שירשור המוזיקה הקוראנית

Woogy

New member
לא

ואם היו שגיאות תרגום בטח לא הייתי מזהה אותן כי אני בכלל לא ברמה הזו. רק התבדחתי עם חברי המלומד מאד שהתבלבל והצליח לכתוב בכותרת שלו משפט ששיעשע אותי קצת, כי המשמעות שלו הפוכה ממה שהוא התכוון. ומה שיפה בזה הוא שלא שמים לב לטעות הזו. כי אף אחד לא סופר 3 פעמים שלילה. לצורך ההסבר אם נצמצם שני שלילה נוכל לקבל למשל "הבנתי איך לא יכול להיות שיש אתר כזה" או "לא הבנתי איך יכול להיות שיש אתר כזה". ושוב תודה לך על הקישורים האלה.

GnomeBubble

New member
לא הבנתי לא מה אתה לו מתכוון ש*4 וחצי גם יש

איזה יופי - המשפט שלי נדפק לגמרי והיה מובן, ובמשפט שלך לא היתה אף טעות אבל בכל אף אחד לא הבין. נפלאות הן דרכי העולם

yabiaomer

New member
שירים ומילים

היי תודה. בתור התחלה זה לא רע אשמח לשמוע על אתרים נוספים אם יש יוסי

kriefe

New member
אם התכוונת אליי, אז זו את....../images/Emo68.gif

קישורים לאתרים, לחץ עליהם ויפתח האתר... אם לא נפתח לך האתר, אז אני אשלח לך את הכתובות

yabiaomer

New member
התכוונתי ל-woogy אבל...

יכול להיות שגם woogy זה את ??? בכל אופן התכוונתי להודעתו(ה) שיש משהו מעולה, שהוא בתשלום...וביקשתי את הכתובת la vie est belle יוסי

Woogy

New member
הכרתי אחד שהיה מנוי לאתר כזה והיה משתמש המון

רק שאני לא זוכר את האתר. אני אשאל אותו, או את האיש הבא שאני אראה שמשתמש בזה. אני מקווה להביא את פרטים נוספים בקרוב. אם יש לך חברים בקוריאה אתה יכול לשאול אותם, כי יתכן שממילא תצטרך קצת עזרה להרשם לאתר.

dmedina

New member
יש המון אתרים שאפשר למצוא מילים לשירים

ואפילו תרגומים, צריך רק לחפש לפי שם המבצע או שם השיר. אני מצאתי כך מילים של עשרות שירים, ויש לי המון למי שמעוניין, חלקם מתורגמים. התרגום ברוב המקרים הוא לא לגמרי מדויק, כי עד כה כל מה שמצאתי תורגם על-ידי אמריקאים ממוצא קוריאני והתרגום שלהם הוא חופשי אמריקאי, לא תמיד נכון בתרגום לעברית. הכי הרבה יש לי של SG WANNA BE ושל SHIN HWA - שתי להקות אדירות. במיוחד אני משתגעת על השיר 죽을만큼 사랑했어요 יצירת מופת!!! ואכן זו דרך מעולה ללמוד את השפה, אני הרגשתי התקדמות עצומה מאז שהתחלתי להאזין שירים קוריאניים וללמוד אותם. אוווווחחחח, איזו מוסיקה נפלאה יש להם!!!! וכל מבצע הוא מקצוען. בקוריאה - כמו בכל שטח אחר - אם אתה לא מקצוען אמיתי, עם תעודות וקבלות, אין סיכוי שמישהו יקליט אותך. לא כמו אצלנו שכל אחד שבא לו להיות זמר, גרוע ככל שיהיה, מושמע ברדיו. יש לנו הרבה ללמוד מהם.

dmedina

New member
ויש גם את האתר ש-WOOGY לא מרשה לי לפרסם

שם אפשר למצוא את כל השירים מתוך הדרמות הקוריאניות - להורדה, חלקם אני העליתי לאתר.

mishi 1

New member
חחחחחחחחח

"האתר שווגי לא מרשה לי".... כידוע, אתרים שעוברים על זכויות יוצרים (הורדה וכאלה) אסורים ע"י תפוז. ווגי כמנהל חייב לאכוף את זה...

kiCkiC

New member
אוי.. טעות טעות...

אמנם אני מאוד אוהבת מוסיקה קוריאנית, אבל נתקלתי בלא מעט מקרים בהם המבצע של השיר לא זוכה למעמד "זמר/ת". כמו בכל מקום אחר, גם הקוריאה חוטאים במעברים לא מבוססים משטח אחד של הבידור, נגיד משחק, לשטח אחר, כמו שירה. (ויש גם מקרים שהמצאות בכל אחד מהשטחים האלו תמוהה לחלוטין...) קחי לדוגמה את יון און-היי, הראשית של קופי פרינס, התחילה את דרכה בלהקת בננות Baby VOX, ומשם עברה למשחק, וטוב שכך! כי עם כל הכבוד שיש לי אליה, היא שחקנית בחסד לטעמי, מעולה ומתפתחת עם כל תפקיד, אבל לשיר היא לא יודעת! מה לעשות... קורה.... עוד דוגמה.. לי דה-היי, הראשית של MY GIRL, מתחילה עכשיו לפזול לעולם השירה... ואני קוראת לזה לפזול כי גם לשחק היא לא יודעת (לטעמי! כל מי שראה ואהב את MY GIRL לא לתקוף! אני לא אהבתי את המשחק שלה...) והנה דוגמה לניסיון נואש ואני לא רוצה להתחיל אפילו לדבר על ריין / בי / גשם.....................

