להתראות נעורים..שלום אהבה

דקלה68

New member
להתראות נעורים..שלום אהבה

אז..מזמן לא ביקרתי כאן וזו בהחלט הפעם האחרונה....היתה לי שיחה מעניינת שהמריצה אותי לכתוב כאן... סיפור הזוגיות שלי נפרש כאן על עמודים שלמים לפני שבכלל הכרתי את הפורום תודות לבן זוגי לשעבר(בלאור)ואבי ילדיי בחרתי לסגור מעגל ולרגל השנה החדשה להגיע לכאן פחות מפוייסת,מחבקת וגאה..... לצערי דרכיי שהיו עד היום דרכי נועם לא צלחו במערכה,אין זה אומר שמהיום תנוהל מלחמה..עדיין נותרתי שוחרת שלום אך לא בכל תנאי..........ובהחלט לא מרצה יותר אף אחד מלבד עצמי... אני נשארתי נושאת בדגל של "איש באמונתו יחיה" כך חונכתי מילדותי ואימצתי זאת בחום והעברתי לבנותיי,לצערי חלק מהקבוצה שנושאת את דגל הגאווה ומתרעמת נגד אי קבלת האחר והשונה נהגה בי במהלך ההתנהלות מאז גיליתי...באופן מתנשא ומפלה, תוך שהיא דואגת להבהיר הן לי והן לאקס כי טוב היות האדם לבדו...איתם ..והרחק ממני...אז שיבושם להם לשמחתי הם אינם מייצגים את כלל הקהילה וליבי ליבי איתם....כל אלה המנסים להחיות את תסכוליהם דרך אנשים אחרים..... ובאותה הזדמנות אני מרימה כוס לחיי הנשמות הטובות באמת שידעו לפרגן למהלכיי ,להעריך ולתמוך באמת ובתמים זכיתי בחברים שכמוכם...כן יירבו....אתם הגאווה האמיתית.... בהקשר למערכת היחסים היום עם בן זוגי לשעבר אין ברצוני לדבר עליה ,דובר עליה די והותר ומבחינתי היא כבר לא נושא לשיחה. בחיי יותר....היום אנו חולקים הורות משותפת ובזאת עבורי מתמצה הקשר......(אני רציתי אחרת בעבר אך לצערי נדרש ה"צאי לי מהחיים" המליון...כדי לסטור על לחיי ו"להתעורר על חיי " ולהבין שמרגע זה אני לא מוכנה להבין יותר אף אחד מלבד עצמי) אז...סוגרים שנה ואומרים שנה וקללותיה,תחל שנה וברכותיה....ואני היום בראייה לאחור מוצאת בכל ה"קללות" ברכות ובשפע...למדתי את שיעורי החיים שלי ואני עדיין לומדת(כל החיים הם שיעור אחד גדול)והיום במקום בו אני נמצאת מאושרת,מוקפת בחברים חדשים וישנים כאחד,אוהבים,ומפרגנים ...._(וכן מוצאת את עצמי מוערכת ומחוזרת). חזרתי לאהוב את עצמי ובגדול זה השיעור הכי חשוב בחיי,אהבתי ולא הרשו לי במקום הזה לכעוס,לכאוב,לא היה מקום לרגשות שליליים מצידי... היום אני מוצאת את עצמי בקרב אנשים שאוהבים אותי באמת..שמעודדים אותי להביע את מכלול הרגשות ולתת להם במה ועדיין עם כמויות אדירות של סבלנות נמצאים שם בשבילי בכל שעה מקשיבים ,אוהבים,מפרגנים ושמחים בכל רגע של אושר שלי..........וברוך השם יש....גם בזכותם ובעיקר בזכותי. אז עם כמויות של אהבה,אני סוגרת מעגל מאחלת לכולכם אהבת אמת שלא תלויה בדבר והכי חשוב יוסף יקירי....זכיתי שהכרתי אותך........... שיהיו לכם חיים יפים וטובים אצלי הם כבר התחילו.....

למעלה