו במשפטים

האלו בקוריאה, תתרחקו ממי שאמר אותם .^ ^ לא יתכן שהוא האיש שאתם יכולים לסמוך עלו. אם אני מגזימה? לא. אני קוריאנית נורמלית/ דור חדש עם open mind, אבל על אנשים שמשתמשים בקללות כאלו, אין מקום לתרוצים.

dmedina

New member
נשמע לי קצת היסטרי

אדם שמקלל הוא לא בהכרח אדם שאסור לסמוך עליו. אחדים מידידי הטובים..... אבל אנחנו הישראלים לא מחונכים כמו הקוריאנים

lim55

New member
קנצ'אנה..

זה רק לידע כללי. הזכרת לי מקרה מלפני 12 שנה בערך כשרק התחלתי ללמוד צרפתית, המילים הראשונות שלימדו אותי היו כמובן קללות ( שפה מאד עשירה בקללות ובכלל..) ערב אחד ישבתי ליד הבר (במקום שבו עבדתי) ודברתי עם אחד מהחברה. הוא שאל אותי מה כבר הספקתי ללמוד בצרפתית, אני לתומי חשבתי שהוא יצחק אם אני אשתמש במילים החדשות שלמדתי אז אמרתי לו אותן, קללות עסיסיות ביותר. הבחור השתנק ונפגע עד עמקי נשמתו אפילו חצי חיוך לא נתן לי. הייתי בשוק כמה שניסיתי לפייס אותו הוא עדיין נראה פגוע... מוזר. בעצם , עכשיו אני נזכרת בדיוק במה שאמרתי לו, אמרתי לו בסה"כ " סתום את הפה!!" אבל בצורה הכי מעליבה שאפשר. והוא אכן נעלב.
את הלקח שלי, למדתי.

אני מישתמשת ב

דה (נה)=כן אניו או אניהה=לא ביאנה=מיצטער יובסאו=הלו צ'ינצ'ה=באמת ואלה בערך כל המילים שאני יודעת...

Bar2be

New member
ביצ'ניה??????? (השתגעת)

אני מין צועקת על חברות שלי bichanya?~?~?

למעלה