שירשור המוזיקה הקוראנית

kiCkiC

New member
CandyMan - 캔디맨

צמד חמד, הוא בעיקר מנגן, היא בעיקר שרה (קול מדהים!) וביחד... אחת הלהקות היותר טובות לטעמי
(אל תשאלו אותי מה השמות.. אין לי מושג חחח) הרבה חומר עליהם באנגלית לא מצאתי, אבל לפי מה שהבנתי הם קיימים כבר משנת 2000. מוסיקה רוק/פופ. צרפתי קישור לאתר JukeOn בו אפשר לשמוע חלק מהשירים (לא את כולו, דקה מהשיר). מה שמעולה באתר הזה הוא שיש את המילים לכל שיר (האייקון אחרי הרמקול).

kriefe

New member
Kim Jong Kook

בעל קול היתוש... כמו שצוחקים עליו חבריו למקצוע. קים ג'ונג קוק (מוזר לכתוב את שמו בעברית
) החל את הקריירה בשנת 1995 כחלק מהצמד Turbo והפך לסולן ב-2001 לאחר שהצמד התפרק. מאז ועד 2006 הוציא ג'ונג קוק 4 אלבומים, המורכבים בעיקר מבלדות רומנטיות.... מאפריל 2006 ג'ונג קוק שר בעיקר במקלחת הצבאית, מאחר והוא ממלא את חובתו כגבר קוריאני, חובה שצפויה להסתיים באפריל הקרוב. צופי X-man מכירים את סיפור הרומן בינו לבין Yoon Eun Hye (את זה אני לא יודעת לרשום בעברית, גם אם תהרגו אותי...) שנראה לי הקפיץ מניות לשנהם... נורא קשה לי לבחור שיר אהוב, אז צרפתי שניים מאוד מוכרים: הראשון הוא שיר ששוחרר ביום הולדתו שנה שעברה ובשני מכבבת ה"חברה" Yoon Eun Hye (שימו לב שלא מראים את פרצופו של ג'ונג קוק לאורך כל הקליפ בשל האיסור הקוריאני להופיע בזמן השירות הצבאי) מקווה שתיהנו, לפחות כמוני....

Woogy

New member
הודעות קודמות בנושא מוזיקה קוראנית

אספתי לכאן את ההודעות הישנות בנושא מוזיקה קוראנית.

Woogy

New member
סקירת ההופעה של BOA בפורום השכן

כל מי שמתעניין במוזיקה יפנית ימצא עניין רב בפורום השכן- מוזיקה יפנית (1578) בין השאר יש שם את סקירת ההופעה - BoA ARENA TOUR 2007, אם יש מי שלא יודע, BoA היא זמרת קוראנית שיש לה קריירה מאוד מוצלחת ביפן. היא שרה בקוראנית, יפנית, וסינית.

kriefe

New member
הנה דוגמא לשיר "שלה" בקוריאנית

המרכאות משום ש היא משתתפת בשיר הזה כחלק מלהקה (שאני לא בטוחה אם זו להקה פעילה או שיתוף פעולה זמני...) העונה לשם Anyband

ketty the sheep

New member
Anyband ../images/Emo99.gif

הפרסומת האהובה עליי אי פעם, בערך. זה קצת עצוב שכל ההשקעה הזו נעשתה כדי לקדם מכירות של מכשירי טלפון ניידים (מראה הרבה על תרבות הפלאפון הקצת מפחידה שהתפתחה במזרח אסיה בזמן האחרון), אבל היא עדיין מעולה!

nadav1232

New member
בסינית יש לה בערך רק 4 שירים..

היא הייתה אמורה להוציא אלבום קוריאני ב - 2007 אבל שום דבר לא קרה איתו.. \= בינתיים בואה יותר מתמקדת בקריירה שלה ביפן. ולא מזמן היא אמרה באיזה ראיון איתה שהיא כבר לא מרגישה כמו בן אדם והיא מרגישה רע.. מרוב כל הדברים שהיא עושה.. אז כנראה שהיא תקח הפסקה בקרוב.. ולא ידוע של כמה זמן. על בואה בויקיפדיה בעברית: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%95%D7%90%D7%94

Sivan 85

New member
שירים מדרמות...

