הודעות אוף-טופיק נא לשרשר כאן

• פותח הנושא blaor
  • פורסם בתאריך

blaor

New member
../images/Emo32.gif הודעות אוף-טופיק נא לשרשר כאן

Neta Harel

New member
הרצאה מרתקת לקהל הגאה ../images/Emo34.gif

ביום ראשון 10.4 גן מאיר במרכז הגאה, הרצאה מרתקת על חכמת הקבלה של הרב ד"ר מיכאל לייטמן- נושא חירות היחיד : www.kabcolors.co.il מתוך הבלוג של הרב ד"ר מיכאל לייטמן: שאלה: בזמן הזה קיימות משפחות שאינן מקבלות את ילדיהן בגלל הנטייה ההומוסקסואלית שלהם, ילדים אלו נידחים על ידי משפחותיהם. לאחר פעולת הטרור במועדון "הבר-נוער" שבתל אביב, ההורים של אחד הילדים שנפצעו אפילו לא הגיעו לבקרו. אתה טענת לא פעם שחייבים להתייחס לילד בהתאם לצרכים והעדפות שלו, כיצד ההורים צריכים לקבל ילדים עם נטיות הומוסקסואליות? תשובתי: אני לא יכול להורות ולהכריח את ההורים לבנות את היחסים שלהם עם ילדיהם, אך אני סבור שמעל לכל חייבת למלוך האהבה וההבנה! לא החברה ולא אמצעי התקשורת אינם עורכים עבודת הסברה נכונה, למרות שדווקא בקרב אמצעי התקשורת קיימים רבים המבינים את הבעיה הזאת. הכניסה בחינם! לפרטים נוספים והרשמה: www.kabcolors.co.il נשמח לראות את כולם!

../images/Emo32.gif|1. קבוצה להו"ד בדרום 2. סיוע בחיפוש קשר

בבקשה יש שינוי בנוסח ההודעה שמתיחסת לסיוע בחיפוש בנסיון למציאת בן זוג וקשר רציני להומואים יקירי ויקרותי מה שלומכם? מקווה שבסדר בהודעתי זאת שמח לבשר על שני נושאים שאני פעיל ועוסק בהם 1 . פתיחת קבוצה להומואים דתיים ולחיים בקו התפר בין הומוסקסואליות לדת שמיועדת לתושבי באר שבע והדרום. בארגוני ובניהולי. הקבוצה מיועדת לבני הגילאים 19- 26. והדגש יהיה בקבוצה על קשר אינטרקציה וקשב בין המשתתפים. הקבוצה תתכנס במקום שקט נעים וחשאי בבאר-שבע. הפרטיות והחשאיות של חברי הקבוצה תשמר בהקפדה יתרה. וגם על כך שהנושא השני שאני עוסק ופעיל בו 2. שמח מאוד להודיע שאשתדל מאוד לעזור ולסייע בנסיון למציאת בן זוג =וקשר רציני ומחייב לחברים המעונינים בכך. העזרה תנתן להומואים דתיים ושנמצאים בקו התפר בין הומוסקסואליות ודת . וגם להומואים שאינם דתיים שפנויים פיזית ורגשית . שמעונינים בקשר מחייב זוגי ומונגני. שאינם נשואים לאישה ושלא נמצאים בקשר כל שהוא עם אישה. ושאינם נמצאים בקשר כל שהוא עם גבר. כאמור: פנויים לחלוטין. הסיוע והעזרה ללא תשלום . ומיועדת להומואים מכל רחבי הארץ. וחשוב לי לציין שאני מכיר הומואים המעוניינים בקשר רציני מאזור חייפה וצפונה ומאזור באר שבע ודרומה ומיועדת לבני כל הגילאים. ( אך ראוי לציין שאני מכיר צעירים רבים יותר שמעונינים בקשר= וישנם גם בוגרים שמעונינים בקשר רציני ומחייב) גם לגבי פתיחת הקבוצה החברתית להומואים דתיים בבאר שבע ואזור הדרום וסיוע ועזרה במציאת קשר וזוגיות להומואים ניתן לפנות לפאלפון מספר 054-2471389 באהבה אסף

למעלה