למיילי יש קעקוע חדש !!!!

למיילי יש קעקוע חדש !!!!

ראיתי היום בגיא פינס תמונה של מיילי עם קעקוע חדש שאומר " just breath " = " רק תנשמו " הקעקוע הוא על הריאה , מתחת לציץ השמאלי
אנלא מוצאת כרגע תמונה אבל ראיתי תמונה בגיא פינס ....

Shai C

New member
אוי ואבוי.

מיילי יותר קטנה מאחותי הגדולה. אמנם לא בהרבה אבל בכמה חודשים- הקעקוע של מיילי לא נראה לי טרי. הוא עלייה כבר לפחות שבועיים. אבל אני יכולה להגיד לכם שאני לא חושבת שהיו מקעקעים את מיילי סיירוס בלי אישור הורים, ואם אחותי הייתה מגיחה הביתה עם קעקוע מתחת לציצי אמא שלי הייתה שחוטת אותה, כן? ואנחנו בית =ממש לא= שמרני

מוזר לי לאללה. אם את מוצאת תמונה,אשמח לראות.

אני יודעת שאם אני הייתי מגיעה הביתה עם קעקוע אמא שלי הייתה תולה אותי..[ואני גדולה ממיילי בסה"כ בשנה וקצת..] על כל פנים,קצת מאכזב.

למרות שבמחשבה שנייה...

זה לא מפתיע אותי. כל הבית מקועקע. ההורים,האחים הגדולים,זה הגיוני שהיא תהיה מושפעת מזה. כנ"ל לגבי הפירסינגים של מיילי,זה משהו שקיים אצל האחים שלה,אין סיבה שלה לא יהיה גם. אני אישית לא סובלת את כל זה,אבל זו בחירה שלה. למרות ששוב,קצת מאכזב. היא ילדה,לאן היא ממהרת?

באמת מוזר ..

והיא באמת עוד קטנה .. גמאני לא הבנתי את הקטע .. ויכול באמת להיות שהיא למדה מהמשפחה שלה
עדיין קטע מוזר

../images/Emo220.gifכתבה מתורגמת מתוך people.com

נראה שמיילי סיירוס הוסיפה אביזר קבוע ללוק שלה - בת ה17 נצפתה עם קעקוע על הריאה השמאלית שאומר "פשוט תנשמו". ב3 בדצמבר נצפתה מיילי במיאמי ביץ',פלורידה,שם סיימה את סיבוב ההופעות האמריקאי [שיתחדש באמצע דצמבר באנגליה] שלה,בבריכה בבית המלון בו שהתה עם בקיני ורוד וחושפת את מה שנראה כקעקוע החדש שלה. משפחת סיירוס לא זרה לעולם הקעקועים. אמה של מיילי,טיש,קעקעה כנפי מלאך על גבה לאחרונה ואחיה טרייס פרסם לאחרונה בטוויטר שסיים לקעקע את כל אזור החזה שלו. מהיחצ"ן של מיילי לא נמסרה תגובה. מיילי טסה לאירופה בכדי לחגוג שם את החגים יחד עם משפחתה ולאחר מכן תמשיך בסיבוב ההופעות שלה לאנגליה. [מתוך people.com]

dinach12

New member
האמת על הקעקוע של מיילי..

just breath זה מה שכתוב בקעקוע של מיילי כמו שאתם יודעים. הקעקוע הוא די מתחת לחזה- על הריאה שלה. היא עשתה אותו בשביל וונסה-החברה הכי טובה שלה שנפטרה באמצע סיבוב ההופעות הראשון של מיילי, ולקרן למחלה שהייתה לוונסה קראו -just breath. אני חושבת שהיא ממש מדהימה שהיא עשתה את זה לזכרה, אבל זה די מוזר כי לפני בערך שבועיים ראיתי ראיון שלה שהיא אמרה שהיא רוצה לעשות קעקוע, אבל היא לא תעשה כי היא מפחדת ממחטים וכל זה..

ואו, אחלה מחווה

אם היא כבר הלכה על קעקוע, ותרמה אותו בשביל חברה שלה זה יפה מאוד. תודה!

ואי. ../images/Emo12.gif

שמעתי על הסיפור של ונסה לפני המון זמן. יותר נכון קראתי על זה במיילס טו גו. מיילי פגשה אותה באחת מהפעמים שביקרה ילדים בבתי חולים והן התחברו. אם תרצו ארחיב עוד. בכ"מ - ממש יפה מצדה וזה מרגש בטירוף.

למעלה