השקט שנשאר

בופיק

New member
השקט שנשאר

זהו, זה קרה, חשבתי שלעולם זה לא יקרה, חשבתי שהיא תצליח לעשות את הצעד ולהגיע לתפיסת הזוגיות והמשפחתית שאני רואה לנגד עייני. אני מבינה שאנשים הם שונים והדרכים שהם בוחרים בחיים הם שונים, קשה לי עכשיו לקבל את השונות הזאת. קשה לי לקבל את זה אצלה כי רציתי שזה יהיה אחרת. מהיום הראשון שראיתי אותה ידעתי שאני רוצה שהיא תהיה אשת חיי, זאת שתלך איתי יד ביד אל העתיד, זאת שתצעד איתי לחופה, זאת תקים איתי בית, זאת שתרכב איתי את הטראנס אלפ ותעבור איתי קושי אחר קושי, זאת שתלמד אותי לטייל בעולם ולהכיר מקומות טיפה אחרים ושונים, זאת שתזדקן איתי ונתנדנד יחד על נדנדה מעץ ונעלה זיכרונות מתוקים מפעם. עכשיו אני מרגישה את המועקה בלב, מרגישה את החוסר והריקנות, מחכה לטלפון הזה שיצלצל ויגיד סתם עבדתי עליך. זה פשוט קשה לשמוע שאת צריכה אוויר מהזוגיות אוויר ממני. אני מבינה שאת מחפשת את עצמך, מחפשת את האושר, מחפשת את מה שיעשה לך טוב, מחפשת את מה שיביא לך את החיוך בבוקר וכל כך כועסת שאת לא רואה בי כמשהו שעושה לך אושר ושימחה. זה כל כך כואב שאת לא רואה כמה את בן אדם נפלא, מצליח ומדהים. איך זה שרק אחרים רואים ואת עיוורת לזה? מקווה שהפרידה הזאת תראה לך את האור בחושך שאת נמצאת בו כרגע מקווה מכל הלב שהכל יסתדר. "הייתי כעיוורת לאור היוםהייתי כעיוורת לאור היום מרוב ההגיון לא נשאר מקום רועדת לידך והסם שבי עוד לא נגמר נושמת לי ממך והטעם כבר מר. המבט אחר והקור חודר אתה מסתתר, את גופי שובר המבט אחר והקור חודר איך עוד יום עובר בלי נשימה. לילה בא לאט, הזמן נעצר לילה ואתה השקט שנשאר רגע אחד נופלת איתך בסוף המשחק. בערב שוב חומקת מהרחוב מתוך האפילה מנסה לחשוב עוד קצת עליך עוברת עוד דקה ארוכה שמרגישה כמו נצח וריק בלעדיך. המבט אחר והקור חודר איך עוד יום עובר בלי נשימה. לילה בא לאט, הזמן נעצר לילה ואתה השקט שנשאר רגע אחד נופלת איתך בסוף המשחק הזמן נעצר לילה ואתה השקט שנשאר רגע אחד נופלת איתך בסוף המשחק. כמו מכור לאסור ועדיין אוהב היופי שבך עוד חרוט לו בלב השנים כבר עברו הוא אותה עוד אוהב אני הוא הילד שבך התאהב..." בופיק

E W

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

יותר מחיבוקים והרבה אהבה אין לי מה להגיד.... אז הנה:

daphts

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

שלחת לך חיבוק גדול מכל ליבי היי חזקה

yosef 30

New member
כי עכשיו נגמר ואין דבר אחר.....

בופיק נשמתי - אני מצטרף לחיבוק הגדול ומלא האהבה שהתחילו כאן חברי הפורום. ואני מקווה שגם את בתוך החושך הגדול תראי את האור ותגלי כמה את גם כן מדהימה ובת אדם ששווה להילחם למענה ועבורה. היי חזקה ואנחנו נשתמע לנו.....
יוסף. ו

jjaki

New member
גם מצטרף לחיבוק הגדול שהרעיפו עלייך, ../images/Emo201.gif

לכל דבר יש את הרגע המיוחד לה. מאחל לך שתצליחי לראות למרות הכל את קצת אור מתוך החשיכה וקצת צלצולים מתוך הדממה. חיבוק גדול