עד עכשיו נחשפתי לשירים בעיקר דרך הדרמות אז הנה רשימה של השירים שהכי אהבתי: What's Your Star : Miracle Vocal - M to M Princess Story-santa samfa 언젠가 그날이 오면 – 고광일t My Girl: Never Say Goodbye - Mario & Nesty sang uh reul sarang han in uh (Female Ver.) Happy Happy - Song Bo Ram sarang ee shim shim hae suh - K2
obvious song!-dang geun song (שיר הגזרר!!) suh reun bun jjeum - KYO sarang eun him deun ga bwa - Lee Ji Soo Kim Sam Soon : Inside My Heart - Kim Jung Eun Be My Love (Feat. Lee Seung Yul) - Clazziquai She Is - Clazziquai Bo Nael Soo Uhb Neun Sarang - Just Snow queen: הנעימה הראשית המדהימה- Main Theme Love Theme Grace Love - SAT & M Hello - 소규모 아카시아 밴드 The 1st Shop of Coffee Prince: 랄랄라, It's Love!-The Melody White Love Story-As One Go Go Chan!! (고고찬!!) (Feat. 요조)-Tearliner 바다여행 (최한성 Ver.)-이선균
ולסיום שיר פשוט מדהים מהסדרה "השטן לצידך".. לא יכולה להפסיק לשמוע אותו למרות שהוא לא בקוריאנית... Rainie Yang Cheng Ling - Ai Mei ותודה לכולם על ההמלצות על המקסימות!

mishi 1

New member
ממליצה יחד איתך ../images/Emo8.gif

כל השירים שכתבת יפים ואהובים... אני לא פירטתי ופשוט המלצתי על הפסקולים המלאים... אבל מה עם love ... tearfull ממלכת השלג? השיר הזה תמיד גורם לי לבכות..

kriefe

New member
אני לא מאמינה ששכחתי

אוהבי coffee prince יזהו את השיר.... והוא בטח הופיע בעוד הרבה דרמות (אני יודעת על sweet 18). שיר חובה לאוהבי המוסיקה הקוריאנית באשר הם ורומנטיקנים ללא תקנה. אני מצטערת, אבל אני לא חושבת שאני יודעת את שם הזמר. בקליפ המצורף "הורגים" שתי ציפורים במכה, כי הוא מוקדש לקים סון-אה אלא היא סאם סון המתוקה....