dmedina

New member
הטעות שלי כנראה היא שאני מאזינה למוסיקה

קוריאנית פרופר. לא מוסיקה בסגנון אמריקאי או כאלה. שונאת את המוסיקה והשירה של בי לא שמעתי את לי דה הא שרה. יכול להיות שהמוזיקה של הצעירים יכולה להיות פחות מקצועית בגלל שאין שם בעצם מנגינה, מספיק לדקלם. (ואגב, אין לי מושג מה כולם מתלהבים מ-MY GIRL, לטעמי זו הדרמה הפחות מוצלחת שראיתי - וראיתי המון. פרט ל-LEE JUN-KI ששיחק שם לא רע וגם הדמות שלו יותר חביבה, לא אהבתי אף אחד. השחקנית די מטומטמת עם תדמית של ילדה לא מפותחת ומעצבנת. השחקן הראשי מכוער, לא מראה שום סימן של עניין או אהבה. האהבה פתאום די מוזרה כאן. ממש לא אהבתי את הסדרה הזאת.) אני מתכוונת לזמרים ששרים בד"כ בלדות. יש לי מאות כאלו, וכולם - ללא יוצא מן הכלל שרים באופן הכי מקצועי ששמעתי אי פעם.

kiCkiC

New member
טעות מבורכת ../images/Emo13.gif

תוכלי תמיד להמליץ פה על שירים/זמרים, אני אשמח לשמוע!

dmedina

New member
להמליץ - בשמחה, הבעיה שהם כל כך רבים.

אני מוכנה לשתף גם בשירים, להאזנה בלבד, שלא יגידו שאני מפירה זכויות של מישהו. בכל אופן, מה אני הכי אוהבת? Park Sang-Min - 박상민 שיש לו קול מיוחד ו דהים, כל השירים שלו בלי יוצא מן הכלל אהובים עלי, אבל כדי להתרגל אליו, אני הייתי ממליצה קודם כל על: 1. אל תבכי - 울지마요 2. כי אני אוהב אותך - 사랑하니까 3. שביל החלב - 은하수 Kim Bum Soo - 김범수 1. הבטחה - 약속 2. יום אחד - 하루 3. אני מתגעגע אלייך - 보고 싶다 (השיר הזה היה שיר הנושא בסדרה Stairway to Heaven - מקסים אבל עצוב, קורע..... עוד הרבה מדהימים בפעם הבאה. את כל השירים אפשר לקבל אצלי באמצעות mediamax או esnip או אחר ... גם מילים יש לי לרוב השירים אני מצרפת כאן מילים לשיר הראשון - אל תבכי: 박상민 (Park Sang-Min) 울지마요 (Don't Cry) 울지말아요 슬퍼말아요 가슴아파하지도 말아요 돌아서서 눈물을 흘릴지라도 그대 내앞에선 울지 말아요 정말나를 떠나가나요 그대 홀로 갈수 잇나요 조금만더 조금만 더 그대 붙잡아 둘수는없겠죠 이제 다신 볼 수 없겠죠 그대 그리워서 어쩌나 사랑해요 사랑해요 그대 나를 두고 떠나가나요 울지말아요(울지마) 슬퍼말아요(슬퍼마) 가슴아파하지도 말아요 돌아서서 눈물을 흘릴지라도 그대 내앞에선 울지 말아요 미안해요 아프게해서 사랑한단말 안할께요 바보라서 너밖에 모르나봐 우린 여기까진가봐요 이젠 다신 볼수 없겠죠 그대 그리워서 어쩌나 사랑해요 사랑해요 그대 나를 두고 떠나가나요 울지말아요(울지마) 슬퍼말아요(슬퍼마) 가슴아파하지도 말아요 돌아서서 눈물을 흘릴지라도 그대 내앞에선 울지 말아요 울지말아요(울지마) 슬퍼말아요(슬퍼마) 가슴아파하지도 말아요 돌아서서 눈물을 흘릴지라도 그대 내앞에선 울지 말아요

Woogy

New member
비 הוא רקדן מוכשר

הוא מצליח בזכות היותו רקדן מעולה (ואין לי יכולת שיפוט כלשהי בריקוד, זה מחוץ לתחום שלי, אני מדבר רק ממה שקראתי) הוא כנראה מאד מקורי. בתחום השירה אני לא התלהבתי מאף שיר שלו (אם לא נתייחס למוזיקה עצמה) לגעתי בתור שחקן הוא בגדר בסדר, בסה"כ הוא די חכם, אבל עדיף שימשיך להתרכז בריקוד.

למעלה