איך אומרים הקונה מטטה בקוריאנית?

kiCkiC

New member
../images/Emo109.gifאיך אומרים הקונה מטטה בקוריאנית?../images/Emo109.gif

בזכות אוני לירון זכיתי להזדמנות להריץ חיפושים על קלאסיקות מצויירות בקוריאנית! יש לי חולשה לסרטים מצויירים, כן.. עד היום... מה לעשות, קשה לגדול
בכל אופן חשבתי לחלוק את מיטב השירים הקלאסיים שהצלחתי להעלות בחכתי הצנועה, מקווה שתהנו כמו שאני נהניתי ואם אתם מוצאים תוספות אתם מוזמנים!! אני מחלקת את השרשור לפי סרטים, אז אם יש לכם תוספות לסרטים שהבאתי, שרשרו לסרט הנכון
ד"א, התשובה לשאלה בנושא: 하쿠나 마타타 ותודה רבה ללירון

אליס241

New member
../images/Emo23.gifלמורן היקרה../images/Emo23.gif

נתחיל בתודה רבה, פשוט היה תהנוג לראות ולצחוק מהלב!!! איזה שירשור מדהים, אני חייבת לציין מאמי שאת מלכה, אין , אין אלייךךךך!! איך חשבת על זה? אהה זה פשוט מושלם! אין אחד שלא גדל על הסרטים היפים, והמרגשים האלה! ולראות את זה בקוריאנית זה מצחיק בטרוף... סימבה הקונה מטטה איזה קטע ענק!!! לא הפסקתי לצחוק, איזה מתוקי סימבה? והילד ששר איזה כול יפה יש לו! פשוט בשעה כזאת בלילה, אני מחייכת חיוך ענק נהנתי מכול סרט, ונזכרתי בילדות! אחחח כמה זמן עבר!! באסה! אז מורן יקרתי , מתוקה תודה , תודה, תודה ,תודה, רבה , על השירשור שנותן לי ללכת לישון הם חיוך ואהבה בלב! אוהבת אותך תמשיכי בעבודה המדהימה שאת עושה כאן בפורם ובכלל!! נשיקות חיבוקים אוהבת אוהבת אוהבת אוהבת אוהבת אוהבת אליס!!

sof10

New member
מורני ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

מורנוש- הוכחה אחר הוכחה לכל מה שאני מציינת תמיד .

העונג כולו שלי ../images/Emo13.gif

מי מתרגם לי את זה לקוריאנית?
אוני סוף סוף למדה את השירים של מלך האריות בזכות זה...חינוך מחדש בגילי המבוגר.

kriefe

New member
ענק../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

גדול... מדהים... מקסים.... מרגש.... כל כך
לראות ולשמוע את הנוסטלגיה הזו בשפה הקוריאנית... עכשיו נראה אותך מוצאת את הנוסטלגיה של ילדותינו בקוריאנית... ואת יודעת לאיזו ילדות אני מתכוונת
רבה, רבה... את פשוט האור של היום הזה...

תתפלאי, אני

ומורן ראינו את הדרדסים או כמו שהם בקוריאה קוראים להם SMURFU ביוטוב לפני כמה ימים וזה היה די חמוד ומצחיק. לפני כמה זמן גם יצא לי לראות את בינבה החיפושית הצהובה רק שמשום מה לא קראו לה שם בינבה-היה לה שם אחר לגמרי שם. |מוכה|

אליס241

New member
תצרפי את זה , זה היה מצחיק לראות! וזה באמת

נוסטלגיה של הילדות, בימבה דרדסים !! ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק!! אני כול כך נהנתי לראות את זה אתמול בלילה! ובכלל שמעתי שזה הרעיון של שניכם אז לירון תודה גם לך:)

למעלה