m0shi

New member
SUPER JUNIOR

וואי סופר ג'וניור.....איפה מתחילים :\?! חחח כל מי שמכיר אותי יודע שתמיד תמצאו עליי שירים חומר ותמונות שלהם_מנסהה לפרסם אותם כמה שיותר ^____^ אז.. 슈퍼주니어 aka Super Junior aka SuperJunior05 aka 슈주 Suju -shoo-puh-joo-nee-uh- סופר ג'וניור,להקת פופ קוראנית,מאוד פופולרית באסיה, (בקרוב הם יתחלו את הסיבוב הופעות הרשמי הראשון שלהם ברחביי אסיה), המורכבת מ13 חברים (כמה שיותר יותר טובב) פרצה לראשונה ב6 בנובמבר 2005 אחריי שנים של אימונים והכנות, החברה המייצגת SM Entertainment כמו של רבים וטובים :] , להקות קטנות שקמו מתוך הלהקה: Super Junior K.R.Y. [קיוהיון, יוסונג,ריו ווק] Super Junio T [ליטוק אונהיוק שינדונג קאנגין סאנגמין היצ'ול] **חהחה איזה מוזר לכתוב את השמות בעברית** (לפי הגיל) המנהיג: שם: 박정수 Park Jungsu שם במה : 이특 Leeteuk (Official) | Eeteuk (Unofficial תאריך לידה: יולי 1, 1983 גובהה: 176 משקל: 59 שם: 김희철 Kim Heechul שם במה: 희철 Heechul תאריך לידה: יולי 10, 1983 גובה : 178 משקל: 60 http://cyworld.nate.com/yuri9doo החבר הסיני: שם: 韩 庚 Han Geng שם במה: 한경 Hankyung תאריך לידה: פבואר 9, 1984 גובה : 181 משקל : 66 http://www.cyworld.com.cn/hangeng שם: 김종운 Kim Jongwoon שם במה: 예성 Yesung תאריך לידה : אוגוסט 24, 1984 גובה : 178 משקל : 64 שם : 김영운 Kim Youngwoon שם במה: 강인 Kangin תאריך לידה: ינואר 17, 1985 גובה: 180 מקל: 70 שם: 신동희 Shin Donghee שם במה: 신동 Shindong תאריך לידה: ספטמבר 28, 1985 גובה: 178 משקל : 103 שם: 이성민 Lee Sungmin שם במה: 성민 Sungmin תאריך לידה: ינואר 1, 1986 גובה: 175 משקל: 57 kg שם: 이혁재 Lee Hyukjae שם במה: 은혁 Eunhyuk תאריך לידה: אפריל 4, 1986 גובה: 174 משקל : 59 שם: 최시원 Choi Siwon שם במה:(시원 Siwon (official) | Shiwon (unofficia תאריך לידה : פבואר 10, 1987 | אמיתי: אפריל 7, 1986 גובה 183 משקל: 65 שם: 이동해 Lee Donghae שם במה: 동해 Donghae תאריך לידה : אוקטובר 15, 1986 גובה : 175 גובה: 62 שם: 김려욱 Kim Ryeowook שם במה: 려욱 Ryeowook תאריך לידה: יוני 21, 1987 גובה: 173 משקל: 58 שם: 김기범 Kim Kibum שם במה : 기범 Kibum תאריך לידה : אוגוסט 21, 1987 גובה: 177 משקל: 58 שם: 조규현 Cho Kyuhyun שם במה : 규현 Kyuhyun תאריך לידה: פבואר 3, 1988 גובה:180 משקל:68 _______ אלבומים: SuperJunior05 TWINS Type: 1st Album 01. Miracle 02. TWINS (Knock out 03. You are the one 04. Rock this house 05. 차근차근 (Way for love 06. So I 07. OVER 08. Keep in touch 09. L.O.V.E. 10. Believe 11. TWINS (Knock out) Inst. _______________ סינגל #2 01. U 02. Endless moment 03. Lovely day _______________ SuperJunior - T 1. 로꾸거!!! 2. 첫차 3. 나 같은건 없는건가요 _______________ מתוך SM TOWN 2006 קיץ 01. 태양은 가득히 (Red Sun) - SM Town 03. Dancing out - 슈퍼주니어 Super Junior 10. Smile! - 슈퍼주니어 Super Junior 2006 חורף 03. Tic! toc! - Super Junior 05. 그것뿐이에요(Just You) - Super Junior - K.R.Y. קיץ2007 02. 여행을 떠나요 Let's Go on a trip! - ALL 03. 행복 Full of Happiness - Super Junior 04. 이브의 경고 Message of Eve - BoA Feat. Super Junior Shindong ____________________ מתוך TVfXQ & SuperJunior05 Title: show me your love 01. Show Me Your Love - 동방신기&슈퍼주니어 03. 오늘만은 (I'm your man) - 슈퍼주니어 ____________________ והאלבום החדש 2# 01. 돈돈!(Don't Don) 02. 소원이 있나요(Sapphire Blue 03. You're my endless love(말하자면 04. Marry U -New ver. 05. 갈증(A Man in Love 06. Disco Drive 07. 미워(Hate U, Love U 08. I am 09. 사랑이 떠나다(She's gone 10. 마지막 승부(The girl is mine 11. 거울(Mirror 12. 우리들의 사랑(Our Love 13. Missin' U 14. Midnight Fantasy 15. Thank you 16. 갈증(A Man in Love) -Remix ver. 17. (Bonus Track) 아주 먼 옛날 (Song for you) בנוסף להיותם זמרים מעולים הם גם שחקנים שדרנים דוגמנים וכן הלאה... תוכניות ריאלטי: KM Super Junior Show - 슈퍼주니어쇼 Mnet Mystery 6 - 미스터리 Super Adonis Camp - 미소년 합숙 대소동 SBS Super Junior Full House - 슈퍼주니어 풀하우스 May Mnet Super Junior Mini-Drama - 대결! 슈퍼주니어의 자작극 KM 아이돌 월드 Idol World> <M.net SUPER SUMMER> תוכניות טלוויזיה : Mnet M Countdown - ליטוק שינדונג ואונהיוק SBS Inkigayo - היצ'ול SBS 일요일이 좋다 - 인체 탐험대 Sunday is Good - Explore the Human Body> סרטים & דרמות : <꽃미남 연쇄 테러 사건> (Attack On The Flower Boys)-סופר ג'וניור MBC Rainbow Romance (Nonstop 6)(레인보우로망스) -היצ'ול & קיבום SBS Bad Family (불량가족) -היצ'ול SBS Golden Bride -היצ'ול KBS Precious Family - שיאוון KBS Mini-Series - 1829 -שיאוון KBS Spring Waltz -שיאוון SBS snow flower - קיבום KBS April Kiss -קיבום KBS Sharp 2-קיבום MBC Rainbow Romance -קיבום SBS To Marry a Millionaire -קיבום יש עוד אבל נעצור פה :\ תוכניות רדיו: _______________ kiss the radio\sukira-ליטוק & אונהיוק (אורחים קבועים =סופר ג'וניור) מתוך התוכנית: הכי אמיתיים ^^ http://www.youtube.com/watch?v=Ma_bwPO4NxU _______________ Chun Bang Ji Chuk Radio (CHUNI- סאנגמין (+סופר ג'וניור) הגירסא שלהם לTELL ME http://www.youtube.com/watch?v=RBK_IBgDvrE _______________ אתר רישמי http://superjunior.iple.com/ soompi http://www.soompi.com/forums/index.php?showtopic=123913

