סקירה והמלצות על דרמות קוריאניות

Doe7

New member
Stairway To Heaven

Stairway To Heaven או בעברית "מדרגות לגן עדן" הינה מלודרמה נוספת שראיתי, מדובר בטלנובלה אמיתית שיש לי רגשות מעורבים כלפיה. מדובר בסוחט דמעות אמיתי.. כמות הדמעות שנשפכה שם היא הגדולה ביותר שיצא לי לראות
השם לקוח מתוך הלהיט המפורסם של להקת לד-זפלין באותו שם, וגם השיר עצמו בעיבוד אקוסטי ויפיפה מופיע בסוף הסדרה. הסדרה זכתה לפופולריות עצומה באסיה, היתה במקום השלישי בסדרות הכי פופולריות בקוריאה באותה שנה, והזניקה לפופולריות את שני השחקנים הראשיים. משנת 2003 ערוץ SBS 20 פרקים זוג ראשי - Choi Ji Woo המסולקנת, ו- Kwon Sang Woo ההורס Jung Suh(Choi Ji Woo ו- ( Song Joo(Kwon Sang Woo הם חברי ילדות עם קשר שהפך לאהבה, ג'אנג סו גדלה ללא אמא, סונג ג'ו ללא אבא. עד שיום אחד אביה מחליט להתחתן בשנית עם מרשעת אמיתית (כזו שלא רואים הרבה בקוריאניות..) האם החורגת מביאה אתה בת מרשעת ובן טוב. האם שחומדת את סונג ג'ו העשיר לביתה מצליחה לשבש את התוכניות של השניים ללימודים בארה"ב, כך שסונג ג'ו נוסע ומשאיר ג'אנג סו מאחור לסבול לא מעט.. לאחר שנים הוא חוזר, וג'אנג סו הנרגשת ממהרת לפגוש אותה.. אלא שהאחות הקנאית פוגעת בה עם הרכב, משבשת ראיות וכום חושבים שג'אנג סו מתה.. רק שהיא לא!.. היא פשוט אבדה את הזכרון וחיה תחת השם קים גי'-סו עם האח החורג בחלק אחר של העיר, שמאוהב בה בסתר. וסונג ג' מאורס לאחות החורגת. יום אחד סונג ג'ו, שלא שכח אותה רואה אותה במקרה רחוב ומכאן מתחיל לו סיפור אהבה עם הרבה מכשולים הכוללים, אבדן זהות, שכחה, עיוורון, סרטן, אם חורגת רעה, ארוסה ממורמרת ואח חורג שמקשה על העניינים המסובכים ממילא.. למרות העלילה המסובכת, השחקנים הראשיים משחקים טוב מאוד, למרות האובר דרמטיות יש המון רגעים מרגשים באמת בין שלושת השחקנים המובילים והרבה בכי כפי שציינתי. ראוי לציון מיוחד האח החורג שמשחק מעולה (השחקן הלא מוכר Shin Hyun Joon) שכל סצינה שלו משדרגת. אחת הסיבות שצפיתי בסדרה הזו עד הסוף למרות שעצבנה אותי לא מעט זה פסקול מצויין גם כאן עם שירים מעולים שמשלבים שירים קוריאניים ואמריקאיים. פריט טריוויה חביב - מספרים שבאחד הסצינות (לא אמרו איזו) קואון סאנג וו (סונג ג'ו) , בכה כל כך שאפילו גרם לחלק מאנשי הסט לדמוע. כשראיתי את הסצינה מיד זיהית אותה, הוא בהחלט משכנע.. הסצינה היתה נורא אמיתית וכ"כ כואבת שאפילו אני בכיתי.

Doe7

New member
권상우 כיף שמישהי שחושבת כמ

אני לא מתחברת לכל הילדים היפניים/קוריאניים עם איפור שנראים כמו בנות, הקוריאני שלי צריך להיראות ככה:

kriefe

New member
אחחחחחח

נראה לי שיש איזה שהוא שריר קטן בבטן התחתונה שהוא שכח לפתח... אה, לא?!? טוב נו, ניקח אותו גם ככה!!!

kiCkiC

New member
למה או או כשאפשר גם וגם? ../images/Emo8.gif

גם גברים וגם ילדים יפים... יש לו סרט חמוד... Love So Divine - 신부수업... קיטשי בטירוף אבל הוא פשוט כל כך מקסים שם! הטריילר

Doe7

New member
איזה קטע, ראיתי אותו אתמול../images/Emo2.gif

והוא ממש מתוק שם..

