זמן להיפרד Time to say goodbye

• פותח הנושא blaor
  • פורסם בתאריך

blaor

New member
זמן להיפרד Time to say goodbye ../images/Emo7.gif

אתמול קבלתי שיחת טלפון מהנהלת הפורם ולצערם הוחלט לסגור את הפורום עבר כחודש מהרגע בו קבלתי את ניהול הפורום ונשאלתי אם ארצה לרשום משהו לפני כן וכמובן שהשבתי בחיוב חייב לציין כי תחושת כעס עלתה וצפה
מייד צפה ועלתה רשימת תלונות על חוסר הפרגון והזמן שלא ניתן לנסות ולהרים את הפורום למעלה. אך הבנתי כי כמו הג'ונגל של החיים החזקים יותר שורדים וכולנו נמדדים כל היום בהצלחתנו או בחוסר שבהם. החלטתי לרשום ולהתייחס לדברים החיוביים
אז... אז חלפה לה שנה וקצת מהיום בו הצטרפתי לפורום קבלתי כאן תמיכה עצומה אשר אולי חסכה לי שעות של ישיבה מול ספת הפסיכולוג רכשתי חברים טובים – אפילו טובים מאוד הצלחתי גם לתת ולתרום מעצמי –דבר שנתן עוצמות גדולות חזרה. ואכן מבחינתי זה הבית הראשון שלי לעולם ההומסקסואלי אני מניח שכאדם רוחני -- יש סיבה לכל דבר
(עוד אמצע אותה ) למרות שהניהול היה קצר אפילו קצר ביותר נהניתי מכל רגע ולקחתי מכאן כמה תובנות אישיות
וגם דברים טובים לפעמים מסתיימים ומפנים מקום לדברים חדשים שאולי לא פחות טובים מאלו שרק חלפו להם. יש איזה סמליות שכל זה קורא באביב וסמוך לחג הפסח.
חג בו מבצעים סדר וניקיונות במידה והחברה של תפוז
יתחשבו ולא יסגרו מיידית את הפורום אשמח לתגובותיכם באשר הם. המשך פעילות מועילה בשאר הפורומים וחג פסח שמח לחבריי היקרים. בהמון אהבה
Time to say goodbye

E W

New member
בלאור יקירי

כמי שמשתתף ביותר מפורום אחד באשכול הגאווה, ופוזל גם לפורומים אחרים, שמתי לב שיש לתפוז מדיניות של כמות מול איכות, וככל שזה נוגע להנהלת הפורמים כך זה עובד. אם אתה לא כותב מספיק הודעות מחליפים אותך או סוגרים את הפורום. כך היה בהורות הומולסבית, וכך גם כנראה התקבלה ההחלטה כאן. הפורום הזה נולד כהפרדה מפורום שנקרא גאווה וזוגיות גאה. הפורום המקורי הופרד ל"גאווה" ול"זוגיות גאה". בנוסף יש את בנים בלבד שהלך והתבגר עם הזמן אך משמש במה לצעירים יותר, ואת פורום הורות הומולסבית להורים הגאים שביננו ואת פורום התמיכה להורים שגילו שילדיהם גאים. אולי זה הזמן לעשות איחוד משפחות קצת, ולהחזיר את "זוגיות גאה" למקום שלו יחד עם פורום גאווה. יחד, ייתכן וזה יענה על דרישות תפוז ליותר הודעות בשבוע... ובנימה קצת אחרת: תודה לך בלאור על שלקחת את ניהול הפורום, ולו רק לזמן קצר. הפורום הזה ששימש לך כמשענת, כך היה גם לי. אני מכיר אותו עוד משלל גילגוליו ומנהליו, חלקם אישית (כן יוסף.... עוד לא התקשרת לקבוע דייט!) וחלקם וירטואלית - כמוך. תודה על הניהול בזמן הקצר, ועל שנתת לנו את המקום להתבטא בו. בכל דרך שלא תבחר, שיהיה לך בהצלחה!! ואולי יום אחד נפגש בפורום הורות הומולסבית

צ פ ע

New member
זה לא נעים לראות גן סגור.

לא להאמין כמה תחושות, רגשות וזיכרונות עולים לי כשאני חושב על הפורום הזה. התגלגלתי לכאן כמעט במקרה בגיל 18, והיום, 9 שנים אחרי, אני לא יכול לחשוב על היציאה שלי מהארון בלי הפורום הזה. עצוב לי וקשה לי לחשוב שהפורום יסגר בקרוב, אבל כמו שEW כתב - כנראה שגם כאן, עלות תועלת משחק תפקיד מרכזי, ועל חשבון הפורום הזה יפתח פורום מספר #592 של "מעריצות ג'סטין ביבר בישראל !!!!!111!!!!111##3 ". כן, תוכן ואמונה ועומק כבר לא משחקים תפקיד בעידן הפייסבוק, וכנראה שגם אנחנו כבר לא מסוגלים לקרוא יותר מ-120 תווים. אז אני רק רוצה להודות. תודה לכל החברים שהיו לי כאן לאורך השנים (EW תעשה לי ילד!). ותודה לכל אחד שכתב כאן, ושיתף, וקרא, וריגש, והצחיק, ולימד, וכיוון, ותרם, ונתן, והעניק, ולקח, וייעץ ו.... אני תמיד אשמור פינה חמה לפורום המדהים הזה, שהדבר הכי טוב בו היה תמיד האהבה והקבלה האינסופית מצד כל חברי הפורום. להתראות, שלום, זה לא נגמר, זה רק הסוף.

yosef 30

New member
אני לוקח נשימה עמוקה....