alice1818

New member
היייייייייייייייייייייייייייי לכולם !!!!!

כל מעריצי SUJU הם התפרקו DA! אז רציתי לדעת מי מעודכן על ההרכבים החדשים של הלהקה ומעריצי DBSK מי מכם שיש לו את הקליפ המלא! של PURPLE LINE שישרשר לייייי פליזז אני כבר שבועיים מחפשת אותו !!

m0shi

New member
בסדרר....

חח את לא מעודכנת...לפני שאת ממציאה מידע...תחקרי קצת...-_-""" אל תפריחי סתם שמועות שאין להן בסיס..!!

alice1818

New member
ע"פ מה החלטת שהמצאתי ? לפי איזו טענה בדיוק ?.

למה שלא תחקור קצט בעצמך ותסביר לי? עד כמה שידוע לי SUJU התפרקו, מה פה בגדר שמועה חסרת בסיס? עובדה שהם לא הוציא קליפים/שירים בהרכב מלא כלומר כל 12 חברי הלהקה ,ומי מהלהקה שכן הציאו (קים היא צ'ול+5 נוספים לא זוכרת מי הוציאו 6/7 שירים חדשים ..) קליפ'/שיר חדש כן שמר על השם SUJU אבל הוסיף אות T/K שזה תוספת לשם של כל "הרכב" "חדש" של SUJU אז תחקור קצט ותודיע לי אם משהו לא נכון ...חבל שתוציא את עצמך טיפש לא? כולה שאלתי מי מעודכן על ההרכבים החדשים .. ואגב זה לא נקרא להפיץ שמוע אז תכניס תצמך לפרופוריצה..או תתאשפז..

למעלה