כניסת מנהל חדש לפורום

../images/Emo43.gifכניסת מנהל חדש לפורום../images/Emo43.gif

אנו מברכים את blaor עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

blaor

New member
כמו כל דבר חדש

ישנה התרגשות גדולה להפוך מחבר בפורום למנהל קצת כמו להיכנס לחדר מורים אבל כמורה ולא כתלמיד וגם קצת כמו ללבוש את הנעלים של אבא - מה לעשות יוסף יקירי החלל העצום שבנית פה ענקקקק הקמת פה אימפריה לא קטנה מקירות עמידים הנותנים תחושת בטחון ונועם הידיעה שפה אפשר לשפוך הכול ולדבר על הכל ועוד המון מעבר וגם סוג של משפחה אחת גדולה. וכמובן לא נשכח שאמנם פרשת מניהול הפורום אך בהחלט לא פרשת מהפורום
אנצל במה זאת גם להודות לך באופן אישי על כל מה שנתתי לי ועדיין נותן ועל מי שאתה ועל כך שנכנסת לחיי
ו
לכל חברי הפורום שחלקם קיבלו צליל וגם פנים וחלקם נשארו קצת יותר וירטואלים ושמח שאתם איתי פה
מצד נוסף הפורום הוא פורום שלנו ועבורנו וככל שנפעל פה יותר וגם נגיב כאן בפורום אז כך המשמעות והעוצמה הגדולה של הפורום אכן תגדל ותשפיע ואני אישית מחזיק בדעה שהפורום הזה הוא פורום משמועתי לקהילה שלנו אשר עוסקת באופן תדיר בנושא הזוגיות וגם בהמשך הזוגיות שלעיתים הופך להקמת משפחה וגם לאחר מכן הזוגיות בתוך התא המשפחתי. זוגיות הוא נושא המשפיע על כל אחד ואחד מאיתנו ברמה היומיומית וכאן המקום לחלוק איש איש מניסיונו הפרטי ומעולמו שלו וכל אחד רשאי לקחת את העצה או הדעה המתאימה לו אז בנימה של אופטימיות אשמח כמובן לכל רעיון או שיתוף פעולה למעננו כקוראים וככותבים פעילים.

צ פ ע

New member
../images/Emo89.gifמזל טוב ../images/Emo70.gif

מאחל לך, ולכולנו, שנוכל לבנות בית תומך, מייעץ, עוזר, משתף, מהנה, מקבל -ובעיקר שיהיה כיף.

JamesNox

New member
מזל טוב ובהצלחה!

אשמח לראות את הפורום מתעורר לחיים.

yosef 30

New member
מזל טוב למנהל החדש בניהול הפורום ../images/Emo13.gif

איזה כייף שלקחת את הכפפה ואתה ממשיך להחיות ולהנשים את הפורום שהיה נראה שדיי הולך ונמוג בעזרתם המאוד נדיבה של הנהלת תפוז. כן חברים אני קצת טעון על ההנהלה ונציגיה - אז אני קצת משחרר
. אופיר- אני בטוח שרוח חדשה ורעננה תמיד עושה טוב. מה שחשוב לזכור זה שאתה לא במבחן - הפורום יתקיים בזכות כולם. ואני מקווה שנמצא את הזמן לשתף ולהגיב לכל מה שייעלה כאן אין יל ספק שאתה תביא הרבה נושאים חדשים - וגם נושאים שדיברנו עליהם בעבר מהסתכלויות שונות. מאחל לך בהצלחה רבה. כמה זה כייף לחזור להיות כותב
חיבוק גדול
יוסף.

yosef 30

New member
אני מאחל שתפוז ייעזרו וייקדמו יותר

את הפורום ואת התכנים שעולים בו, ובכללתכנים הקשורים לקהילה. אז תפוז.....נא להתעורר!

למעלה