מתקתק99

New member
אהובתי ... גרמת לצמרמורת בגופי ... ../images/Emo201.gif

בופיקי, החיים - לא תמיד זורמים לאן שאנחנו רוצים. בחיים - לא תמיד מקבלים את מה שרוצים. לאהבה - אין חוקים ואין ערובה. אני מבין, שהייתן יחד זמן לא מבוטל. אני מבין, שרצית וכיוונת לקשר יותר בוגר ומורכב. אני יודע, שחפצת איתה בזוגיות ארוכת שנים. אהבת, נתת, אמרת, דיברת על ליבה, ניסית לשדרג את הקשר ... את - עשית את שלך ... והיא - בשלה ... את - באת ממקום מסויים בכדי להגיע לנחלה עם בת זוגתך ... אבל - לא תמיד קיימת הסכמה, לא תמיד קיימת השקפה וזיקה לקשר רציני באותה המידה. הריקנות (במיוחד לאחר מערכת יחסים אינטנסיבית) יכולה להיות איומה עד כדי חולשה, עד כדי חוסר אונים, עד כדי חולי (פיזית ונפשית). וכשהנפש חולה, הכל כואב כפליים, נראה כאילו הגיע סוף העולם, כאילו אין אוויר עד כדי מחנק בריאותייך. מתוקה שלי, זה טבעי ובסדר להרגיש ולעבור את מה שאת עוברת היום. תזכרי, שגם תקופה זו תעבור. יבוא היום, שתתאפסי על עצמך (בכוחות עצמך) ותתחילי אט אט לחזור למסלול חייך. מצד אחד, מקנן בך ומטריף אותך בשיא הלהט - הרגש. ומצד שני, יתכן שטוב על מה שהיה וטוב שזה נגמר. תתחילי לנסות לשחרר ... תמלאי את חייך בעיסוקים, בפעילויות שונות ובמפגש עם חברים וחברות. סעי לצפון (שהוא חלק נכבד ממך) למספר ימים ותתמזגי שם עם עצמך. את זקוקה למנוחה פיזית ובמיוחד נפשית. סעי ותיטעני בצפון. ותמיד תזכירי לעצמך, עם כל ולמרות אהבתך אליה, שלא ראיתן את הדברים בעין אחת. אז מצד אחד כואב ... ומצד שני - האם הקשר הזה באמת נכון לי ?! בופיקי, את עוד צעירה והחיים מלאי הפתעות והצעות חדשות ואפילו טובות יותר. - - - יותר טוב לסלוח (גם לעצמך) \ שירי מימון - - - תמה עוד תקופה עוד סיפור נסגר קחי הרבה אוויר שיהיה לך למחר לא נורא גם אם זה נגמר ומר האהבה כמו הגלים באים הולכים וככה הלאה יותר טוב לסלוח לוותר על הכאב שטורף את המוח ואוכל לך את הלב ולא נותן לגל הבא לבוא ולאהוב אותך את לא נותנת לו אם תרצי אם לא זה לא יעזור לך די עם הדמעות זה גומר לך את הכוח הוא שכח אותך את לא מצליחה לשכוח זה רודף אותך ככה אי אפשר לשמוח יותר טוב לסלוח... כי גם ללב שלך יש גבול והוא זועק לנוח כמה הוא יכול לסבול ומה עם קצת לשמוח כל מה שעושה לך טוב מחזיר לך את הכוח קחי לך כמה שצריך כדי לסלוח יותר טוב לסלוח... תמה עוד תקופה עוד סיפור נסגר קחי הרבה אוויר שיהיה לך למחר שולח לך חיבוק חם, אוהד ומלטף ואת אהבתי אלייך מתוקה ... נשתמע ...

צ פ ע

New member
../images/Emo201.gif ועם הזמן..

בופיק יקרה, כמעט ואין מה לומר - כי נאמר כבר הכל, ועדיין אני בטוח שזו תקופה לא קלה. אני מאחל ומקווה שהזמן ירפא את כל המכאובים. מקדיש לך את השיר הבא...יחד עם חיבוק גדול. Leona Lewis-Better in Time http://www.youtube.com/watch?v=km85F_GuloY Thought I couldn't live without you It's gonna hurt when it heals too Oh yeah - It'll all get better in time Even though I really love you I'm gonna smile because I deserve too It'll all get better in time

למעלה