Doe7

New member
Bad Love

דרמה נוספת בכיכובו של Kwan Sang Woo, הפעם ללא סוף טרגי (די מפתיע האמת..
) שהצליחה מאוד ביפן. בקוריאנית - 못된 사랑, בעברית "אהבה רעה" משנת 2007 KBS 20 פרקים זוג מוביל - ( Kwan Sang Woo - (Yong Ki ו- ( Lee yo won (Na In Jang את הצלע השלישית במשולש הרומנטי משחק Soo Hwan) Kim Sang Soo), שיחק גם בפול האוס את מין היון. פריט טריוויה משעשע לפני התקציר - הסדרה גרמה למיני שערוריה בקוריאה כששודר שם הפרק הראשון, שבו הציגו סצינת סקס לוהטת במעלית בין יונג קי (KSW, קיצור ל- kwan Sang Woo) לבין השחקנית המשנה -Cha Ye Reon, וגם הציגו באותו פרק את השחקנית הראשית נכנסת למיטה עם סו הוואן, בפגישה הראשונה... מוזרים הקוראנים האלה, או שאין אפילו נשיקה או שיש הכל ועוד בפרק אחד
.. האחד הראיונות KSW סיפר שלקח להם 10 שעות (!) לצלם את הסצינה הלוהטת... בטח לא רגילים שם לדברים כאלה
. תקציר - אין ג'אנג משחקת צ'לנית (מנגנת בצ'לו..למי שלא הבין) צעירה שפוגשת בגבר חלמותיה - סו הוואן שעובד תחת אביו של יונג קי. הם מתאהבים והיא מתמסרת לו בפגישה הראשונה.. היא רק לא יודעת שהוא נשוי. הוא מספר לה, אשתו מגלה וגורמת ללא מעט בלאגנים. יונג קי הוא אומן מרדן שמסרב לרשת את החברה של אביו, ומנהל רומן עם ג'ו אן המתוסבכת (כאן נכנסת הסצינה המדוברת). הוא עוזב איתה לארה"ב אבל חוזר שבור ומיוסר לאחר שהיא מתאבדת.. אין ג'אנג הופכת להיות קרה ומדוכאת לאחר הטרגדיה שלה והגורל מפגיש בינה לבין יונג קי, שחוזר לעבוד אצל אביו יחד עם סו הוואן, שעדיין מאוהב בה. שלושתם נפגשים שוב.. וע"מ לתבל את הדרמה החזירו את האקסית מן המתים (לא בדיוק היא פשוט משחקת תפקיד כפול..) האם יצליחו להתגבר על המכשולים החיצוניים והפנימיים שלהם ולזכות באהבה?! יקח לכם 19 פרקים לגלות.. הסיכום שלי - התחיל מצויין, עם הרבה סצינות טובות וקצב מסחרר.. המשיך רע, בדיוק כמו השם.. לא היתה שום כימיה בין השחקנים הראשיים, להיפך הכימיה היתה בין KSW לבין האקסית, ובין אין ג'אנג וסו הוואן... אין ג'אנג היתה מדוכאת ומדכאת, סו הוואן מאובן ואנמי כמו בפול האוס. רק KSW הציל שם את היום ואת הסדרה..

