מלגות לימוד בקוריאה

irlyan

New member
מגמה של לימודי קוריאה באוניברסיטה העברית

נפתחת בשנה הבאה מגמה של לימודי קוריאה באוניברסיטה העברית!!! בשיתוף פעולה עם ארגון קוריאה korea foundation דרך אגב, חסרים להם מרצים:)

Woogy

New member
יפה מאוד

הגיע הזמן שהאוניברסיטאות יכירו בכך שמשהו חסר בישראל. מידת החוסר מודעות לקוריאה שיש בישראל ממש מפתיעה. בפרט בהתחשב בעובדות שלכל כך הרבה אנשים יש מכוניות וטלפונים מקוריאה, ושקוריאה היא מקום מעניין.

irlyan

New member
מלגות לימוד בקוריאה

החלה הרשמה למלגות לימודים בקוריאה באוניברסיטת יונסי במסגרת של חילופי סטודנטים דיברתי עם כמה אנשים שלמדו בקוריאה וכולם אמרו שזאת מלגה מצוינת הרשמה תיגמר בסוף ינואר, כדאי להזדרז להגיש מסמכים! לסטודנטים של אוניברסיטה העברית: טופס המלגה: http://www3.huji.ac.il/university/mazkirut/ftpfiles/Exchange_FarEast08-09.doc לשאלות: http://sites.huji.ac.il/htbin/bboard/mesmy.pl?127 תלמידי אוניברסיטאות אחרות, תבדקו במזכירות למזרח אסיה ישנה מלגה נוספת ללימודי תואר שני או דוקטורט שמגישים דרך משרד החוץ או שגרירות קוריאה לפרטים: http://www.mfa.gov.il/NR/rdonlyres/199DADAB-65B1-4215-B87C-531B35187B1F/0/scholarships20089.doc#_Toc107908987 ההגשה עד סוף פברואר! בהצלחה לכל מי שמעוניין!

GnomeBubble

New member
יש אנשים שבטח שמחים על זה

אבל אני הייתי מעדיף אם היו להם מלגות ללימוד קוריאנית... או שלומדים גם את זה במה שמוגדר שם כלימודי אנגלית?

Woogy

New member
יש גם מילגות ללימוד קוראנית

לבעלי תואר ראשון, מלגה לחצי שנה או שנה, של לימודי קוראנית, ויש גם מלגות לתואר שני בקוריאה. תבדוק את זה, עכשיו זה זמן טוב לכך

irlyan

New member
לא כתבתי ברור

מלגה של חילופי סטודנטים= לימוד שפה ותרבות קוריאנית באוניברסיטת יינסי למשך חצי שנה או שנה מלגה מצויינת!

GnomeBubble

New member
אוף, דף מבלבל

בעצם מה שהאוניברסיטאות בסין, יפן וקוריאה מציעות זה אותו הדבר - בכולן מלמדים את השפה המקומית, אבל בשתי הראשונות הם כתבו "לימודים ביפנית וסינית" ובאחרונה "לימודים באנגלית". נו, העיקר שזה מה שאני בעצם הייתי רוצה... עכשיו השאלה היא רק אם אני יכול להרשות לעצמי חילופי סטודנטים. זה טיפה מסובך

irlyan

New member
למה לא:)

אתה יכול לנסות להתקבל -זה רק ב2009 ולבטל את המלגה אם זה לא מתאים

kriefe

New member
גם מי שכבר לא סטודנט

(אבל בעל תואר ראשון) יכול לקבל מלגה כזו, ללימוד השפה הקוריאנית, אני מתכוונת? ואגב - איפה אוניברסיטת יונסי נמצאת?

irlyan

New member
בזמן תואר ראשון או בעלי תואר ראשון

אוניברסיטת יונסי נמצאת במרכז סיאול וזה עיר שלם של חנויות, מסעדות,פבים.. היא נחשבת לאחד היפות אבל לא הספקתי לבקר שם..

kriefe

New member
ומי שאינו סטודנט אבל בעל תואר ראשון

איך יבצע את הבקשה למלגה? ואיזה מרצים בדיוק ישמשו לו כממליצים, מאחר והוא כבר אינו סטודנט? בקיצור מה שאני שואלת בעצם זה איפה אפשר לבדוק את כל הפרטים הללו?

Woogy

New member
את רוצה ליצור קשר עם מי שכבר היה בקוריאה?

אני יכול להעביר הודעה למישהי שכבר עשתה את זה בקוריאה עם מילגה, אולי היא תוכל לעזור במידע. יש גם מישהו שנמצא עכשיו באיזו תוכנית מהסיגנון בקוריאה וכתב פה בפורום לאחרונה, (על שירים עם מילים למשל) חוץ מזה, לקבל המלצה ממרצים אפשר לקבל גם שנים אחרי שמסיימים, בתנאי שזוכרים אותך

kriefe

New member
כן, אני מאוד אשמח...

עם מי שלמד בדרום קוריאה, טייל בדרום קוריאה, חי בדרום קוריאה. עדיפות לסיאול, כי שם אני רוצה להיות (..."אבל, אתה פה....")

Woogy

New member
קישור בשבילך

מישהו ששאל בפורום פעם על קוריאה, ולמיטב ידיעתי נמצא עכשיו בקוריאה כנראה במסגרת מלגה. וגם מישהי מאד נחמדה שהיתה בקוריאה עם מילגה ובטח עזרה גם לו עם מידע. "שלום פורום...נסיעה לקוריאה"

irlyan

New member
תסתכלי בקישור הראשון שלי

שם יש אימייל לשאלות ובירורים

kriefe

New member
הקישור בהודעה הראשונה שלך

מפנה לאתר של אוניברסיטת יונסי ושם מפורט בעיקר על מלגות במסגרת חילופי סטודנטים. אבל, אני לא ראיתי ....

למעלה