עדכונים וחדשות

מיילי עושה צרות ../images/Emo2.gif

מיילי וליידי גאגא היו שתי זמרות שנבחרו להופיע מול המלכה אליזבת . אפילו ליידי גאגא לבשה אאוטפיט צנוע , אבל מיילי ממש לא . האמת שראיתי את התמונה של הבגדים שהיא לבשה והייתי די בשוק
הנה כתבה מתורגמת מ - thehollywoodgossip : אנחנו ננסה הכי טוב שלנו כדי לא לעשות צחוק ממיילי סיירוס במאמר זה. אין שום סיבה להזכיר את המחלוקת שסיירוס עוררה בתחילת השבוע, כאשר היא לבשה לבוש לא הולם מול המלכה אליזבת. ברצינות, מיילי סיירוס?!? אנו יודעים שהזמרת מאמינה שהיא מלכותית , אבל אף אחד לא היה סביבה בשבוע זה כדי ליידע את הכוכבת האובסיסבית לעצמה הזאת שיש דרכים נאות ודרכים פסולות , כמו שמיילי הוכיחה , להתלבש מול המלוכה בפועל? סיירוס וליידי גאגא היו שתי זמרות אמריקאיות שנבחרו לפגוש את מלכת אנגליה בטקס הפרסים המלכותי ורייטי בלונדון. בזמן שהמפורסת האחרת עטתה לבוש מתאים לאירוע, מיילי התייחסה בכבוד כמו ללילה של מועדון מקפיץ. כשאתה תסתכל על התלבושות שסיירוס לבשה כדי לברך את המלכה אליזבת השנייה באירוע ולהופיע לפניה, תנסה לא לפגוע בלסת שלך כאשר היא תרד אל הקרקע ... קישור לכתבה באנגלית : http://www.thehollywoodgossip.com/categories/miley-cyrus/

הבגדים להופעה באמת לא ראויים. אבל השמלה

הכתומה מדהימה. חוץ מזה שזה הופעה. זה על במה. בפגישה איתה היא הייתה לבושה בסדר גמור.

גמאני אהבתי את השמלה ,

אבל הבגדים להופעה היו ממש לא בסדר כשאת מופיעה מול המלכה . אם זאת הייתה הופעה רגילה אז מילא , אבל בשביל הופעה מול המלכה - זה מוגזם , עובדה שזה יצר כזאת שערוריה בארה"ב . תראי אפילו את ליידי גאגא , שהיא הכי לא חסודה בעולם , איך היא התלבשה . יש דבר שנקרא לכבד ומיילי לא עשתה אותו . וגם לדעתי בפגישה איתה מיילי הייתה מהממת , אהבתי מאוד את השמלה ... סתם העלתי את התמונות עם השמלה הכתומה כי זה היה קשור לכתבה .

למה לא כיבדה?

כשהיא פגשה את המלכה באופן אישי היא התלבשה כראוי. ,איך אתם מצפים שהיא תופיע? עם שמלת הפייאטים מהאנה מונטנה?

ככה רוקסטאר מתלבשת כשהיא מופיעה.

מיילי מתבגרת עכשיו ומתחילה להתחבר לעצמה,ממש כמו כל מתבגר\ת,וזה מתבטא בסטייל שלה.

May Tisdale

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הלבוש שלה זה דבר שאף פעם לא הצלחתי להבין .

מיילי נשארת מחוץ למסיבה ../images/Emo11.gif

מיילי רצתה להיכנס למסיבה במועדון שהכניסה אליו רק מגיל 21 , אך הסלקטור לא הכניס אותה . לדעתי מיילי קצת יוצאת חצופה בכל העניין הזה , שהיא חשבה שבגלל שהיא כ"כ מפורסמת , יתנו לה להיכנס ולא ישאירו אותה בחוץ אם היא מתחת לגיל המתאים . ההתנהגות הזאת ממש לא מתאימה לכל האמרות שלה בראיונות , כמו : " אני נשארת בדיוק כמו שאני , עם שתי רגליים על הקרקע . " נראלי שהרגליים של מיילי עלו קצת גבוה מידי .. מה דעתכם ? כתבה ב - thehollywoodgossip.com : http://www.thehollywoodgossip.com/categories/miley-cyrus/

היא בסה"כ רצתה לצאת. גם אני מנסה להדחף

למסיבות של 21+ כל הזמן
לפעמים מצליח ולפעמים לא. הגיל שלה מאוד מעצבן מבחינת כניסה למסיבות..16-17 זה הגילאים שהכי קשה להכנס ואני מבינה למה היא רצתה להשתמש בשם שלה. היא עם רגליים על הקרקע אבל לא טיפשה. היא יודעת כמה היא מצליחה וכמה מפורסמת היא. זה לא עולה לה לראש אבל היא יודעת שיש לה כוח והשפעה על דברים מסוימים. יש הבדל בין להכיר בהצלחה לבין לתת לה לעלות לראש. ואני חושבת שהיא פשוט מכירה בה.

אבל זה היה ברור שהיא לא תצליח להידחף !

בגלל שהיא היא , כל העולם מכיר אותה , ויודע מה הגיל שלה . אז זה ממש לא היה נסיון הדחפות .. היא חשבה שיתנו לה להיכנס כי היא סלב ! אני מתה על מיילי .. אבל כל הבאז הזה סביבה בזמן האחרון .. [ ולא באז טוב , באז רע . ] קצת חבל לי .

גם לי חבל. באזז רע הוא אף פעם לא משהו משמח

אני חושבת שהיא פשוט ניסתה להדחף,כמו כל ילדה בגילה. לא נראה לי שהיא חשבה יותר מדי על ההשלכות.

למעלה