kriefe

New member
../images/Emo14.gifSnow Queen../images/Emo14.gif

• שם הדרמה:Snow Queen/눈의 여왕/מלכת השלג • שנה: 2006 • ערוץ: KBS2 • ז'אנר: דרמה רומנטית • מספר פרקים: 16 • הזוג הראשי: Hyun Bin (
) Sung Yu Ri (
) • תקציר: סיפור העלילה מתחיל בהיכרות של Tae-woong (
), גאון בן 17, עם שני האנשים שעתידים לשנות את חייו: Jeong-kyuis, גאון כמותו, שבתחילה שימש יותר כיריבו, אך הופך עם הזמן לחברו הטוב ו - Bo-ra (
), ילדה מתוקה, המתאהבת בו לאחר שהוא מציל אותה והם "בורחים" יחד לבילוי בפארק שעשועים. דרכיהם של השלושה נפרדות ושמונה שנים לאחר מכן פוגש Tae-woong, כעת מתאגרף סוג ז', ב - Bo-ra, שהפכה לאישה מרשעת וקרת לב ה"מבלה" את חייה בלפגוע בכל מי שנקלע בדרכה. פגישתם המחודשת של השניים פותחת את תיבת הפנדורה של עברם...
אני בשוק, אני בהלם, אני המומה, שאני הראשונה לכתוב עליה ורק עכשיו... הדרמה הראשונה שלי (לאחר סאם סון, כמובן) ווואו כמה בכיתי בה.... (לא סתם שמתי לב שבור בכותרת שלה) Hyun-Bin מדהים ביופיו ובמשחקו פה (דבר שאני יכולה להגיד עליו אך ורק בדרמה הזו...). אני מבטיחה לכם שברגע שתתחילו לצפות, לא תוכלו להפסיק... (אני סיימתי אותה בארבעה ימים וזה רק בגלל שהייתי צריכה ללכת לעבודה מדי יום ביומו...)

mishi 1

New member
סדרה מדהימה ../images/Emo47.gif

מאוד אהבתי אותה, אצלי היא ממש בטופ
כל מי שרוצה פרטים נוספים על הסדרה מוזמן לפנות אלי במסר

giligil11

New member
מרגשת ומדהימה, אהבתי!

סל הטישו התמלא במהלך ליל הצפיה, והמשיך להתמלא אחרי העבודה... לא נרדמתי עד שראיתי את הפרק האחרון.

SamLin

New member
אני ראיתי 6 פרקים ביוטוב

אבל אין שם את כל הפרקים..וזה לא עובד לי עכשיו :( יש איזשהו אתר שאפשר לראות בעברית? או להוריד? אני ממש רוצה להמשיך לראות..כמה בכיתי :(

Gitana

New member
../images/Emo41.gifMY GIRL../images/Emo41.gif

שם: My girl / Ma-i-geol ערוץ: SBS פרקים:16 שנה:2005 העלילה: ג`ו יו רין ואביה חיים בדרך מאוד מיוחדת, הם נודדים ממקום למקום, מארץ לארץ ומתקיימים ממעשי נוכלות ורמאויות בשביל לשרוד. יום אחד כשג`ו יו רין מנסה לברוח מפושעים להם אביה חייב כסף היא ניתקלת בסאול גונג צ`אן, יורש עשיר של רשת בתי מלון מפורסמת. באותה העת סאול גונג צ`אן מחפש את בת דודתו האובדת. סבו חולה מאוד ובקשתו האחרונה היא להכיר את נכדתו בטרם ימות והנכד האוהב מעוניין למלא בכל דרך את משאלתו האחרונה של הסב. כשסאול גונג צ`אן מגלה שג`ו יו רין היא נוכלת מצטיינת הוא מחליט לשכור אותה על מנת שתתחזה לבת דודתו האובדת ובכך לשמח את סבו ולמלא את משאלתו האחרונה לפני מותו. האם בני המשפחה יגלו את התרמית? ומה יקרה אם וכאשר יגלו את האמת? בנוסף הדברים מסתבכים עוד יותר כשנכנסים לתמונה בן דודו הרחוק של סאול גונג צ`אן, סאול ז`ונג וו, בחור צעיר ורודף נשים וחברתו לשעבר של סאול גונג צ`יאן - קים סה יון, טניסאית מפורסמת ומצליחה ששבה לקוריאה במטרה להשיב אליה את אהובה אותה נטשה קודם לכן לטובת קריירת הטניס שלה. ``MY GIRL`` היא דרמה קומית, מאוד מאוד משעשעת שמצליחה להוציא מהצופה הרבה יותר מחיוך אחד לצד סצינות מסעירות ומרגשות שבהן לא יהייה אפשר להפסיק את הדמעות... שחקנים ראשיים:לי דונג ווק ולי דה הא לעוד מידע, תמונות, סרטונים ועוד תוכלו למצוא בספיישל שהכנתי לסדרה בפורום הטלנובלות בשנה שעברה.

