אבא הומו ? בוא הצטרף לקבוצת אבות הומואים חדשה

גיא Myfoot

New member
אבא הומו ? בוא הצטרף לקבוצת אבות הומואים חדשה

שלום אני גיא - אבא לתאומים בנים בני חצי שנה ואני מקים קבוצה של אבות הומואים שתפגש אחת לשבוע סוג של קבוצה שבה נוכל ביחד לתמוך לעזור לייעץ להציג בעיות לספר להתפאר ולהראות תמונות של הילדים סוג של קבוצת תמיכה בה נוכל לפרוק קצת מהלב את ההתלבטויות שרק אנחנו כאבות הומואים מבינים וחווים אם בא לך, שלח לי מייל עם פרטי התקשרות למייל שלי [email protected] או מסר פה באתר גיא

blaor

New member
שלום לאבא הגאה וברוך הבא ../images/Emo13.gif

ראשית ברכות על היוזמה
כאבא גאה אשמח לקבל קצת פרטים ראשית עליך ועל התהליך שעברת על מנת להיות אבא ושנית מהי אותה קבוצה האם זאת קבוצה שנפגשת או קבוצה -אלקטרונית והאם יש איזה ארגון העומד מאחריך או זה יוזמה פרטית שלך?

גיא Myfoot

New member
פרטים לגבי הקבוצה

תודה אני איש פרטי והקבוצה היא היא יוזמה פרטית שלי שבאה למלא איזה חוסר אצלי של אנשים במעמד זהה או דומה כי תמיד כשאחרים עוברים איתך את הדרך - הדרך נהיית יותר קלה .... הכוונה היא לקבוצה אמיתי וחיה שתפגש אחת לשבוע שבועיים וירטואליות יש לנו מספיק בחיים ..... עלי ? זה קצת פומבי פה לא ? אני הומו, עשיתי ילדים עם חברה טובה סטרייטית אחרי דרך לא קלה במשך כמה שנים על מנת להגיע למעמד הזה של להיות אבא וכיום אנחנו חיים באושר ואושר ביחד בבית אחד כולנו ואני אשמח לחלוק עם עוד אנשים .....

blaor

New member
אכן קצת פומבי ../images/Emo250.gif

אך מתוך סקרנות... האם אתם חולקים הורות משותפת? האם יש לך בן זוג? ואם כן או כשיהיה איך אתה רואה את המשולש הזה מתקיים? על מה החלטתם ומה היו ההתלבטות שהחלטתם להיות הורים? בנוגע לקבוצה נכון שוירטואליות יש לנו לא מעט (הרי אנחנו פה) אך הגעה לקבוצה תהייה לי משימה קשה ולכן וירטואליות תשרת אותי יותר ממליץ לשקול את השילוב של מפגש פיזי אם המשך וירטואלי בו אפשר באמת לתת תמיכה לשאול שאלות וכדומה דבר הנותן חיבור ורצף ישיר למפגש שבועי או דו שבועי.
אני איתך -אשמח להיות בקשר

למעלה