שינויים בהרגלי הצריכה

yosef 30

New member
שינויים בהרגלי הצריכה

בוקר טוב אנשים יקרים
. כמה פעמיים הכרנו מישהו, התלהבנו, התרגשנו, שמחנו ובתוך תוכנו ידענו שמצאנו את האחד. מתחילים לצאת, להכיר, פוגשים חברים משני הצדדים, ישנים ביחד ופשוט נהנים מכל רגע ביחד. עם הזמן אחרי שכבר מתקרבים, מורידים כמה מסכות על הדרך - מרגישים יותר בטוח להיות "אני". ו....פתאום האדם הנעים, הסבלני, המצחיק והקליל שהכרנו - פתאום קצת נהיה כבד, רוצה לשבת יותר בבית פתאום מגיב בדרך שלא ציפינו לה - "למה אתה צועק?" - איפה הבחור ההוא שהכרנו שהיה נחמד ונעים? איפה
אז מה עושים
מרימים ידיים ואומרים שזה לא מתאים, כי למי יש כוח עכשיו לחנך אתה האחר
ולי לא מתאים שכך מדברים אלי, וזה בטח לא מה שחיפשתי. אך האם זה באמת הזמן להרים ידיים וללכת.
ומי אמר /שעם הבן זוג הבא זה לא יהיה כך או אחרת
יש לנו נטייה לומר מהר מאוד " לא מתאים לי". איך מתמודדים עם השינוי הזה, עם ההכרות הזאת. ולמה אנחנו לא רואים שגם אנחנו לפעמיים לא קלים, שגם לנו יש את ה"שטיקים" שלנו שהאחר מכיל ולא אומר דבר. היכן מגיע האיזון
המשך יום גשום וחורפי
יוסף.

blaor

New member
../images/Emo38.gifאיזון זה הסוד הגדול לא../images/Emo35.gif

הלו אל תרים ידיים אל אף אחד יא מרוקאי
להרים ידיים זה הכי קל ואז מה? אולי זה סוג של בריחה? מה עם להתמודד? לדבר?
הנחת היסוד שלי שכאשר מכירים מישהו ובאמת רוצים להיות איתו ביחד לא חושבים ישר איך משנים/מחנכים אותו ומתאימים אותו למה שנוח לנו הרי יכולנו לחיות עם עצמנו ואז זה היה הכי נוח לא
מהי בעצם זוגיות? -חלק ממנה זה לקבל שיש מישהו שטוב לנו איתו אבל הוא לא אנחנו והיכולת להכיל אותו עם הדברים שפחות נוחים לנו ובתוך כל התבשיל הזה גם לדאוג ל"אני " שלנו ושיקבלו אותנו באותה מידה שנקבל את הבן זוג. איזון אמרנו לא
וכן אנחנו משתנים והוא משתנה ועוד חצי שנה גם אני וגם הוא לא ישארו אותו דבר ואז מה נעשה עם ה"הוא" החדש
עצה שלקחתי מתוכנית טלויזיה זה לחלק את הכול לשלוש כמו בצבא 1.מה חשוב ועל זה אני לא מתפשר
2. מה אני מתפשר אבל לא מוותר 3. ועל מה אני מוותר אז על מה אתה מתפשר יוסף
ועצה נוספת שבדיוק קבלתי שבוע שעבר זה.. אין בעיה היום נשארים בבית כי ככה אתה אוהב/רוצה אבל תדע שעשיתי את זה למענך ובוא נקבע מתי אנחנו יוצאים (כי אני אוהב) למרות שאתה לא אוהב כי אתה רוצה להיות שם גם בשבילי לזה קוראים תקשורת או דו-שיח
זה בעצם לשים את הדברים על השולחן אני מתפשר ורוצה לדעת איפה הצד השני בא לקראתי ככה אולי נוח יותר? מה דעתך? המשך יום של
מדהימה

למעלה