Gitana

New member
../images/Emo41.gifTHANK YOU../images/Emo41.gif

שם הסדרה בקוריאנית:고맙습니다 ערוץ: MBC מספר פרקים: 16 שנה: 2007 העלילה: לי בום הקטנה מתגוררת בכפר קטן יחד עם אמה והסב של אמה הסובל מאלצהיימר. למרות שאיננה מודעת לכך, בום חולה באיידס אחרי שהודבקה בטעות בעת אשפוז בבית החולים. אמה שרצתה למנוע ממנה את את דבר היותה חולה אמרה לה כי היא מן מלאך שהגיע לכדור הארץ ובגלל היותה מלאך אסור לילדים ולאנשים אחרים לראות את דמה מאחר ומדובר בדם מיוחד במינו. לכן, בכל פעם שבום תיפצע עליה לטפל בפציעה בכוחות עצמה בלי לאפשר לאחרים לעזור לה. וכך, הגנה האם על בתה ועל הסובבים את בתה מפני מחלת האיידס. הרופאה ששגתה וגרמה להידבקותה של בום באיידס חלתה בסרטן ומשאלתה האחרונה הייתה לאתר את הילדה לה היא הרסה את החיים ולבקש ממנה סליחה. היא לא מספיקה לעשות זאת ולכן, בטרם מתה היא ביקשה מידידה הרופא שיבקש סליחה מבום בשמה. הרופא הגיע לכפר והוא ניקלע לבית של בום בלי לדעת שהיא הילדה עליה דיברה חברתו הרופא שמתה, הוא השכיר אצל המשפחה חדר ולאט לאט התחיל לחבב את המשפחה כולה ולהיקשר אליהם. זוהי סדרה אנושית ומרגשת על ילדה מקסימה שמתמודדת עם מציאות לא קלה, ולמרות אותה מציאות מנסה לחיות כמו ילדה רגילה כמה שרק ניתן. דעתי על הסדרה: זאת אחת הסדרות הראשונות שראיתי, החלטתי לצפות בה אחרי שקראתי תגובות מאוד חיוביות ואכן לא התאכזבתי. מדובר בסדרה מקסימה ומאוד מרגשת. הגיבורה הראשית בעלילה היא ילדה מדהימה ששיחקה בצורה יוצאת דופן והצליחה לרגש בכל פעם מחדש בכל סצינה וסצינה. השחקן הראשי ג'אנג היוק אחד מהשחקנים המועדפים עלי, בהתחלה קשה מאוד לחבב את דמותו הצינית והקשוחה אך ככל שהתקדמה העלילה כך דמותו השתנתה לטובה וקשה שלא לחבב אותו. מלבד "טאנק יו" ראיתי אותו לא מזמן גם בסדרה החדישה בכיכובו "רוברס", מה הוא כיכב לצידה של הכוכבת של "מיי גירל" לי דא הא. השחקנית הראשית היא גונג היו ג'ין אותה גם ראיתי בסדרה היפה "שלום מורתי". ב"טאנק יו" היה לה תפקיד מאוד חיוור כי כך תפקידה נתבקש להיות...היא הייתה אישה שמחקה את עצמה כאישה וראתה בה רק אם של ילדה חולת איידס לה הקדישה את כל חייה. יש כמה פרקים שבהם (מאחר וישנו רופא בעלילה) רואים יותר מידי דם, אבל הם קטעים בודדים וחוץ מזה אין משהו קשה לצפייה בסדרה. לדעתי, נוער יתקשה להתחבר לסדרה בגלל הנושאים הרציניים שבה (איידס, אלצהיימר) אבל הקהל הבוגר יותר יוקסם ממנה. בשורה תחתונה: סדרה מאוד מומלצת!!!

למעלה