שירשור המוזיקה הקוראנית

Woogy

New member
בינתיים הכי אהבתי את לי היו-לי 10Minutes

פשוט שיר יפה, כיף לשמוע
(עוד לא עברתי על ההודעה השניה שלך, נגמרה ההפסקה ;)

Woogy

New member
../images/Emo79.gifשירשור המוזיקה הקוראנית../images/Emo79.gif

אני מקווה שזה באמת יהיה שירשור גדול. כל אחד מוזמן לכתוב על להקה(/זמר/וכו), אחד/אחת לפחות. יש לכתוב שם, (אם יוצא לכם, קוראנית/אנגלית/עברית) שמות וכינויים נוספים תחילת פעילות. סוג מוזיקה עד כמה שניתן להגדיר. שמות להיטים גדולים, /אלבומים מוצלחים. מה משלהם אתם אוהבים. איך הגעתם אליהם. אתר רשמי, דף בויקפדיה, או מקור מידע אחר. (יש 3 דרכים להוסיף קישורים "לחיצים" בהודעה, אם מישהו לא יודע שישאל) כל מידע שמתחשק לכם להוסיף, היסטוריה, השתתפות בסרטים/טלויזיה, השגים, תרגום שיר לאנגלית/עברית ועוד. תרגישו חופשי להוסיף למה שאחרים תרמו, להאזין ולחוות דעתכם. אני מבקש לא להעלות שירים
ניתן להוסיף ככתובת אינטרנט נילוות דברים שנמצאים ב-YouTube הרבה זמן, אנחנו נניח שאין בעיה לפי מדיניות של האתר שמה שאין תלונות לגביו, זה כנראה בסדר. נראה לי שלקוראנים אין בעיה להרשות השתתפות שירים/קליפים בתחרויות באינטרנט. שימו לב: קישורים ל-YouTube יש להוסיף רק דרך "כתובות אינטרנט נילוות" (שם שמים כתובת בצד שמאל, ותאור בצד ימין.) הסיבה לכך היא שאם מתברר שזה חומר בעייתי מבחינת זכויות יוצרים, אני יכול למחוק את הקישורים בלבד בקלות, ולא צריך למחוק את ההודעה כולה. לקראת מחר אני אכין שירשור נוסף שבו אאסוף הודעות היסטוריות בנושא, שבסוף יצורפו לשירשור זה.

eyal191282

New member
אני שמח להיות הראשון שפותח את השרשור

אז הנה אני מקדיש לך woogy שיר מהסדרה שאתה צופה בה בימים אלו(אם אני לא טועה) WINTER SONATA שם השיר - My memory שם המבצע - RYE ממה שאני זוכר - זה אמור להעביר בנו סוג של צמרמורת.. תהנו..

Woogy

New member
../images/Emo58.gif בסרטון שבהודעה מעל

השיר עצמו יוצא מן הכלל. זה שיר שכולם מאוהבים בו. הבעיה היא שהוידאו הזה כולל קטעים מכל הדרמה. מצאתי קטע אחר, שכולל רק משני הפרקים הראשונים, וממילא היותר רלוונטיים. כמובן שכל קליפ זה ספויילר, אבל זה לפחות סביר, ואני חושב גם שיותר מרשים. (אם כי עצרתי בחצי של הקליף הקודם אז אני לא יכול להיות בטוח.) זה שיר שמי שראה את הדרמה לא יכול שלא להתרגש ממנו.

edvil1

New member
אוקי אז נתחיל ב-DBSK

בתמונה חברי הלהקה: מימין לשמאל- מיקי יוצון(Micky Yoochun), מקס צ'אנגמין (Max Changmin), הירו ז'אז'ונג (Hero JaeJoong), שיה ג'ונסו (Xiah Junsu), יו נו יונאו (Uknow Yunho) מידע: TVXQ היא להקה המורכבת מחמישה חברים המתמחים בריקוד, אקאפלה ומשחק. הלהקה היא להקת פופ עם נגיעה של R&B. הלהקה צברה פופולריות בקוראה, יפן, תאילנד, סין, מאלסיה ועוד מדינות באסיה. היא נחשבת לאחת מלהקות הפופ הכי נחשבות בקוראיה. בזמן שהשם הבין לאומי של הלהקה הוא TVXQ ישנם עוד שמות ללהקה עם אותה משמעות: השם הקוראני:동방신기 שנאמר Bang Shin Ki/Gi ( DBSK/DBSG). השם היפני:Tōhōshinki (THSK). התרגום לשם הוא " האלים העולים של המזרח" "Rising Gods of the East". האלבומים הקוראנים #1st (2004)-Triangle #2nd (2005)-Rising Sun "3rd (2006)-"O# האלבומים היפנים: #1st ( 2006)-Heart , Mind and Soul #2nd (2007 )-Five In Black ובקרוב מאוד יוצא הדיסק היפני השלישי שלהם #3rd (2008)-"T" חברי הלהקה: יונהו/ג'אנג יאנהו (유노윤호) תאריך לידה: 16 בפבואר, 1986 נולד ב: Gwangju גובה: 183 ס"מ משקל: 66 ק"ג תפקיד בלהקה:מנהיג הלהקה, הקול הנמוך מיקי/פארק יוצ'ון (믹키유천) תאריך לידה: 4ביוני , 1986 נולד ב: Seoul גובה: 180 ס"מ משקל: 64 ק"ג תפקיד בלהקה: הקול הנמוך-באס מקס/צ'ויקאנג צ'אנגמין (최강창민) תאריך לידה: 18 לפבואר, 1988 נולד ב: Seoul גובה: 186 ס"מ משקל: 61 ק"ג תפקיד בלהקה: קול גבוה הירו/קים-(יאנגוונג) ז'אז'ונג(영웅재중) תאריך לידה: 26 לינואר , 1986 נולד ב: Chungnam גובה: 180 ס"מ משקל: 63 ק"ג תפקיד בלהקה: התפקיד הקולי[פופ] העיקרי בלהקה שיה- קים ג'ונסו (시아준수) תאריך לידה: 15 לדצמבר, 1986 נולד ב: Gyeonggi גובה: 180 ס"מ משקל: 60 ק"ג כרגע הם נמצאים ביפן אבל הם הולכים לחזור לקוריאה בקרוב לעבוד על הדיסק הרביעי אני כבר לא יכולה לחכות ^^ אני ממש אוהבת את השירים הקוראנים שלהם תפקיד בלהקה: קול נמוך

NOAISAAC

New member
היי.