וכתבתי כבר כמה שורות ומחקתי. הרבה רגשות עלו בי בבת אחת. אכזבה גדולה - לא ממך אופיר אלא מתפוז אך מה הטעם בלומר כמה אני לא ...... לצערי כבר לא יהיה את הפורום הזה. המקום היחיד שאליו התחברתי מכל הפורומים. מקום בו ממש גדלתי מבחינה אישית קבלה עצמית. מגיל 28 אני נמצא בפורום הזה. חתכית זמן הייתי אומר. צחקתי, בכיתי, התייעצתי ייעצתי, התעצבנתי, כאבתי, התרגשתי ועוד אלף ואחת רגשות שליוו אותי בכל הזמן הזה. הכרתי אנשים מדהימים - חוץ מאחד שתמיד סירב לי (כן EW אני מדבר אליך) - בחיים לא סירבו לי כלכך הרבה זמן
. חבל שתפוז באמת לא מסתכלים עלתוכן ורק על כמות הודעות. אני לא אומר שלא היה חסר כאן עוד כמה כותבים בכדי שהפורום הזה יהיה קצת יותר חי. יחד עם זאת לא חשתי שמישהו שם בהנהלת הפורומים באמת משתדל לקדם יחד איתי את הפורום, אחמשים שמתחלפים שם כמו גרעינים. ואם כבר מביאים חלק אז הן מתבטאות ברמה של.... חברים יקרים מי שעוד נמצא כאן וקורא - תודה רבה על השיתוף, הכייף, ועל כל מה שלמדנו ביחד. זו הייתה חוויה אינטרנטית מדהימה - אופיר אני מסכים איתך זה חסך שעות רבות על כיסא הפסיכולוג והרבה מזומנים נשארו בחשבון הבנק. תפוז יכולים לחבר בין כמה פורומים שהם רוצים. אני לא מתחבר לכמות - אוהב איכות. אז בהצלחה לכוווווווולם. להתראות תפוז היה אחלה לאללה. וחג אביב שמח לכווווווולם. מי שיירצה לשמור על קשר - אני בפייסבוק
בניק "יוסף וקנין פסיכותרפיסט הוליסטי". חיבק ענק לכוווווווולם
יוסף.

בופיק

New member
מסתכלת ולא מאמינה

אתמול פתחתי את המייל לאחר כמה שבועות שלא הסתכלתי, ראיתי את ההודעה ומייד סגרתי את המייל במחשבה שאולי אני הוזה מעייפות כי עשיתי לילה קודם לילה לבן .... אבל עכשיו אני רואה שזה קורה באמת, לא מאמינה שזה קרה ולוקחת על עצמי כחלק מכולם את האחריות לכך שלא כתבתי ולא הייתי שותפה בשנה האחרונה כבעבר... גם אני לא יודעת איך היו נראים חיי במהלך היציאה מהארון ללא הפורום הזה, התמיכה של כולם תמיד בשעות לא שעות במילים, במשפטים ובחיבוקים וירטואלים... הייתם לי בית, בית חם ואוהב תמיד! - תודה
היה לי פשוט תענוג להיות פה איתכם אוהבת בופיק

jjaki

New member
../images/Emo10.gif עדיין לא מעכל../images/Emo70.gif ../images/Emo7.gif

כל כך עצוב לי שאני עומד להפרד מהפורום ועדיין לא קולט! הפורום הזה כמו הבית שלי ואני מאוד אוהב להכנס לפורום הזה ולקרוא ומדי פעם להגיב... זה הפורום היחיד שאני באמת באמת מתחבר אליו ואוהב את הפורום מאוד! אז אני רוצה להודות ליוסף על הניהול המדהים! ולהודות לבלאור על ההמשך של הפורום. כן עצוב לי שכל העולם מחפש את הכמות ולא את האיכות מחפשים את רייטינג! ורק רייטינג
האם זה יימשך ככה אני מאמין שלאט לאט גולשים איכותיים נוטשים את התפוז ומחפשים במחוזות אחרים כדי להנות מהאיכות ולא מהכמות
אז בלאור הרבה בהצלחה בהמשך הדרך שלום וחיבוק חם לכל חברי הפורום היקרים! אתגעגע מאוד וזה יהיה לי מאוד מאוד חסר!

למעלה