שירשור המוזיקה הקוראנית

GnomeBubble

New member
שם קולע ומקורי ../images/Emo13.gif

כשאני אהיה טאלנט קוריאני אני רוצה שיקראו לי 밥

dmedina

New member
비 הוא מעריץ גדול של מייקל ג'קסון

ומאוד משתדל לחקות אותו. הכישרון שלו כביכול לרקוד, זה בעצם החיקוי של ג'קסון שהוא נתן באיזו היא הופעה, וסגנון ההופעה שלו - הוא שר בעיקר RAP עם הרבה משחקי אורות וצבעים, הרבה ניצבים והרבה תנועה ודאווין..... לדעתי הוא שחקן יותר מאשר זמר - לפחות כישרון המשחק שלו עדיף על השירה, לטעמי. למרות שהוא מוכר קודם כל בזכות המוסיקה.

kiCkiC

New member
כישרון משחק?

לא נראה לי שאפשר לקרוא לזה כישרון... אפילו לקרוא לזה משחק זה מוגזם לדעתי...............

dmedina

New member
אותי לפחות הוא הפתיע מאוד

התפקיד היה אידיוטי, אבל הוא ביצע אותו בכישרון. אני צחקתי כל כך, בעיקר בגללו. מבחינתי זה כישרון.

dmedina

New member
מוסיקה לבד, לא כולל מילים זה בערך

2-3 ג'יגה בייט. אני יכולה לשלוח מילים בדוא"ל, אבל את השירים אני אצטרך להעלות ל-MEGAUPLOAD או SENDSPACE ואשלח לך בדוא"ל קישור. רק שתדע ,שזה המון!!! 2 ג'יגה מוסיקה זה מעל 200 שירים.

GnomeBubble

New member
../images/Emo6.gif

אני תמיד מוכן לעזור בשדרוג טכנית תמורת אחוזים מהמקום על ההארד-דיסק

yabiaomer

New member
המחירים כיום ממש

לא יקרים...אפשר להשיג אונליין בחו"ל מאוד בזול... הנה עזרתי לך במימון...עכשו לשדרוג הטכני: פשוט להוציא ולהכניס. פשוט,לא? :)

kiCkiC

New member
פשוט? לא!

הלוואי וזה היה כזה פשוט.. להוציא להכניס... יש כבלים... הרבה צבעים בתוך המארז... מבלבלים אותי

yabiaomer

New member
לא צריך להתבלבל...

הצבעים זה רק איפור. הם סימני דרך אל המטרה... וצריך להתרכז רק במטרה והיא - להוציא ולהכניס...

Woogy

New member
אפשר גם לשמוע את הדברים הכי חמים ואף להצביע

באתר של אריראנג ניתן להצביע עבור התוכנית Pops in Seoul, ניתן להאזין לכל אחד מהשירים ברשימה, וגם להצביע לחביבים עליהם(עד 3 שירים) אפשר כמובן לראות את כל התוכניות האחרונות באתר.(התוכנית עצמה באנגלית, השירים ברובם בקוראנית כמובן) ולגבי התחרות שציינת, מה שאני מצאתי שם זה תחרות של הכי טוב מ2001 עד 2006, והשיר שציינתי יותר חדש מזה. אם יש לך קישור ישיר לרשימה שהבאת, אשמח לראות. ככלל בתחרויות כמו MKMF כל מני מועדוני מעריצים מתארגנים להצביע, כך שלחדשים כמעט ואין סיכוי.

Woogy

New member
שיר הכי ממכר שיש ../images/Emo70.gif

מספיק לשמוע אותו פעם-פעמיים וכבר נדבקים בו. מה שכן, ששמעתי אותו פעם ראשונה לא היה לי מושג שזה בכלל tell me באנגלית. זה נשמע משהו כמו "דאוּ מי". ועדיין שומעים אותו כל הזמן בכל מקום פה.

kiCkiC

New member
עוד מנפלאות ה UCC...

בת שנתיים רוקדת לצלילי TELL ME... והחלק המצחיק הוא שאלה באמת הצעדים של הריקוד
(חכו ל 1:17.... חחח)

למעלה