היי! אני חדשה כאן... ואני נורא נורא אוהבת מוזיקה קוריאנית (kpop) במיוחד את dbsk ואת super junior יש לי המון המון שירים יש לי את כל השירים של dbsk את כל השירים של suju והדיסק של הלהקה החדשה snsd ועוד רבים וטובים אחרים אני שמחה לראות שעוד אנשים אוהבים את המוזיקה הזו... אם משהו רוצה איזה שיר או משהו או סתם לשאול תשלחו לי הודעה לאייסי 467703093 המשך יום נעים לכולם...

edvil1

New member
BIG BANG

בתמונה חברי הלהקה: מימין למשאל- G-Dragon,Seung Ri,Tae Yang,Dae Sung,T.O.P(בקצה השמאלי) מידע: להקה קוראנית של היפ הופ ו R&B שמורכבת מחמישה חברים, כל אחד תורם סגנון מוזיקלי שונה או ראפ. הם ידועים כהפנים החדשות של YG Family. הם יצאו בשנת 2006 והם מהר הפכו להיות פופולרים. אלבומים: #1st(2006) - Since 2007 מיני אלבומים: Always(אוגוסט 2007) Hot Issue(נובמבר 2007) והם ממש עכשיו הוציאו את האלבום היפני הראשון שלהם שהוא כולו באנגלית For The World (2008( G-Dragon ג'י דראגון שם במה: G-Dragon (G-드래곤( ג'י דראגון שם אמיתי:Kwon Ji Yong (권지용) יום הולדת: 18 לאפריל 1988 תפקיד בלהקה: מנהיג/ הראפר הראשי Tae Yang תה יאנג שם במה:Tae Yang (태양); SoL שם אמיתי:Dong Young Bae (동영배) יום הולדת: 20 למאי 1998 תפקיד בלהקה: זמר T.O.P שם במה:T.O.P שם אמיתי: Choi Seung Hyun (최승현) יום הולדת: 4 לנובמבר 1987 תפקיד בלהקה: ראפר/ ביטבוקס Dae Sung שם במה: Dae Sung (대성); D-Lite שם אמיתי: Kang Dae Sung (강대성) יום הולדת: 26 לאפריל 1989 תפקיד בלהקה:זמר Seung Ri שם במה: Seung Ri (승리); V.I שם אמיתי: Lee Seung Hyun (이승현) יום הולדת: 12 לדצמבר 1990 תפקיד בלהקה: זמר

mishi 1

New member
טוב , המלצות

נתחיל עם פסקולים (OST) הכי מומלצים לטעמי הם: גונג , מיי גירל, מלכת השלג, פול האוס
פשוט להשיג את כל הפסקולים האלה כי רוב השירים בהם ממש טובים !! ונמשיך לשירים: thank you מתוך הסדרה טנקיו. מאוד אהבתי את השיר והליריקס
Snow Flower מתוך "sorry, i love you" Utada Hikaru - Flavor of life - שיר מעולה. בכלל, זמרת מעולה. היא כותבת את הליריקס ומלחינה. (2 האחרונים אומנם ביפנית, אבל עדיין באיזור
) Moonlight 월광 - Que Sera Sera OST - עוד שיר חזק.

GnomeBubble

New member
אוי, השירים שלה נדבקים

אני חושב, דרך אגב, שאוטדה היקארו זה לא באמת פופ יפני. זה פופ אמריקאי ביפנית. או ליתר דיוק, פופ אמריקאי באנגלית-יפנית עם כמה מילים ביפנית
ועדיין שיר שבכל זאת נחמד בשביל שיר פופ... עוד דוגמה טובה לשירים היפנים עם הרבה מילים באנגלית שדיברתי עליהם.

ketty the sheep

New member
ידעתי שהקול הזה מוכר לי

בדיוק סיימתי לצפות בסדרה ש Flavour of Life היה בפסקול שלה (העונה השניה של Hana Yori Dango - סדרה מומלצת בחום לחובבי הדרמות לדורותיהם
) והייתי בטוחה שהקול הזה מוכר לי מאיפשהו. עכשיו הכל ברור.

GnomeBubble

New member
נו, זאת הדיווה של הפופ היפני

או היא או איו... ואת צריכה להיות מוכנה למות בוויכוח הזה

melzinha

New member
יש להקת בנות שנקראת kiss

ויש להם שיר שאני ממש אוהבת because Im a girl הקליפ ממש יפה

mishi 1

New member
חחחח נחמד שלא רק אני מכירה../images/Emo3.gif

תהיתי אם לשים אותו... אני שמחה ששמת
בפעם הראשונה שראיתי אותו הייתי בהלם... חחח לא רגילה. לא הכרתי את הקוריאנים וזה היה קצת שוק
אבל בהחלט יפה
אגב, ג'ני עשתה איתו (עם הגירסא באנגלית) את הקליפ לפרק הגילוי של קופי

mishi 1

New member
ברור. אבל רובינו לא מבינים אותה...

ולקליפ הזה היה עדיף שיבינו

למעלה